Ослушва се априлският татко, дали му рита бебето сладко

  • 31 526
  • 731
# 255
Добро утро Simple Smile!
Mia66 дано е момченце тогава  Praynig Hug
geryito всичко ще бъде наред  Praynig Hug
wood-nymph честито момченце  Hug аз и първата ФМ и сега втората съм при доц. Томова  Peace
gabitodorova1 има много фактори, които влияят на това "кога ще усетя бебето"... при всеки е различно, няма точно определен ден, г.с., в който да усетиш... ще го усетиш, не се притеснявай  Praynig Hug
Hadji значи април ти давам билковата рецепта за гастрита, мен ми помогна  Hug
samm и аз съм близо до пазара, срещу нас е Wink това 2-ро да е не е в една сграда с ПГИЧЕ-то (те нали са две училища в една сграда)? може някоя събота или неделя да се видим  Hug
Къдричка гледах снимките на твоята кукличка с теб във ФБ, много сте готини и сладки  Hug
s.kov какво стана с твоята ФМ, мен нали ме нямаше, та не съм се зачела обстойно  Hug
Брук Дейвис успех и после да докладваш Simple Smile
да питам тези, които пият Магнерот (или друг вид Магнезий) на вас почва ли да ви се вие сват след като го пиете...мен рязко ми пада кръвното и съм като пияна  Rolling Eyes
и друго: вашите бебета притискат ли ви някой друг орган? мен основно пикочния мехур, но от време на време и друго...това нормално ли е?
айде стига, че се по увлякох  Mr. Green
Лек ден Simple Smile!
Виж целия пост
# 256
Къдричка гледах снимките на твоята кукличка с теб във ФБ, много сте готини и сладки  Hug
много ти благодаря Hug нещо от хормоните много съм се разнежила и няколко дни гледах бебешки и всякакви снимки, та реших да събера тези, на които сме само двете в един албум ... нашите си моменти Heart Eyes  .... забелязах, че мен на най-бебешките почти ме няма, чаааак по-късно се появявам, като съм започнала що годе да приличам на човек ... и сега като гледам пак ще стане така  Animal Pig

и друго: вашите бебета притискат ли ви някой друг орган? мен основно пикочния мехур, но от време на време и друго...това нормално ли е?

съвсем нормално е, по-нататък като расте бебето, ще го усещаш още по-силно
Виж целия пост
# 257
Добро утро и от мен! Сутринта ходих да си пускам ПКК и урина и ТСХ. Ще видим дали всичко е както трябва. Важното е че се чувствам добре, усещам принцесата и силно вярвам че с нея всичко е наред. Днес въпреки студа се опитва да грее слънчице, което допълнително внася усмихнато настроение. Хубав ден на всички
Виж целия пост
# 258
Момичета, бях казала, че ще ви пиша за Афродита- Пловдив. Вчера цяла вечер съм събеседвала с мъжа си. Даже съм взела и договора на Future Health. Накратко впечатленията ми са добри. Много ми хареса, че когато попитах как точно става съхранението на пробите, представителката ми показа нагледно на клипче процеса от пристигането в лабораторията през всички сектори и всеки специалист ти обяснява- естветвено на английски, но нека нещо от английската гимназия ми послужи:)) Друго много важно, обясниха ми, че дори ако нещо с кръвта на майката в деня на изследването не е наред, могат да съхранят тъкан и пак да си разполагам с някакво количество стволови клетки. Така че май и тъкан ще запазвам. Транспортът до болницата за трансплантация бил включен в цената на услугата, както и тези излседвания, които иначе другаде те карат да си ги правиш. Показаха ми лицензите за всичките си дейности, за да не "били голословни". Другите фирми имали сертификати за съхраняване само, а те имали за транспортиране, обработване, съхранение, с една дума всичко. Мен честно казано не ме вълнуваха толкова, ама мъжа ми каза, че на него му било важно....и аз си поисках копие от някои:)) Също много важно- предупредиха ме за една фирма, пак английска била- съхранявала за 25 години, ама не били лоялни към клиентите си- съхранявали цялата кръв, без да я обработват и така ставала токсична в 75 % от случаите, което е доста тревожно, ако не можеш да се възползваш от клетките за трансплантация.
Сега договорът е у мен, ще го покоментирам още малко вкъщи, мисля да го обсъдим и там и ще се ориентирам към подписване май....стискайте палци да не почна тези дни да раждам!
Виж целия пост
# 259
Следобед съм на ФМ при доц. Томова. Най-накрая се надявам със сигурност да ми кажат пола, та да се укротя и аз:))) Трима лекари казаха момче, но на мен още не ми се вярва:)) Или май ми се иска да имам момиченце:))
Виж целия пост
# 260
   Добро утро и от мен.
   Утре следобед съм на ФМ при Д-р Петинка Цветкова. Надявам се всичко да е наред с бебче, а ако видим и пола ще е още по-хубаво!
Виж целия пост
# 261
Бенита, ок съм за почивните дни, само че тези заминаваме извън София Simple Smile

За училището - не мисля, че е в една сграда с друго, то си е СОУ, ето сайта му http://www.2ro-sou-bg.com/index.html Simple Smile
Виж целия пост
# 262
samm знам го Wink
Мама Васи хубави новини да донесеш от ФМ  Praynig Hug
iasdre успех и на теб на ФМ, да се похвалиш после  Praynig Hug
geryito палци за изследванията  Praynig Hug
Къдричка мерси, че разясни  Hug
Виж целия пост
# 263
samm знам го Wink
Мама Васи хубави новини да донесеш от ФМ  Praynig Hug
iasdre успех и на теб на ФМ, да се похвалиш после  Praynig Hug
geryito палци за изследванията  Praynig Hug
Къдричка мерси, че разясни  Hug
Благодаря ти!
Виж целия пост
# 264
BAVory, стискам палци .. аз така и не разбрах преди, че си напреднала бременност Simple Smile Това за тъканите - мен много ме интересува, повече от кръвта, така, че ако можеш да си го позволиш - запази си!!! Мерси за инфото .. аз също съм се насочила към тях, но имам време Simple Smile смятам януари да ходя лично, иначе съм се свързала по мейл и с двете..
Бенитабени, мс че помниш Simple Smile - ами след прегледа, очаквах да ме изпрати на ФМ, но се оказа че иска да ида другата седмица Sad още чакане ..
Виж целия пост
# 265
benita, аз пия магнерот конски дози 3*2 и то от месец, но не съм имала такива симптоми, сигурна ли си, че е от него? Единствено зная, че може да предизвика разтройство,но при мен не действа по този начин, че покрай утрогестана, който пия работата отива към другата крайност Simple Smile
Някой пие ли утрогестан в тия седмици?На мен ми го дават заради кървенето и поддържало шийката / това е мнението на двете лекарки при които ходя: Михова и Колева/. От друга страна имам две много крайни мнения против него: едното е от моя приятелка , която е гинеколог в Швейцария/казва, че нищо не помага в тия седмици/, а др. от Богдан Налбански/баща е на приятел/, според него съм щяла да се окосмя и аз и бебето... и аз сега на кой да вярвам, незнам?
Виж целия пост
# 266
Здравейте  и от мен! Не съм писала скоро, но всичко съм прочела Laughing
Днес бях на лекарска комисия и както бях предупредена лекарката беше злобна и заядлива. Накара ме да чакам 40 мин отпред, като през това време нямаше работа и пишеше цигара в кабинета, даде ми 20 дни болничен и ме предупреди, че повече може и да не получа #2gunfire Бясна съм и умряла от студ..както и да е , ще му мисля другия месец Simple Smile
И аз съм при доц. Томова на 24.11 нямам търпение, защото още не съм усетила бебчо и коремът ми е много малък. И тукашната лекарка вместо да ме успокои каза: Е трябва да го усешташ вече и и Малък ти е коремът, ама..нали бебто е добре..Как да го разбирам това? Тя още от 13 г.с. ми обяснава, че трябва да го усещам  #2gunfire

И сега на въпроса:Мислите ли, че ако си ексфолирам кожата с кафе мога да навредя нещо на бебето? Понеже, въпреки че не съм напълняла и се мажа старателно имам сртии и то много, и прочетох че трябва да се ексфолира кожата. Козметичните ексфолианти са забранени за бременни и една приятелка ми даде съвет да изпозвам утайка от кафе. Според мен не би трябвало да е проблем, но ако някои има повече инфо, моля да сподели Simple Smile
ХУбав ден на всички и не се ядосвайте като мен за глупости  Hug
Виж целия пост
# 267
Radi, ти какво правиш още при тази, моето мнение е, че трябва да я смениш. Много е важно отношението....
Виж целия пост
# 268
benitabeni, аз също пия Магнерот - 2х1 и ме предупреди лекарката като ми го изписа, че доста пада кръвното от него, да го имам предвид и го пия след хранене. Предполагам и затова чак свят не ми се вие, но понякога ми става лошо...
Raddiii, всичко е наред с бебето, много е индивидуално кога се усеща за първи път, аз го усетих едва в 18 седмица и няколко дни.
Утре съм най-после на ФМ при Томова, едва издържам вече. Успех на всички, на които им предстоят прегледи и честити гащи на разбралите цвета им тези дни!
Виж целия пост
# 269
Ето и резулатати от ПКК на показателите които са извън норма- Еритроцити-3.74 при реф: 3.80-5.80; Хематокрит 0.336 при реф: 0.35-.0.50; тромбоцити 398 при реф 150-390. Другите са в норма. Който разбира нека обясни на неуките Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия