Ослушва се априлският татко, дали му рита бебето сладко

  • 31 525
  • 731
# 240
Привет и от мен!

*dreamer* много се радвам, че пътуването е минало леко. Сега си почивай и се наслаждавай на слънчева Ница. А после очакваме да разказваш и показваш  Grinning

Ехеее, много щъркелчета се показаха днес на хоризонта ... аз ще чакам за това до 30-ти, но още се чудя дали искам да знам какво ще е  newsm78  Нашия татко сега иска момченце. Първия път искаше момиче и много беше щастлив като се роди Плами. Сега каза, че преди е искал момиче и си има момиче, сега иска момче и такова бил направил  Joy По принцип и аз искам момче, за да си има и той другарче, както казва laguna да си играят с колички, АТВ-та и подобни.  Peace

И накрая да ви се похваля, снощи бебока така започна да ме рита, почти час не спря. Е, то това ритане сега е сладко, като гъделичкане, но беше много упорито и ясно, и се усещаше с ръка. Дори таткото  го усети като му сложих ръката на корема си.
Виж целия пост
# 241
Не съм, благодаря ти за разясненията за полипа, и моя мисля, че е на шийката ...ама те в болницата не обясняват, значи добре, че доки ще го гледа, той ще ми разясни. Дано не ми създава проблеми

А къде му е кабинета на зет ти? Аз имам нужда от зъбар, ама трябва да ми е близо, че съм много сложна с тия деца.
кабинетът е на Дондуков, близо до моста Чавдар, редовно е от 8 до 20ч. и е удобно, напоследък почна да взима половинки смени, за да води малкия на плуване, ако ти е удобно - ще ти дам координати. Работи с касата, освен това мисля, че цените са като навсякъде, но работи бързо и не разкарва по сто пъти.
Виж целия пост
# 242
Хайде и аз да се отчета днес. В събота бях на ФМ във Фемина. Всичко с беба е наред, но милата спеше, не беше много активна и докторката не можа да обърне нужното внимание на сърчицето, освен това пулсът й си беше 160, но за миг спадна и после пак се качи. Тя каза, че това е много срещано при плода в тази гестационна седмица, но за всеки случай ако искам да отида на кардио ехограф за да сме сигурни, че няма проблеми. Ми това беше достатъчно за да се притесня, то е ясно. Записах си час при доц. Томова на 25.11.2011 и ще видим сърчицето обстойно, надявам се всичко да е наред. Хубав ден, момичета
Виж целия пост
# 243
geryito  ,ние с теб сме с един термин,аз ще отивам на ФМ на 17.11
Не се тревожи,въпреки,че като се знам каква съм и аз щях да съм по същия начин притеснена.
100% ще се успокоиш на следващия преглед,няма страшно.
Стискам ти палци всичко да е наред. Praynig Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 244
ММм да дано и моя док каза че не е нищо страшно за по сигурно да ида и при друг специалист ама така като ти кажат и почваш да си мислиш лоши неща. mirenamell аз също съм от стара загора родом
Виж целия пост
# 245
И аз трябва да отида на ФМ в периода 1-9 декември. Лекарката, която ме наблюдава ми даде листче с 2 имена, едното е на доц. Томова, другото е на д-р Цанкова от Св. Пантелеймон. Каза, че нейните пацинетки ходели при Цанкова. И сега се колебая къде да отида. В смисъл, не искам да я обидя като отида при друг лекар, в същото време съм чувала хубави неща за Томова...
Някоя ходила ли е при Цанкова и има ли впечатления от нея?
Виж целия пост
# 246
Здравей те на всички всеки ден ви чета,аз искам са ви споделя,че сам леко притеснена вече сам в 16г.с,но все още не усещам движенията на бебчо.Утре сам решила да отида на Д-р. Praynigмоля се всичко да е наред. Hug
Виж целия пост
# 247
gabitodorova1, аз съм почти в 18та и не съм усетила нищо. Когато в 17та седм. бях на док, той ми каза, че е много рано още да усетя бебето, тъй че аз съм спокойна.
Виж целия пост
# 248
ами утре ще видим,какво ще каже Др.мерси за успокоението.дано всичко да е наред. Hug
Виж целия пост
# 249
benitabeni - гестационен гастрит, диабет и т.н. са проявления на тези, и други заболявания само по време на бременността и след това сами изчезват - затова ги наричат гестационни .
При ме проблема се появи с първата бременност - от многото повръщане и оставане на стомашни сокове в хранопровода /киселини/. След бременността значително намаля, но не изчезна напълно.
Без да си налагам строга диета знаех от какво се активизира и се научих да избягвам тези храни.
Сега с тази бременност забелязах, че всичко от което повръщам е всъщност и дразнението към гастрита, така че пак без налагане минах към не дразнещи храни.
И без това ям само определени харни, но и да мина на диета сега не си го представям, но всички казват че първата стъпка за лекуване е диета. Явно ще стане след април, защото живот и здраве ако се кърмим там ограниченията са почти същите. Благодаря ти за бързия отговор  Hug
Мама Васи - ще си запазя всички рецепти от теб, и ще преценя коя е подходяща за момента  Hug
Andromeda_84 - мила, всичко което си изброила гледам да го спазвам, откато живеем с мъжа ми 2004год, едно единствено нещо сме изпържили в нас - кюфтета и то в началото. От тогава живеем супер природно съобразно, даже наши приятели ни се подигравт че ще ни поникнат крила.....
Но какво да кажа, аз от август съм на туршия, само от нея не ми се повдига, а тя също е дразнител, що сода изпих, живот и здраве ще се заема сериозно след като родя. Благодаря и на теб за съветите.
Доки иначе каза, лека диета, но като цяла в момента нищо не мога да напарва, според нея.
geryito - браво за часа при Томова, няма да чакаш дълго. Peace
Виж целия пост
# 250
Бенита, живея точно до 2ро у-ще, на 5 мин. от пазарчето на Борово. Жалко за йогата, имаш го кафето, ама трябва да е по-вечерно, ако е през седмицата, че кацам от работа към 18 ч. най-рано.

В 21ва г.с. съм на ФМ при моята лекарка и за двойна сигурност - при Томова. Вече имам час на 6.12. При нея реших точно заради кардиото, струва ми се, че е важно.
Виж целия пост
# 251
wood-nymph и сега и с предната бременност проучвах въпроса и общо взето най-добри отзиви има за Томова, Димитрова от Фемина, Марков и Сигридов. За Цанкова аз лично не съм чувала. На твое място бих отишла при Томова. Ако ми каже доктор "пациентите ми ходят при еди кой си" веднага бих се усъмнила да нямат някаква уговорка двамата. Ама аз съм си мнителна по принцип.  Grinning
Виж целия пост
# 252
и аз бих се спряла на Томова и имам записан час за 7.12 Simple Smile
Виж целия пост
# 253
И  аз се спрях на Томова. Часът ми е за утре. Вече нямам търпение.
Виж целия пост
# 254
И  аз се спрях на Томова. Часът ми е за утре. Вече нямам търпение.
ехх завиждам благородно Whistling после да разкажеш Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия