Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са отзивите за еднократните гащи за след раждане и крема Sudocrem?
Какви са разликите между еднояйчните и разнояйчните близнаци?
Какви са препоръките за използване на кремове за подсичане като Судокрем?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са отзивите за еднократните гащи за след раждане и крема Sudocrem?
Еднократните гащи за след раждане се оценяват като удобни за нормално раждане, но могат да раздразнят шевовете след цезарово сечение. Кремът Sudocrem е широко препоръчван, като някои го използват ежедневно при смяна на памперса като превантивна мярка срещу зачервяване. Освен това работещите в отделите по неонататология го препоръчват много на майките.
-
Какви са разликите между еднояйчните и разнояйчните близнаци?
Еднояйчните близнаци произлизат от едно яйцеклетка, която се разделя на две, докато разнояйчните близнаци произлизат от две различни яйцеклетки. Разнояйчните близнаци могат да бъдат момчета и момичета, като си приличат като братя и сестри, докато еднояйчните са от един и същи пол и си приличат много като две капчици вода.
-
Какви са препоръките за използване на кремове за подсичане като Судокрем?
-
Какво може да причини изместване на яйчниковата киста?
-
Какви са препоръките за бременна жена с киста на яйчника?

. Ако сте гледали Улица Сезам - мис Пиги пасти да яде. Изглеждам нещо между квадрат и топка прежда. А иначе са толкова хубави. Че и не знам какво да и кажа на жената. Дано да има топла зима и просто да не се наложи да ги нося, пък си мисля, че като прибера корема и сложа коланче ще е друго нещо (надявам се).... 
макар че доколкото усещам..тоис и прави лупинги постоянно все още...
на всички!!!
аз ще си умра от глад и само от кумова срама ще изчакам половин час до следващата закуска
Днес ще излизам вече на кафе и ще се разходя, че 1 седмица не бях излизала дори до магазина и само тъпата киста ми беше пред очите.
Аз рева и то реве а оня си гледа кефа с приятели........Накрая като типичен скорпион ме изкара мен виновна за всичко.Ще си го получи той и при това с лихвите.Тая сутрин будя Мая за градина, тя милата не да ми каже добро утро а мамо защо не празнувахме с тати рождения му ден.Нищо повече няма да му кажа, тя малката ще го намести чисто по детски ......