Здравословно хранене за децата - 6

  • 47 737
  • 735
# 270
Благодаря за отговорите,момичета-чуденката ми беше заради консистенцията-вчера като рових из нета попаднах на "hard dates molasses " в ето този сайт-http://www.mayascompany.com/,което се оказа,че е същото.
Между другото ,сещате ли се за супер едрите фурми,които продават в "Пикадили"-около 35-40лева кг.Открих ги в едно магазинче на Женския пазар-от тия ,за ядките, на половин цена!
Виж целия пост
# 271
В Кауфланд има едно сладко от фурми: стъклен буркан, бг превода е, че съдържа фурми и захар...Има два вида: с портокал и с лимон, плюс фурмите, естествено...
Някой пробвал ли го е?
Виж целия пост
# 272
В Кауфланд има едно сладко от фурми: стъклен буркан, бг превода е, че съдържа фурми и захар...Има два вида: с портокал и с лимон, плюс фурмите, естествено...
Някой пробвал ли го е?
Да, за него говорих по- горе.
Виж целия пост
# 273
Вери, да се похваля Blush за месечинката на Тод направих от твоите бисквитки "Детски усмивки" и понеже тавичката ми беше малка и ми остана материал, направих и топчета овъргаляни в бадемови остатъци и черен шоколад. Много добре се приеха. Отделно нямах време за шоко-мента изненадата, но смесих банан с овесени ядки и малко бадемови остатъци, защото рожден ден без торта не е рожден ден според Диди и ето тук можеш да видиш резултата Wink http://www.facebook.com/photo.php?fbid=2552337526118&set=a.2 … ype=3&theater
Диди каза, че обичала тортата на Тод Joy
Виж целия пост
# 274
Спирулинова, благодаря за отговора за копривените семена  Grinning
Хубаво ме подсетихте за петмеза от фурми, отдавна не съм вземала, ще се разходя до някой арабски магазин, тъкмо ще си попълня коледните подправки. Чудя се сиропът от нар, който продават там, дали е много преработен  newsm78
Виж целия пост
# 275
Момичета, насипните маслини, които ги водят "натурални", каква е разликата с другите и какво им е натуралното?  newsm78
Виж целия пост
# 276
Доколкото аз знам, нямат добавен калциев цитрат, който да ги боядиса в черно. Май само това е натуралното.
Виж целия пост
# 277
Железен глюконат ги боядисва в черно.
Виж целия пост
# 278
Колко често мога да давам спанак ?
Виж целия пост
# 279
Колко често мога да давам спанак ?
Ми.... можеш и през ден...според мен.  Peace
Виж целия пост
# 280
Благодаря и аз има много полезни линкове.
Виж целия пост
# 281
Страхотна тема, записвам се при вас  Hug
Виж целия пост
# 282
Момичета, насипните маслини, които ги водят "натурални", каква е разликата с другите и какво им е натуралното?  newsm78

Според дългогодишните ми разпитвания насам-натам, НАТУРАЛНИ МАСЛИНИ са маслини без термична обработка, боя и консервант.НАТУРАЛНИТЕ МАСЛИНИ  са солени! Те са в големи съдове, в саламура.
НАТУРАЛНИТЕ МАСЛИНИ  хващат мухъл за около седмица, дори и в хладилник, ако са извън саламурата.
Има и стафидирани маслини без саламура. Два вида съм намирала, и двата са ми любими.  Първите и в момента се продават в Халите и на ЖЕнския пазар примерно. Те са мазни.
Вторите- мммм, вкусотия! Абсолютно сухи, дори изпръхнали със сол. Такова чудо купувахме преди години от пазара Иван Вазов, с чувалчета по няколко килограма, адски сухи, солени, безумно смачкани и наблъскани в опаковката. Пристрастихме се няколко човека към тях. Уж трябваше да се накисват преди ядене Simple Smile

Гадните маслини са гадноЧЕРНИ.
 Гадните маслини са безсолни.
Имат бадем /чушка (100% имат консервант)

За био маслините нищо не знам, ако са в буркам пак ми се стуват стерилизирани ....
А в един от вегетарианските ресторанти ни черпиха с домашни маслини, невероятна  (горчивичка Simple Smile ) вкусотия !
Виж целия пост
# 283

НАТУРАЛНИТЕ МАСЛИНИ  хващат мухъл за около седмица, дори и в хладилник, ако са извън саламурата.

На мен ми мухлясаха едни зелени маслини в хладилника, горе- долу за същото време. Без саламура бяха. Бях купила по- голямо количество и не успяхме да ги изядем. Значи ли това, че са натурални? newsm78 Купени от Кауфланд, не помня вида.

Още нещо: Има вероятност някои маслини да са трайни, не защото имат допълнително консерванти, а заради солта в тях. Тя също е консервант. Държала съм маслини лятото на невероятна жега за няколко дни и само солените не мухлясват.
Виж целия пост
# 284
Като споменахте домашни маслини, сетих се, че есента ми разказваха как си ги приготвят по домашна рецепта...помня само, че се изкисваха неколкократно във вода или някаква саламура пресните маслини, точно за да им се махне горчивината, пък после се консервираха със сол и зехтин.
Някой ако знае как точно става може да напише. Аз не запомних рецептата. Иначе пресни маслини е лесно да се намерят, мисля, нали растат в съседните ни Гърция и Турция. Приготвянето си е занимавка, иска място и условия за съхранение, но хич не е невъзможно.  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия