ИСКАМ БЕБЕ
ма много искам...
роди бебче.
гушках го ,люшках го - направо ми се прииска и на мен.
Вече събрахме 1чувал нови дрешки за бебчето. Няма да се налага поне дрехи да купуват. Сега издирвам количка, да става за зимата. Но вярвам ще намеря. Моята миналата година я подарих...но вярвам ще излезе нещичко нейде.







пълна къща 
А по принцип в 7.00 ч отварят.Сега какво стана незнам. 





Айде вече ще чакаме внуци, нидей рива
Гостите - кво да ти кажа за тях - както винаги си изкарахме страхотно, тая събота пак ще са ми на гости, че синът им рожденник и да освободят терена за купона и те така, това да се чува и да има - купони 


и ще стискам палци
, а ти си пази нервите че не си струва за тия да ги хабиш и с нерви и без те са нагляри и ... уфф айде че и аз подпалих 
,




въпреки че съм ги обличала по 1път 
Знам че ще е приятно с колегите...ама...


Период ли е, характер ли е ама едвам издържам.То ревове, тръшканици, няма угодия.Да ми е жива и здрава само, пък може и да отмине 
И багаж имам да стягам, пък не ми остава време, ма това да ми е дерта.
И багаж имам да стягам, пък не ми остава време, ма това да ми е дерта.

Ъъъъм таковата няма да откажа и арабията-да оплакна пак окото
ама този път сме в противоположна посока.Аз мисля, че писах че заминаваме за Мексико за седмица.Полета ни е в неделя сутринта.
Сега вече събуди не особено лицеприятни чувства в моята изтерзана душа...

Препоръчани теми