Мама Седмокласник стяга и за здраве и успехи силно се надява -2/Предколедна/

  • 45 707
  • 744
# 150
Много благодаря за линковете, чудесни сте.
Сега ходих и записах за пробния в СМГ, става в счетоводството на ет. 1, в дъното и в ляво. Трябва да са там в 8,45 часа. Лошото е, че ще съм с малкия и се чудя какво ще го правя 3 часа в този район.  Sad
Виж целия пост
# 151
не знам, но аз не бих посъветвала детето да помисли как би изглеждало от погледа на всеки в главата.
Виж целия пост
# 152
Лошото е, че ще съм с малкия и се чудя какво ще го правя 3 часа в този район.  Sad
Освен да идете до парка Заимов да си играе (ако не е ужасно студено), май няма какво...Там в залата на Кукления театър, която е до парка, обикновено има спектакли в събота и неделя, обаче са от 10:30.
Виж целия пост
# 153
MayBach  Hug Чудесна идея, макар че исках със себеподобни да се видя, ама ...  Wink
Виж целия пост
# 154
не знам, но аз не бих посъветвала детето да помисли как би изглеждало от погледа на всеки в главата.

самоцелно прочетено се замислих дълбоко какво значи това  Thinking

но като се върнах- разбрах  Joy
Виж целия пост
# 155
не знам, но аз не бих посъветвала детето да помисли как би изглеждало от погледа на всеки в главата.

самоцелно прочетено се замислих дълбоко какво значи това  Thinking

но като се върнах- разбрах  Joy

Нещо смешно ли се случи, обяснете, моля Simple Smile
Виж целия пост
# 156
Аууу, сега го прочетох, и се оказа, че съм смесила началото на една мисъл с края на друга. Идеята ми беше да не се подлъгва да пресмята кой е най-вероятният герой заа преразказа, а да погледне текста и да си помисли как би го преразказал от името и на най-смотания, епизодичен герой в главата.
Виж целия пост
# 157
Аууу, сега го прочетох, и се оказа, че съм смесила началото на една мисъл с края на друга. Идеята ми беше да не се подлъгва да пресмята кой е най-вероятният герой заа преразказа, а да погледне текста и да си помисли как би го преразказал от името и на най-смотания, епизодичен герой в главата.

... а аз с всичката си мнителност помислих, че някой реши съвсем като пернато да понакълве ... сори  Hug
Това за "най-смотания герой" е много добра идея, която ми попада за първи път, но я харесвам.
А той - не, нищо не пресмята. И през ум не му минава да пресмята.
Аз пресмятам колко нерви ще строша, в опитите си да съкратя игрите в уикенда, за сметка на малко напън в/у Немили Недраги
Виж целия пост
# 158
това е на щерката подход - главните герои са ясни, обаче ако учителката реши да изненадва, може да даде смотаняк.
Виж целия пост
# 159
Браво на щерка ти.
Иска ми се и на мен моето момче да има подход в писането на преразкази, но уви - никак не се справя точно с това Sad
Виж целия пост
# 160
Мерси! Тя малко хитруша пада за такива неща. Дори на моменти ме притесняява да не забрави да си реши задачите по математика от умуване кой отговор най-вероятно е грешен.
Виж целия пост
# 161
Andariel, много се забавлявах с подхода на дъщеря ти  Laughing И моята си има тарикатлъци. Когато не знае отговор на въпрос в тест - винаги избира най-дългия, в който има най-много думи. Вярвайте ми, в 98% от случайте това е верния отговор.  Grinning
Виж целия пост
# 162
 Mr. Green Много ми хареса
това е на щерката подход - главните герои са ясни, обаче ако учителката реши да изненадва, може да даде смотаняк.
Виж целия пост
# 163
Пробен изпит по БЕЛ, школа Междучасие от преди седмица - две
 http://dox.bg/files/dw?a=e0c088d819
Виж целия пост
# 164
Пробен изпит по БЕЛ, школа Междучасие от преди седмица - две
 http://dox.bg/files/dw?a=e0c088d819


Много, много благодаря   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия