Пейпал - помощ! - 5-та тема

  • 45 308
  • 745
# 600
Или диспут в Пейпал. Ако не става в Пейпал - в Ибей. Еднакво е.
Виж целия пост
# 601
Или диспут в Пейпал. Ако не става в Пейпал - в Ибей. Еднакво е.
newsm44 УСПЯХ  в Пейпал. Сигурно после ще имам още въпроси:) Уведомиха ме, че мойта кифла (продавачката), ако не отговори, кейса ще се затвори на 4 март, освен ако не го ексалирам до диспут. Не че знам, как става таз ескалация, въпреки че нервите ми ескалираха вече не до диспут smile3511, ми направо до саморазправа  bambam
Ще питам пак за ескалацията, ако някой има време и желание да ми обясни в аванс!:)
Виж целия пост
# 602
Ще ти се появи бутон за ескалиране до клейм, не до диспут Wink
Виж целия пост
# 603
Каква е таксата/процентът/, която се удържа за превод на пари? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 604
Ако парите са от баланса в ПП е безплатно. Ако е от карта -  3,4% + 0,35 евро. Този, който ги изпраща определя кой ще плати таксата
Виж целия пост
# 605
Ако парите са от баланса в ПП е безплатно. Ако е от карта -  3,4% + 0,35 евро. Този, който ги изпраща определя кой ще плати таксата
Благодаря!  Wink
Виж целия пост
# 606
Здравейте! Можете ли да ми кажете  какви карти и на кои банки приема Пей-пал?
Виж целия пост
# 607
 Visa, MasterCard и American Express
Виж целия пост
# 608
Visa, MasterCard и American Express

А  Visa електрон става ли?
Виж целия пост
# 609
Да!
Виж целия пост
# 610
Така, на 14 потвърдиха в пейпал, че връщането на парите ми е приключило. Но все още ги нямам на картата. Трябва ли да направя нещо или да чакам?
Виж целия пост
# 611
Според мен трябва да изчакаш до утре, защото отнема 2-3 работни дни, докато парите постъпят по картата. И ако и тогава сумата не е постъпила в картата, да ги уведомиш.
Виж целия пост
# 612
Днес се регистрирах в PayPal и естествено имам супер лаишки въпрос, т.к. не ми е съвсем ясно:
Ако кредитната ми карта е в лева, а ще плащам в британски лири, пак ли трябва да избера опцията Bill me in the currency listed on the seller's invoice, за да ми е по-изгоден валутният курс?
Мерси предвар  bouquetително
Виж целия пост
# 613
Днес се регистрирах в PayPal и естествено имам супер лаишки въпрос, т.к. не ми е съвсем ясно:
Ако кредитната ми карта е в лева, а ще плащам в британски лири, пак ли трябва да избера опцията Bill me in the currency listed on the seller's invoice, за да ми е по-изгоден валутният курс?
Мерси предвар  bouquetително

Да.
Виж целия пост
# 614
Благодаря:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия