Йоркширски териер 2

  • 123 634
  • 753
# 660
Здравейте,

Бяхме на лекар с малката сложихме и 2-рата ваксина, но намерихме проблем с ушите дано да не е сериозен. Направиха почистване и сега слагаме капки по 2-ти на ден(сутрин и вечер)

E добре де след като има проблем с ушите, защо ветеринара е сложил ваксината?
Проблема сериозен ли е или просто събрана ушна кал?
Капките какви са?
Виж целия пост
# 661
Здравейте, имам едно много хубаво мъжко йорки и все още не е ставал баща. Търсим си жена, ако някой има интерес нека пише. Крис е на 4 год., тежи 2 кг. Надявам се скоро да намерим жената, която да го направи вече истински мъж  Grinning
Виж целия пост
# 662
 Пропуснах да кажа, че се намираме в София  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 663
Здравейте,

Бяхме на лекар с малката сложихме и 2-рата ваксина, но намерихме проблем с ушите дано да не е сериозен. Направиха почистване и сега слагаме капки по 2-ти на ден(сутрин и вечер)


Не знам дали е сериозен(дано да не е...)
Напрвави почистване с това на ВИРБАК май беше, почисти ушетата беше доста мръсно
сега ми даде едни капки(бяла течност) и слагам сутрин и вечер по 1-2ве капки в уше
и така на 18-ти пак на преглед

Виж целия пост
# 664
Стискаме палци и лапички да не е сериозен  Praynig ние сме нямали проблеми с ушите ,даже не знам от какво се получава - от мръсотия предполагам.Ние като отидем за ваксина първо док прави цялостен преглед ,защото ако има проблем ваксината не се слагала.
Аз друго да питам - вие давате  ли лятото всеки месец капки против дирофилариоза ?
И друго - чудя се дали да и острижа космите по пишата че станаха много големи и се мокрят като пишка newsm78 а дупето колко често го миете ?
Виж целия пост
# 665
Аз по принцип на моите кукли редовно правя "интимна прическа" остригвам и на пишка и на дупено космите.
И дупе по принцип миеме след всека расходка. А кога прави "мръсните си работи" в къщи - 1 път на деня Peace
Виж целия пост
# 666
Въпрос
След като не трябва да се къпе.... може ли със сух шампоан (какъв? ?  ?) изобщо има ли такова нещо?
Лекарката каза, че неделя може да го изведа(на ръце) за малко така ли е ?
ОоООоо и аз на Кари съм и се заканил да я оформям интимно .... хихиххи
Виж целия пост
# 667
Въпрос
След като не трябва да се къпе.... може ли със сух шампоан (какъв? ?  ?) изобщо има ли такова нещо?
Лекарката каза, че неделя може да го изведа(на ръце) за малко така ли е ?
ОоООоо и аз на Кари съм и се заканил да я оформям интимно .... хихиххи
да, може със сух шампоан.
Виж целия пост
# 668
http://forum.dog.bg/topic/29927-%d0%bd%d0%b8%d0%ba%d0%be%d0%b3%d … amp;#entry1043711

тук има много поучителни ситуации описани от самите потърпевши
Виж целия пост
# 669
Въпрос
След като не трябва да се къпе.... може ли със сух шампоан (какъв? ?  ?) изобщо има ли такова нещо?
Лекарката каза, че неделя може да го изведа(на ръце) за малко така ли е ?
ОоООоо и аз на Кари съм и се заканил да я оформям интимно .... хихиххи
http://bg-pet.com/Dogs/DogShampoo/dryshampoo.htm
ей такъв има. Peace
Ами по-добре не е пускай на замята най-вече за да не изяде някой боклук пълен с вируси .На нас ни бяха забранили да излизаме 20 дена,защото и по въздушно - капков път може да се зарази -особено ако в близост има друго животно.
Графиня Вишенка  благодаря че сподели   bouquet и аз дупето го стрижа ама за * не посмях  Embarassed
Виж целия пост
# 670
Аз май съм прекалено смела - ходим без ваксина навсякъде.  Дори утре сме на пикник до едни водопади, купих само каишка против бълхи и кърлежи.
Обещавам да го ваксинирам, че горкия бяс никога не му е слаган ...

Иначе и аз днес го остригах интимно  Laughing.
В парка видяхме един мармот и беше два пъти колкото Луиджи. Малкия не посмя да го доближи. Но с кеф се пльосна в езерото Онтарио и после целия се полепи  с пясък ... При нас къпането е поне 2-3 пъти седмично, но с главата само веднъж.
Ето го, и вие също качете по някоя нова снимка
Виж целия пост
# 671
Здравейте и от нас, скоро не съм писала, но сега имам прекрасни новини, на 27 април ни се родиха три бебенца- две момиченца и едно момченце от мама JCh Bg Fast and Furious Stribrne Prani или моята прекрасна фани и от един страхотен татко CH. Depasquiet Socrat ето ги и тях
мама Фани
татко

Много целувки на вашите йорковци от нас и хубав и усмихнат ден на всички Heart Eyes
Виж целия пост
# 672
sunny- baby , невероятни са!!!! Честито!
Как можа да сложиш снимката под тази на Луиджи, сега той изглежда като моп в  сравнение с вашите красоти! hahaha
Виж целия пост
# 673
Сладучета са супер Simple Smile
Поздрави
Виж целия пост
# 674
sunny- baby , невероятни са!!!! Честито!
Как можа да сложиш снимката под тази на Луиджи, сега той изглежда като моп в  сравнение с вашите красоти! hahaha
Благодаря ти мила, а пък относно Луиджи, моля те не го обиждай, при вас е просто въпрос на време да оправите и външния вид Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия