ЮЛИ 2007 !!!

  • 27 630
  • 728
# 360
Весел празник на всички празнуващи днес   bouquet
Бубе, Вики  Mr. Green Много сте идейни  Joy
Виж целия пост
# 361
Честит празник на всички именници   bouquet!
Честит празник на моряци и банкери !
Виж целия пост
# 362
Честит празник на всички именници!  bouquet Да са ни живи и здрави и много щастливи!
Честит празник на моряци и банкери (и на техните съпруги, сещам се поне за две в темата Wink)!

Миличките дечица какви сериозни теми пак са подхванали, дано забравят скоро!
Виж целия пост
# 363
За Вентолина питах пети преди време,тя работи в болница.Каза "ти какво мислиш при нас са в големи шишета,никой не изхвърля"така че смело.
Това с умирането и при нас се прокрадва.
Виж целия пост
# 364
Честито на всички празнуващи днес!
Отдавна не съм писала. При нас имаше едни бурни ветрове, бедствени положения етц. Изкарахме едно денонощие без ток при едни приятели. На Криси много му хареса и само ме пита кога пак ще спре тока. Simple Smile При нас стана и доста студено. Мен нещо ме домързява тези дни, а имам още доста работа до другата седмица. Вече чакам празниците с нетърпение.

Напоследък сме се загледали в едни бг сериали. Много хубави са започнали да ги правят. Гледаме Столичани в повече и 7часа разлика, а и Съклен дом - сега в него играе един наш познат от тук.

Бубе, на Дели откъде му идват такива мисли в главата?
Виж целия пост
# 365
Честит празник   bouquet
Ева не се впечатлява много пт смъртта.Преди време ме питаше какво става като умре някой.Обясних й че се превръща в звездичка.Попита ме тя кога ще стане такава, отговорих й че след много ,много време.Тя се позамисли и след 5 мин. изръси-"а как ще ям ,като съм звездичка, те нали нямат корем"  ooooh!Преди няколко седмици почина сестрата на свекърва ми и тя дори се смя  Rolling EyesСтранно се държи, може би не свързва  още смъртта с лошо, с тъга или пък с това че няма да вижда даден човек.Майка ми ми се обажда ,че ще й правят някаква манипулация и ще постъпи в болница- аз затварям телефона и Ева ме пита, обяснявам й и тя "само не ми казвай ,че ще умре, моля те".Изобщо не осъзнава какво означава да умре някой.....Не й и трябва все още според мен.
Милият Дели  Hug
Велина и аз съм фенка всички Бг сериали, само Стъклен дом нещо му бозавее трети сезон  Laughing
Аз днес ще готвя риба на пара и на ребрен тиган.Шаран не умея да правя ,а и много не го обичам.
Виж целия пост
# 366
Ками, аз трети сезон не съм гледала, сега гледам четвърти (който върви сега), защото ми беше интересно да видя нашия познат в каква роля ще е и засега си ми харесва филма. Оня ден гледахме пробно Домашен арест, на Криси много му хареса  Mr. Green.
Виж целия пост
# 367
охх Велинче обърках се, за 4-ти говоря- този ,който сега върви по Тв-то.
Виктор само пипа предавателя на цифровата и постоянно го гаси.  ooooh!Ева мрънка от сутринта, много е нервна напоследък.Иде ми да хвана гората......................
Виж целия пост
# 368
Да не познавате Башар Рахал  , Уинкс ?
Кога станаха 4 сезона на "Стъклен дом" и аз мислех , че е трети  Laughing.
Виж целия пост
# 369
Честит празник на всички именници. Да са здрави и да им се носи името.   bouquet
Баткото ми лази на нервната система, нищо не учи, само мрънка че не може  Twisted Evil
Кривчо, пък само мрънка нещо да му се купи  Twisted Evil
Лека вечер, утре повече на спокойствие  Joy
Виж целия пост
# 370
На мен нещо 7 часа разлика почна много да ми дотяга като темпо на действие. Стъклен дом си го следя най-лоялно, т.к. го гледам от първия ден. Столичани в повече ми е фаворит като качество на актьорска игра. Домашен арест много ме разочарова - супер изкуствен ми идва, имах по-големи надежди.

Рапорт - даден!  Laughing
Виж целия пост
# 371
Велина със бълг.сателит ли сте?
Аз се позаглеждам в 7 часа разлика,гледам столичаните разтоварващо ми е,домешния арест не ме кефи.
Ками философски ги приема Ева нещата и по добре.
Шуши не се нерви на хормоните Hug
Виж целия пост
# 372
аз гледам Стъклен дом от горе-от горе, взе да ми лази по нервите, само чарли ме крепи  Wink
Иначе си гледам Под прикритие

Досега пържих риба  Rolling Eyes отказах се наполовината и я заврях във фризера , отщя ми се и да ям даже
Виж целия пост
# 373
А, да, Чарли и на мен ми е любимец.
Виж целия пост
# 374
Били, да.  Laughing Той по принцип живее тук със семейството си.
Иве, по ютюб ги гледаме. Има разни добри души, които ги качват.
Домашният арест май само Криси го харесва. Simple Smile  На мен ми е симпатичен, но няма нищо българско в него. Столичаните са се поошлайфали, 7 часа има страхотна операторска работа, дават много красиви кадри от София и музиката е супер. Харесва ми и, че българите в чужбина ги предават в по-нормална светлина, не по клиширания образ.
За СД - може и трети да е сезона, а аз да съм зарязала втория по средата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия