Фейсбук 2

  • 1 312 267
  • 14 991
# 9 015
Според мен някой е пуснал умишлено сигнал за фалшиф профил.

   Възможно е – аз, ако знаеш колко съм ги докладвала – друг е въпросът, че не знам дали от Facebook наистина вземат мерки след един-единствен сигнал. Thinking
Виж целия пост
# 9 016
А как се разбира дали даден профил е фалшив? Знам, че има такива, ама колко му е - измисляш си имена, пускаш снимки, набираш "приятели"...
Виж целия пост
# 9 017
В месинджъра ми излизат и SMS-ите... Защо е така?
Нищо те съм правила от вчера, а тогава със сигурност не беше така.
Това някакъв нов ъпдейт ли е или бъг? А случайно да знаете как да се скрият?
Виж целия пост
# 9 018
В месинджъра ми излизат и SMS-ите... Защо е така?
Нищо те съм правила от вчера, а тогава със сигурност не беше така.
Това някакъв нов ъпдейт ли е или бъг? А случайно да знаете как да се скрият?


Мен ме пита да го направи ли, аз натиснах да, но после я махнах тази функция. Не ми харесва.
Виж целия пост
# 9 019
https://chrome.google.com/webstore/detail/facebook-unfriend-find … faganlnefclphonfm

това е , мисля че е същото като това по-горе. Работи от 2 месеца при мен. Има 10-15 минути докато ти отчете нов приятел или че някой те е махнал

трябва да спрете адблокерите докато проверявате

А казва ли кой?
Защото на мен ми излиза само цифра - 1 нов, 1 липсващ? newsm78
Без имена?
Виж целия пост
# 9 020
https://chrome.google.com/webstore/detail/facebook-unfriend-find … faganlnefclphonfm

това е , мисля че е същото като това по-горе. Работи от 2 месеца при мен. Има 10-15 минути докато ти отчете нов приятел или че някой те е махнал

трябва да спрете адблокерите докато проверявате

А казва ли кой?
Защото на мен ми излиза само цифра - 1 нов, 1 липсващ? newsm78
Без имена?

Да казва. Като спреш адблокерите цъкаш на разширението и ти се отваря страница с реклами. Там цъкаш "skip AD" и се отваря сайта. Понякога наистина показва снимка без име. Понякога даава и бъгове и пише че някой те е махнал без да е така
Виж целия пост
# 9 021
Нямам адблокер.
Отваря ми страница на Грабо! Crazy

Ааа, стана! Благодаря! bouquet
Виж целия пост
# 9 022
Здравейте, имам следния проблем:
Имаме бар на Северния плаж в Приморско и създадох фен страница. В полето за адрес написах Северен плаж - Приморско. После установих, че на картата е отбелязано, че не сме на плажа, а някъде из града. Та въпросът ми е как мога да сменя местоположението, при условие, че нямам точен адрес? Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 9 023
Има ли някакво ограничение за минимална продължителност на клип във фейсбук? Тези, които са ми около минута, след свършване не се стартират отново. Но тези, които са около 30 секунди примерно - непрекъснато се въртят. Потърсих в настройките, но нещо не намирам как мога да го променя.
Виж целия пост
# 9 024
Бях питала преди време ,ама никой не ми отговори ,ще попитам пак ...
Когато вляза в профила си на ''СНимки'' >''Вашите снимки'' не ми зарежда всички снимки ,а ми изкарва само последните 2.Аз имам да кажем около 60 ,трябва да ги ''разлиствам'' за да се видят и другите.Не се зареждат всички на цялата страница.И ,когато някой друг ми разглежда профила е така - вижда само 2 снимки ,не зарежда всички на цяла страница.Някой да има идея как да го оправя ?
Виж целия пост
# 9 025
Не знам как може да се оправи, но при много хора съм го виждала - като цъкна на Снимки ми излизат да речем около 30, когато дам на Албуми, вече ми излизат всички. Забелязала съм, че се получава при хора с повечко снимки, над 500-600 например. Може и някакъв бъг да е..
Виж целия пост
# 9 026
Не знам как може да се оправи, но при много хора съм го виждала - като цъкна на Снимки ми излизат да речем около 30, когато дам на Албуми, вече ми излизат всички. Забелязала съм, че се получава при хора с повечко снимки, над 500-600 например. Може и някакъв бъг да е..

   Потвърждавам. И аз съм попадала на такива профили, но не мисля, че има как да се оправи.
Виж целия пост
# 9 027
Може да е задаван въпроса, но да попитам пак...
Ако А е блокирал Б, а С е споделил снимка на А, Б /приятел на С/ ще я вижда ли?  Thinking newsm78
Виж целия пост
# 9 028
   Не. Peace
Виж целия пост
# 9 029
Не знам как може да се оправи, но при много хора съм го виждала - като цъкна на Снимки ми излизат да речем около 30, когато дам на Албуми, вече ми излизат всички. Забелязала съм, че се получава при хора с повечко снимки, над 500-600 например. Може и някакъв бъг да е..
не определено ,не съм качвала 500-600 снимки  Laughing по скоро в отбелязалите ме да има толкова ,но и там не
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия