
Вержи е добре, операцията е минала успешно. Сега мога да й пожелая бързо възстановяване

Много се радвам за Вержи и дано бързо се възстанови. 

!
, май и аз съм между тях. 


Между другото, да уговорим една семейна фотосесия преди празниците 
.
.
.
.
.
.
.
.
. То не е било и толкова трудно, защото беше болнава и имаше и температура сутринта
.
.
- няма да цитирам Прашец, за да не товаря излишно темата, просто я прочети 2-ри път!!!

.
благодаря ви за мненията
. Джил, реших да го лекувам с хомеопатия, защото за месец и половина ходи на ясла две седмици и боледува три пъти, като втория беше три дни с Т между 38,3 и 39,3, изпи първия си АБ, получи обрив и сега като ми се разсополиви пак не ми се щеше да повтаряме, а то какви главоболия си отворих заради един сопол, и то бистър. И Божидар не дава да му режа ноктите, нито на ръцете, нито на краката, чакам го да заспи и така съм се специализирала, че ми отнема минута и е готов откъм маникюр и педикюр.
. А операцията беше в "Св. Иван Рилски", направи я доц. Бусарски, син на проф. Бусарски, най-добрите са специално в област мозъчни операции.Препоръчани теми