Once upon a time/Имало едно време по abc

  • 47 005
  • 733
# 615
И на мен много ми хареса серията много е силна аз си знаех,че в Реджина има нещо добро в нея  Heart Eyes Сега я харесвам още повече.И за Даниел жалко,не исках да умира.Общо взето майка й направила така,че Снежанка да е главният виновникът  ooooh! и то само за пари и власт. Но пък чакам с нетърпение серия 19 уникално промо  Heart Eyes
Виж целия пост
# 616
Не знам, не мисля, че е правилно да се обвинява дете, че се е поддало на манипулация, все пак децата лесно се лъжат. Тайна, тайна, ама Снежанка е зажадняла за майчина ласка, имаше нужда от такова внимание и лесно попадна в капана. А Реджина е голям човек и не може да се справи с майка си, как очаква едно дете да устои?
Виж целия пост
# 617
може би просто е по-лесна за гнева и омразата й мишена Wink
а с майката всъщност какво ли е станало?
Виж целия пост
# 618
Е да, щото не може да се защити Simple Smile
Виж целия пост
# 619
може би просто е по-лесна за гнева и омразата й мишена Wink
а с майката всъщност какво ли е станало?

Дано ни покажат с нея какво е станало Thinking,щото ако е решила кардинално само със Снежанка да се разправя(щото тя е виновна),пак ми спада в очите въпреки,че успя да ме разчуства Rolling Eyes
Виж целия пост
# 620
Не съчувствам на Реджина, точно защото реши да отмъстява на Снежанка, а не на майка си. Майката много добре си изигра картите  Mr. Green
Виж целия пост
# 621
Е да ама тя не знае това майка й нагласи всичко,ако знаеше нямаше да мрази Снежи, защото тя си мисли,че тя е виновна за смъртта на любимият и че не можаха да с оженят и да избягат и това много я наранява и изпълва сърцето й с омраза.Освен това Реджина си се страхува от майка си.
Виж целия пост
# 622
Е да ама тя не знае това майка й нагласи всичко,ако знаеше нямаше да мрази Снежи, защото тя си мисли,че тя е виновна за смъртта на любимият и че не можаха да с оженят и да избягат и това много я наранява и изпълва сърцето й с омраза.Освен това Реджина си се страхува от майка си.

Е как тя се досети,че майка седи зад всичко,нали каза:

"Знаела си, че Кралят, ще мине
през нашите земи, нали?

Снежанка и жребецът,
той не беше полудял просто ей така.

Нали?"

Следователно майката си е направила своя план,но Реджина свърза 2 и 2,друг е въпроса какво е станало с майката  Peace
Виж целия пост
# 623
Е да де ама незнае подробности  Grinning Тя майка й отвъртна:"Незнам за какво говориш", сигорно Реджина я утрепала.А другото което да е тръгнала по пътя на злото мисля,че не е получавала достъчно любов и подкрепа, все пак тя постоятно я кратикуваше и управляваше живота й. 
Виж целия пост
# 624
Ама продължават да избиват мъжете в тоя сериал! Mr. Green Надушвам посегателство и над рокерчето с книгата! Naughty Само един Принц Чарминг да ми се лигави с тая Снежанка целия сезон - тц, тц, тц, няма да се разберем такаааа Joy

Да не ме вземете на сериозно! Слънчасах днес и не съм си изпила лимонадата. Mr. Green

Хлапето игра страхотно!!! Peace Heart Eyes
Виж целия пост
# 625
То па едни мъже. Не вкараха някой свестен принц Mr. Green
Виж целия пост
# 626
Снежанка пак се отърва на косъм. Реджина ще се пукне през гърба от яд. Laughing Дали Голд е замесен в събитието от последната минута на епизода?
Виж целия пост
# 627
Чи как, той нали каза, че отива да направи една магия Mr. Green
Виж целия пост
# 628
Голд винаги и във всичко е замесен! Като кукловод е. Реджина само си мисли, че държи нещата в свои ръце. Mr. Green

Закуска? Mr. Green

Виж целия пост
# 629
Grinning Уникални са, ол закуска а ам,ще откажа  Grinning

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия