ЮЛИ 2007 !!!

  • 27 630
  • 728
# 375
Уинкс, не знам откъде му идват тези мисли, но си спомням, че при мен се случи, когато бях на 5. Спомням си,че не ходех още на училище. Бях при баба ми да ме гледа и само лежах, мислех си, истрахувах се и ревях. И най-интересното е, че най-много си мислех за собствената смърт  Sad
А Под прикритие не гледате ли? Много е добър. Седем часа разлика ми е тъп вече. Стъклен дом-горе долу.
Шаранът стана супер.
Виж целия пост
# 376
Под прикритие ме изнервя. Главният актьор е много симпатичен, но играе ужасно, а красавицата ми е антипатична и играе много зле.
Виж целия пост
# 377
Под прикритие го гледа мъжа ми , аз досега малко съм хващала от него .Столичаните и на мен са ми много забавни и интересни Grinning
Виж целия пост
# 378
Аз си останах лоялна на "Стъклен дом"  Grinning Но нещо ме отегчава напоследък  Rolling Eyes
"7 часа разлика" и "Под прикритие" не съм ги гледала и не смятам /мутренските сюжети ми идват в повече вече честно казано/ "Столичаните" са определено забавни,  "Домашен арест" харесвам, но съм силно пристрастна към Татяна Лолова и Филип Аврамов  Peace
Ина ме дразни максимално Sad Изпада в някакви истерии - рев, сълзи, пищене за абсолютни дреболии  Rolling Eyes Притеснена съм, тъй като не виждам да има някаква причина за такова държание  Thinking
Виж целия пост
# 379
За БГ сериалите: "Стъклен дом" го гледам, може би защото беше първата що-годе свястна ТВ продукция тип сериал в последни 3 години. Столичаните са забавни и за съжаление покриват на 99% действителността в БГ. "Домашен арест" гледам може би заради Татяна Лолова и то само ако попадна на него. Другите не мога да коментирам - не ги гледам - явно първоначалното впечатление не е било кой знае какво ...

Веси, и наш Сашун е в такъв период - за глупости се започва тръшкане, истерии, ревове. Вчера 10 минути е ревал на улицата защо няма да купуваме сладолед  ooooh!

Диди се е научила да се тръшка като не стане на нейната - ляга на пода и започва да крещи и да се върти. Много е смешна Simple Smile
Виж целия пост
# 380
ДУ
Сутринта едва събудих малкия за градина, снощи легна много късно, няма оправия с това заспиване.
И към майките на момчета- как са тестисите на вашите, слезли ли са надолу?

И като споменахте сладолед- аз мойте не ги ограничавам дори и през зимата, това от сега започнах, този месец през ден са яли сладолед, а аз ядох 4-5 пъти на ден , когато ме болеше гърлото и ми мина по-бързо от друг път, а имам проблемни сливици.
Днес мисля да щурмувам Джъмбо за някой и друг подарък и да не мисля повече.
Виж целия пост
# 381
Вико тестисите са си слезнали на моите,поне аз ги напипвам Laughing
Моя Ники иска костюм на Айрън мен,някой да знае от къде?ЯНА.....
Виж целия пост
# 382
На вико единия е т.нар асансьорен, понякога сутрин торбичката е празна, а после се смъква. Чудех се обаче докога трябва да се смъкне за постоянно.
Виж целия пост
# 383
В Под прикритие може главните герои да не играят добре, но има доста акт.в сериала, които са страхотни и доказани. Филмът е признат, оценен и купен и от други държави и има защо. Гледайки го човек разбира действителността в България. За създаването му участват сериозни разследващи журналисти.
Виж целия пост
# 384
привет
Веси не се притеснявай за Ина, явно сега са в такъв период.И Ева постоянно нервничи, реве и се сърди за глупости.
Вики ,моят "мъж" е още малък ,ама да си кажа.Едното топче си е на място ,другото още не е  Hug
За сладоледа и аз съм чувала ,че много помага при болно гърло и мисля днес да пробвам ,че започва мен да ме наболява.Последните два месеца вкъщи все иам някой болен.Май си прехвърляме някакви бактерийки семейно и затова все някой кашля.Ще взема да направя едни изследвания  Rolling Eyes
Иве потърси в нета, не се сещам иначе да съм виждала някъде HugКак е след Х.??
Искре и Виктор се тръшка,ама на мен не ми е смешно - дразни ме #Cussing out
Аз много се кефя на Башар Рахал, много ми е симпатичен.
Виж целия пост
# 385
Добро утро
Ивчовите не ми прилича да са слезли  Rolling Eyes
Какво купувате от софийското Джъмбо. На мен нищо не ми хваща окото, само дето Ивчо си е заплюл една макуиновска кола с космическа цена.  ooooh! Това дете не знае що е криза, непрекъснато ми лази по нервите с неговите искания, това да му се купи, онова да му се вземе. Вече сериозно ме изнервя, а съм поставила ултиматум на баща му да не му се взима нищо без моето одобрение. Еми омръзна ми - то това е мелница на пари.  Sick
Днес го пратих вече на градина, и понеже бяха уведомени предварително за това и медицинската сестра стоеше в групата и привидно извършваше контрол на входящите деца с погалване на бузките, вероятно им мереше температурата Joy Когато реши че съм си заминала, побърза да се изнесе.  Thinking Все пак и това е нещо.
Виж целия пост
# 386
Купувам боклуци, обаче не давам повече от 10лв за играчка  Joy всичко заминава рано или късно в кашона. Сега искам да намеря възможно най-евтината писта за коли.  Rolling Eyes

при нас чат-пат сестрата гледа на децата гърлата и това е.
Виж целия пост
# 387
Eй такова нещо сестра в групата не съм видяла в нашата градина. Twisted Evil
Виж целия пост
# 388
Още от зимният грипен сезон в градината на входа има сестра ,която гледа гърлата на децата.Но не е връщала никое досега, или поне аз незнам  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 389
Ами не си се оплакала, Иве. За това не си видяла.  Mr. Green

Ами те евтини, евтини ама Кривчо ги разглобява на съставни части на 5тата минута.  ooooh! Това дете ще ме побърка, ей сега сортирах играчките му и приготвих една торба безвъзвратно разглобени такива за изхвърляне.  Whistling За него трябва играчка която да е цялостно излята, без чаркалъци, конструктори не виреят при нас.  Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия