Оставяте ли бебето само в стаята

  • 6 021
  • 63
# 45
оставяла съм я и заспала и будна, отвреме на време проверявам, пък и от съседната стая чувам всичко. но това беше след 3-4 месеца, в началото тя и секунда не щеше да седи сама
Виж целия пост
# 46
Оставях го, да, докато спи или се е заиграл с нещо. Разбира се, наглеждах го често. Сега е много подвижен и ме настига до всяка точка на апартамента.
Виж целия пост
# 47
От раждането си беше в нейна стая и съм я оставяла по цяла нощ като монитора с камерата на бебе фона и постелка засичаща дишането й бяха включени до мен . Peace
Виж целия пост
# 48
Разбира се само в кошарата в стаята- нали не вярвате, че ще дежуря цял ден и нощ до креватчето  bowuu
Виж целия пост
# 49
И баткото оставях и малката сега.Оставям я в леглото и излизам и тя си заспива. LaughingРазбира се вратата е отворена и аз съм във съседната стая и чувам всичко но все пак...Но пък имам приятелка която е на другата крайност-тя чака мъжа и да се върне от работа за да сготви-да не се задави малкия докато не е при него или да не се разплаче newsm78.Само на бегом отива до тоалетна и веднага се връща в стаята.Изумих се като я видях да яде в спалнята Shockedама всеки си знае
Виж целия пост
# 50
Каката съм я оставяла докато спи си стоеше сама а и като будна също заиграваше се с нещо но това докато не започна да се изправя в креватчето после не смеех да не се претърколи през решетката.Малкия  го оставям само като спи но апартамента ни не е голям и дори да съм в съседна стая чувам като  нещо започне да мърка.Като е буден не го оставям сам все пак е на месец и половина , малко бодърства между храненията и пак си заспива!
Виж целия пост
# 51
Естествено че съм ги оставяла.Това беше времето в което можеш да си върша друга работа.Оставях врата отворена или включвах бейбифона.
Виж целия пост
# 52
Оставям я, да. И като съвсем новородено я оставях, и сега я оставям (и в момента е в другата стая и спи). Разнасям си бебефона насам-натам и ходя да я наглеждам от време на време, така че не мисля, че е проблем.

И ние сме така от съвсем малки. Но мисля че няма да е за дълго оставянето сама!:))))
Виж целия пост
# 53
Да,разбира се.Оставям я сама и не се притеснявам,че може да повърне докато спи.
Оставям я и докато е будна.Тя си се занимава на активната гимнастика,а аз си върша нещо и от време на време прескачам да видя как е.  Peace
Виж целия пост
# 54
Оставяла съм го,няма как да съм все залепена за креватчето
Виж целия пост
# 55
От самото начало вкъщи като си спяха ги оставях сами. То и така само заспиваха, иначе щяхме да се гледаме ококорено по 24 часа  Crazy Първите месеци ги наглеждах на 5-10 мин (бебефон така и не купих), като постепенно увеличих периода на проверките. Оставях ги и будни в леглата докато това беше възможно, нещата в един момент се променят все пак Simple Smile Сега почти не ги притеснявам когато са здрави и спят а и вече сме големи и ако има нещо няма как да не чуя вика "мамооо"  Laughing
Виж целия пост
# 56
Да,разбира се.Оставям я сама и не се притеснявам,че може да повърне докато спи.
Оставям я и докато е будна.Тя си се занимава на активната гимнастика,а аз си върша нещо и от време на време прескачам да видя как е.  Peace

И аз така, то иначе е немислимо да мъкнеш детето през 5 минути насам натам по стаите.
Виж целия пост
# 57
Щом бебето е оставено на страни да спи мисля че няма проблем и да повърне всичко ще изтече...но и аз го проверявам не смея да го оставя така сам за дълго а още повече че от коликите той не спи много дълбоко през деня  особено между 13.00 и 16.00 часа събужда се! Но като се замисля какво ще е след няколко месеца няма да може и в креватчето да го оставям ...ще си го нося с мен доколкото може! Но пък и времето ще се оправи и ще сме навън с количката! Heart Eyes Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 58
Оставям го. Не мога и докато спи да съм до главата му. И аз съм човек, имам нужди, пък и други задължения. Пускам бебефона или оставям врата отворена. Peace
Виж целия пост
# 59
Оставях го в кошарата и си вършех работата, като го наглеждах от време на време. Бях сама по цял ден с бебето и нямаше друг начин, а и не мисля, че се налага денонощно да съм залепена за него Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия