Фейсбук 2

  • 1 312 233
  • 14 991
# 9 030
Как да сменя имато на страницата ми във ФБ?
Виж целия пост
# 9 031
Моля ви, кажете как да се отърва от това Twoo! Twisted Evil
Идея си нямам как се озовах там, пълни ми се пощата с мейли, не виждам откъде и как да се махна??? Shocked
Виж целия пост
# 9 032
Моля ви, кажете как да се отърва от това Twoo! Twisted Evil
Идея си нямам как се озовах там, пълни ми се пощата с мейли, не виждам откъде и как да се махна??? Shocked


Пробвай да го махнеш от приложенията ти във ФБ.
Виж целия пост
# 9 033
Деактивирах си акаунта, който не знам изобщо как е създаден? Crazy
Виж целия пост
# 9 034
Как мога  да махна местонахождението си, когато публикувам на чужди стени? От техните настройки ли зависи?
Виж целия пост
# 9 035
напоследък гледам, че се качват 360 градусови снимки - как става това?
Опитвам и аз, но качва снимката безформена...
Виж целия пост
# 9 036
напоследък гледам, че се качват 360 градусови снимки - как става това?
Опитвам и аз, но качва снимката безформена...

Това пробва ли ?
http://www.digital.bg/kak-da-kachvame-360-gradusovi-snimki-vav-f … rticle505688.html
Виж целия пост
# 9 037
Какви са тези снимки?
Виж целия пост
# 9 038
Стааана Mr. Green
Явно ще да е такъв ъпдейт, който допреди 3-4 дни при мен го нямаше - такива снимки ги качваше едни разтеглени... newsm78 все едно гледаш отражение в криво огледало. Сега пробвах и я качи, както трябва Peace


Какви са тези снимки?
При тях с накланянето на телефона в определена посока се сменя и изображението... Не мога да го обясня точно, но такива фотоси са страхотен начин, да потопиш приятелите си в атмосферата и мястото, което им показваш Peace
Виж целия пост
# 9 039
Може ли да покажеш някаква?
Виж целия пост
# 9 040
Може ли да покажеш някаква?


https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10207038285617631&se … ype=3&theater
Виж целия пост
# 9 041
По скоро това
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=207325019664988& … d=194377054293118
(от наличните ми в момента, нито една не става за показване 😂)
Виж целия пост
# 9 042
   Мога да видя показаната от Ирене снимка, въртейки на 360 градуса с ръчичката, но не и тази, към която е дала линк sweet_maniche, не знам защо.
Виж целия пост
# 9 043
Аз пък на Ирене не мога да видя снимката. Crazy
Виж целия пост
# 9 044
и аз не мога newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия