Обадиха ми се от грдината, 4е май сме с вирус като вашия в момента - повръщане и разтройство върлували и сме имали по4ти те4ен памперс, та за всеки слу4ай да си го взема и така явно не сме повръщали от претъпкване снощи
Не вярвах, 4е ще го кажа, ама май не е добра идеята да се у4им на гърне в самото на4ало и да сме с 4ревна инфекция, та имам време да видя съветите ви
При нас положението е по-скоро инат и игра
Понякога 4увството му за хумор ми идва в пове4е
Яд ме е, 4е детето ходеше на 10 месеца по голяма нужда на гърне, а аз не си отстоявах своето в градината и се наложи да се откажа от тия идеи, заради политиката им и ето, сега сме в задънена улица. При второто дете живот и здраве ще е по-рано
Айде отивам да се 4удя какво да му готвя
Питки някакви, мъфини и някаква супи4ка, която със сигурност ще си я ям сама, ама да си пробвам аз 
Съвет не мога да дам, обаче. Аз нощния трябва да махам, но ще е като се затопли времето, че сега нещо нямам желание, или по-точно ме е страх да спи опикана някой път, макар че вече много често си го свалям сух сутрин. 
Все по-ясно вече формулира и се изразява, много ми е забавно с нея. Отскоро се сърди демонстративно със скръстени ръчички, започна и да се срамува от непознати /ама първите 5 минути/. Започна и да се заиграва самичка вече, е, предпочита да участвам и аз, но лесно се измъквам да свърша нещо, а тя продължава самичка. Любими неща са реденето на пъзели, рисуване /драскане/ и игра с пластелин. А и разбира се най-най-най любимото е гледане на клипчета в youtube, на мама на телефона, че е лесно, само с пръстче и си се справя сама, даже си го намира в менюто. Болничка ми е пак, аман от кашлици и сополи вече, ще я водя на доктор утре, дано не е нещо по- сериозно само.
Това е при нас. Аз ви надничам редовно, макар че не пиша , просто съм пристрастена, не мога да не хвърля едно око.

Аз не мога да дам съвет за памперсите,защото при нас се получи много лесно и нямахме много напикавания по килимите.И с акането нямахме проблеми щом си свърши веднъж там работата все там иска.Само мога да ви пожелая успех и да ви кажа,че няма тинейджър с памперс


, не мисля че трябва да се обвиняваш, малките за секунди правят белите и колкото и да сме внимателни се случват такива работи. Добре, че не е станало нещо по-сериозно.
Аз със Дария имам абонамент в спешното вече, ако бяхме в друга държава досега да ми я бяха взели от социалните. 

Добре че се появи бебенце, та да се раздвижи малко темичката.


Работиш ли? Много съжалявам за поставената диагноза, но ще се борите, няма как...
Моят племенник е с астма, още като бебе направи два бронхиолита и от тогава е с тази диагноза. Сега е на 5 години и за съжаление все още не я е израстнал, все още чакаме. Сестра ми заради това не го пусна на ясла, тръгна на детска градина след 3-тата годинка, но все боледуваше миличкия. Сега уж мааалко повече взе да се задържа в ДГ, но пък и майка му много го пази де, в период на вируси хич не го пуска, оставя си го вкъщи. Какво да прави милата, като толкова е препатила с него, всеки декември от както се е родил все са в болница, изминалия декември беше първият, в който не са влизали, а сестра ми го изкара на тръни пак да не се случи. Пожелавам ви на вас с Дари по-бързо да я израстете тази астма.
!
, но добре, че всичко се е разминало. Ти си прекрасна майка, спомни си само през какво ли не мина за тези прекрасни деца! Инциденти винаги се случват и за съжаление точно на тези, които най-много внимават
.
. И ние сме в отбора. Белослава вече я диспансеризираха и сега ще й включват още някакви лекарства освен сингюлера. Последно такъв пристъп ми направи на фона на сингюлер, че 4 дена се чудих това дете дали изобщо диша.
.
да ви е живо и здраво и каката много да помага

,но за моя голяма изненада тя изведнъж спря да пишка в памперса през нощта,изчаках може би месец все да я слагам с памперс а тои все да е сух и накрая го махнах. Имала е само едно начуркване от тогава.
. Бях тотално изненада като видях двете черти на теста,даже му ударих едно реване...Понеже сега сме на вълна купуване на жилище,евентуално да се пренесем,да свикнем,искаше ми се да поработя още малко и тогава да се замислим за бебе,но съдбата си знае работата,явно сега е момента и ще очакваме малкият човек към края на август,началото на септември(не се знае точна дата,понеже с моите проблеми и нередовен цикъл е трудно да се определи,и затова съм най-вече учудена как така стана бебе,като с Али се мъчихме година и половина и какво ли не правихме за да стане пък сега...)Та така надявам се всичко да е наред и всичко с което сме се заели да мине гладко,без препятствия и напрежение 
! Много хубава новина наистина. Той Господ си знае работата, не му мисли, всичко ще си дойде на мястото. Лека бременнсот ти желая и сега едно момченце, па може и две, хе хе шегувам се, то няма лошо, ама по добре не Препоръчани теми