

Беше толкова се подобрил есента. А сега....

Просто взех питка, наредих вещи в детската стая и съвсем непринудено си се получи - само ние с Крас и Пресиян си бяхме. После майка ми се намуси, но това си е нейна работа.
Хомеопатът ви какво казва?

Просто взех питка, наредих вещи в детската стая и съвсем непринудено си се получи - само ние с Крас и Пресиян си бяхме. После майка ми се намуси, но това си е нейна работа. 

И аз мисля да сме си сами. Вчера се прибраха Иво и сестра му в 19ч, капнали от път и предпочетохме да пийнем само за РД 
Хомеопатът ви какво казва?



Другите два са книгата ( учител/занимаваща се с наука ) и фотоапарат ( фотограф ). Накрая си го изтълкувах така: "Учител по изкуствата в област фотография "

Препоръчани теми