
А Под прикритие не гледате ли? Много е добър. Седем часа разлика ми е тъп вече. Стъклен дом-горе долу.
Шаранът стана супер.

Но нещо ме отегчава напоследък 
Изпада в някакви истерии - рев, сълзи, пищене за абсолютни дреболии

Как е след Х.??
Това дете не знае що е криза, непрекъснато ми лази по нервите с неговите искания, това да му се купи, онова да му се вземе. Вече сериозно ме изнервя, а съм поставила ултиматум на баща му да не му се взима нищо без моето одобрение. Еми омръзна ми - то това е мелница на пари. 
Когато реши че съм си заминала, побърза да се изнесе.
Все пак и това е нещо.
всичко заминава рано или късно в кашона. Сега искам да намеря възможно най-евтината писта за коли.
Това дете ще ме побърка, ей сега сортирах играчките му и приготвих една торба безвъзвратно разглобени такива за изхвърляне.
За него трябва играчка която да е цялостно излята, без чаркалъци, конструктори не виреят при нас.
Препоръчани теми