Оставяте ли бебето само в стаята

  • 6 021
  • 63
# 60
Оставяла съм го, разбира се. Бях сама по цял ден с бебето, ако не го оставях сам, просто нямаше как нищо да свърша, а нямаше кой да го направи вместо мен. Постоянно го наглеждах обаче.
Виж целия пост
# 61
Оставям я сама в стаята често,защото когато и брат й си е вкъщи,от него не може да спи.Той много шуми и иска да я закача,затова нея я оставям в спалнята да си спи,а него го занимавам в другата стая,за да не й пречи.Иначе,когато сме сами вкъщи я оставям в шезлонга в кухнята или хола,зависи къде съм аз,или в люлката. WinkНе се притеснявам за задавянето,защото я оставям да спи на една страна,когато е в креватчето си,а и матрачето е леко повдигнато от към главичката. Wink
Виж целия пост
# 62
 матрачето е леко повдигнато от към главичката. Wink

[/quote]

аз вече върнах матрака в нормално положение, сложих и възглавничка
Виж целия пост
# 63
Оставям я за 10-15 мин.,ако си е в кошарката само,ако е спокойна и не мрънка,иначе не Peace
а да и ако имам късмета да заспи може и за по-дълго да я оставя,но наглеждам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия