Once upon a time/Имало едно време по abc

  • 47 005
  • 733
# 630
Здравейте,  нямаше ме 5 дни и не успях да стигна до 18, серия до 10 съм и сега нямам търпение да ги изгледам  Wink
Виж целия пост
# 631
Здравейте. Предполагам приемате нови фенове. Току що изгледах епизод 18. А да ви попитам - кога ще излезе новият епизод? И ако може линк към промото.
Виж целия пост
# 632
Новият епизод ще е чак на 22.04. Промото мисля, че го имаше на някоя от предните страници, но все пак:

Виж целия пост
# 633
Благодаря!
Виж целия пост
# 634
Ура, настигнах ви! newsm74
Виж целия пост
# 635

Браво! Сега и ти като нас ще се нервиш, докато чакаш новия епизод.

Виж целия пост
# 636
Да точно....ох  Sad нямам търпение 
Виж целия пост
# 637
Да, наистина това с чакането е гадно, но поне като чета темата ще знам за какво става въпрос
Виж целия пост
# 638
Хей някой от участвалите в играта спечели ли нещо?
Виж целия пост
# 639
Честит разпети петък и петък 13, кой каквото празнува (аз лично и двете Grinning) кой днес беше на църква и минава под масата? Аз - да, ударих главата в масата и като излазих (буквално) се хилех като луда  Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning , т.е. отново се изложих. Винаги се излагам в църквата или ще ми звънне телефона, или ще ритна стола така, че да се чуе из цялата църква, или на ще разбия бравата (това стана защото беше трудно да се отвори  Grinning беше навръх Великден преди 2 години) все ще направя простотия и то без да искам, просто ще се случи.
Виж целия пост
# 640
Как това е по темата?
Виж целия пост
# 641
Ами момичето не пише като нас в 1000 теми Mr. Green, тук се чувства добре.
Виж целия пост
# 642
Ъм, ами да пише. Simple Smile
Виж целия пост
# 643
Още е нова в темата във форума,не се е ориентирала  Crazy
Виж целия пост
# 644
Знам, че не е по темата, но просто никой не пишеше нищо и не се сетих за друго
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия