Фейсбук 2

  • 1 312 216
  • 14 991
# 405
От кога ще е обновяването на всички потребители с новата стена "Дневник" някой знае ли? Thinking
Виж целия пост
# 406
От кога ще е обновяването на всички потребители с новата стена "Дневник" някой знае ли? Thinking


При всички е различно - донякъде зависи от езика, на който го ползваш.
Виж целия пост
# 407
А за новият вариант, от къде (ако) може да се направи снимката на корица , да не е публична ?


Снимките на корица не могат да се редактират кой да ги вижда, винаги са си публични, поне засега няма начин за променяне.
Мерси за инфото Simple Smile
Виж целия пост
# 408
Да попитам- има ли опция за търсене на някого по месторождение?
Виж целия пост
# 409
Какво виждат абонатите ми и как може да се промени? Че гледам, че точно един елемент, който не приех за приятел, се е абонирал за мен. А ма ха!
Виж целия пост
# 410
Това с новият облик дневник хич не ми харесва!Гледам някой мой приятели са го направили,но за мен е много  кофти! Twisted Evil  На всички ли ще ни се промени платформата или???
Виж целия пост
# 411
Това с новият облик дневник хич не ми харесва!Гледам някой мой приятели са го направили,но за мен е много  кофти! Twisted Evil  На всички ли ще ни се промени платформата или???


Преди няколко страници пак беше питано същото, върни се и го прочети, че така през 2 страници само едни и същи въпроси си задаваме и си отговаряме.  Peace


Да попитам- има ли опция за търсене на някого по месторождение?


Отиваш на "Намери приятели" и има опции за търсене. Има опция за местожителство, но за това, което на теб ти трябва, не знам.


Какво виждат абонатите ми и как може да се промени? Че гледам, че точно един елемент, който не приех за приятел, се е абонирал за мен. А ма ха!


Пробвай да намериш като отидеш на "Преглед като". Така по принцип може да видиш какво се вижда от приятелите ти, за абонати не съм сигурна, пробвай.
Виж целия пост
# 412
Здравейте! Можете ли да ми кажете как да си изчистя имената/мейлите, с които съм се логвала във ФБ от моя компютър? Нали се сещате, при влизане като чукна напр. "е" и ми излизат няколко предложения, започващи с буквата, та откъде се чистят? Пробвах да изчистя кеша на браузъра, ама не, продължават да ми се показват.  newsm78
Виж целия пост
# 413
не може да се махне, а и дори да го махнеш ще е за кратко, защото го въвеждат за всички.


 #Crazy #Crazy #Crazy smile3515 ужас
Виж целия пост
# 414
Здравейте! Можете ли да ми кажете как да си изчистя имената/мейлите, с които съм се логвала във ФБ от моя компютър? Нали се сещате, при влизане като чукна напр. "е" и ми излизат няколко предложения, започващи с буквата, та откъде се чистят? Пробвах да изчистя кеша на браузъра, ама не, продължават да ми се показват.  newsm78


Кликни два пъти върху полето за вписване, за да се покажат всички имена, отиди със стрелката на тях, без да ги натискаш и започваш да натискаш "Delete" копчето от клавиатурата ти.
Виж целия пост
# 415
Кликни два пъти върху полето за вписване, за да се покажат всички имена, отиди със стрелката на тях, без да ги натискаш и започваш да натискаш "Delete" копчето от клавиатурата ти.

Божеее, колко било елементарно!  ooooh! Пък аз от месеци се ядосвам и искам да се махнат (въвела бях веднъж паролата в същото това поле, затова Wink ). Мерси много!  Hug
Виж целия пост
# 416
Кликни два пъти върху полето за вписване, за да се покажат всички имена, отиди със стрелката на тях, без да ги натискаш и започваш да натискаш "Delete" копчето от клавиатурата ти.

Божеее, колко било елементарно!  ooooh! Пък аз от месеци се ядосвам и искам да се махнат (въвела бях веднъж паролата в същото това поле, затова Wink ). Мерси много!  Hug

и аз не го знаех че така се трие  newsm62 newsm62
Виж целия пост
# 417
Здравейте!  Може  ли  да  ми  кажете  на  какъв  принцип излизат  "Предложения  за  приятелство" в  лентата  отстрани  (освен общи  приятели  и  интереси,  евентуално)? 
Виж целия пост
# 418
Какво виждат абонатите ми и как може да се промени? Че гледам, че точно един елемент, който не приех за приятел, се е абонирал за мен. А ма ха!

По принцип, всеки, пратил покана за приятелство става автоматично абонат, докато не го приемеш. Ако го отхвърлиш, си остава абонат - виждат това, което се вижда, като избереш view as public  Peace Аз поради тази причина се отказах от тези абонирания за мен - почти нищо не се вижда, ама някои абонати мн ме дразнеха и не ги исках дори за такива.

Иначе новия Timeline започнах да го разбирам и ми стана вече приемлив. Преди ми се струваше абсолютна каша и не ми харесваше, но няколко приятели вече минаха към него и започнах полека лека да го чаткам. Хубаво е, че го въвеждат бавно и постепенно, така хората имат време да свикнат.
Виж целия пост
# 419
Какво виждат абонатите ми и как може да се промени? Че гледам, че точно един елемент, който не приех за приятел, се е абонирал за мен. А ма ха!

По принцип, всеки, пратил покана за приятелство става автоматично абонат, докато не го приемеш. Ако го отхвърлиш, си остава абонат - виждат това, което се вижда, като избереш view as public  Peace Аз поради тази причина се отказах от тези абонирания за мен - почти нищо не се вижда, ама някои абонати мн ме дразнеха и не ги исках дори за такива.

Иначе новия Timeline започнах да го разбирам и ми стана вече приемлив. Преди ми се струваше абсолютна каша и не ми харесваше, но няколко приятели вече минаха към него и започнах полека лека да го чаткам. Хубаво е, че го въвеждат бавно и постепенно, така хората имат време да свикнат.
 

Не знам аз пък не мога да свикна с него..каша ми е и на мен и аз имам приятели които са минали на него..но не ме кефи Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия