Но допускаме такива грешки, не защото не сме добри майки, а обикновенно в опита си да бъдем най-добрите. Защото бързаме за някъде, изморени сме, натоварени...Силни прегръдки от нас и да мине бързо и на двете ви 
Пандичке, има няколко вида продукти и ми се струва, че ги омесваш. Едните са природни - това са коластрата, зелената енерия и други подобни, които както правилно отбелязваш се водят хранителни добавки, за тях не е нужно да се продават в аптека и да се изписват от компетентно лице. Другите са хомеопатичните, които Хари както е казвала не веднъж, а и всеки запознат в тази сефра би посъветвал - не се приемат на собствена глава и се купуват само от конкретни места, дори и имат правила за съхранение... По принцип хомеопатичните лекарства са на база използването на силно разредена форма на вещество, причиняващо симптомите на съответната болест...Не знам дали стана малко по-ясно разликата..
. А и лекарствата, които са капки, тя ни ги приготвя и ни ги дава. Отхвърля ваксините, даже сега по неин съвет, май няма да давам на бебе номер 2 и витамин Д.
).



Пожелавам му да е много здрав, умен и амбициозен като мама, красив като кака и силен като тати и най-вече да има прекрасно детство

После забелязах, 4е намира усамотено кътче за да го прави и го дебнех, но уви бързо действа маймунчето
После пробвахме на седалка на тоалетната - излъга баща си, 4е иска да пие вода и той докато се завърти си извадил пишока напия и на пло4ките и се хили
Каза да върна памперса за 2 седмици (аз мисля да е за 1 само) и да му повтаряме какво малко бебе е и 4е не може да полу4и това или онова, защото е бебе, не е голямо мом4енце с гащи4ки и така да видим дали ще го ентусиазираме да не си играе с нас и да ни прави на пук
Весел и усмихнат ден на вси4ки и най-ве4е здрави и послушни де4ица