ВЪВ ФЕВРУАРСКИТЕ КОРЕМЧЕТА, ШАВАТ РИБКИ ИЛИ ВОДОЛЕЙЧЕТА! - Тема 13

  • 26 259
  • 736
# 90
Tanita, видеото е невероятно! Нашия Малчо е много срамежлив, рита само когато аз го гледам. Щом татко се загледа веднага спира. И как го усеща?  newsm78
Виж целия пост
# 91
Тан4е те са в отделни плодни сакове?демек разнояй4ни ли newsm78

Точно така .Няма как да са еднояйчни,момче и момиче.Еднояйчно значи,че яйцеклетката се дели на две още в началото и тогава са от един и същи пол като две капки вода,и задължително в една плацента
А разнояйчни когато се два сперматозоида оплождат 2 яйцеклетки .Тогава може да са 2 момичета/в различни плаценти/или 2 момчета,или момче и момиче,но тогава си приличат като в сестри или двама братя.....
Нашите близначки за разнояйчни.
А по повод на това,тук в Аксаково имаме случай,който го даваха по телевизията.Една жена млада е, ражда близнаци ,след 5 г се развежда,жени се за друг и пак ражда близнаци.Сега има 4 -ри  момиченца.Казват че се получило така защото винаги узрявали по 2 яйцеклетки,но децата според мен са еднояйчни тъй като много си приличат помежду си.Но децата от първия мъж,не си приличат с децата от втория.Ще потърся снимка във фейса и ще ви покажа,,,,
Виж целия пост
# 92
Даааа, nevvy, разнояйчни са. След ин витрото бяха 4 броя - една двойка еднояйчни и една двойка разнояйчни. С редукция махнахме еднояйчните и останаха тези двамата лудите. Mr. Green
Виж целия пост
# 93
Ето снимка на двете двойки близначки   
тази е скорошна
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/305259_2687298164 … _1010144594_n.jpg
тези са по стари
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/46157_14672977869 … 103_1688787_n.jpg
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/166917_2619410071 … _1979637962_n.jpg
Виж целия пост
# 94
Е ПЕПИ тая вашта направо ме разби?!!!!! късметлийка! аз знам,4е при по-възрастните жени яйцеклетките са по-нестабилни и е по-вероятно по-възрастна жена да за4ене близнаци,защото й се делят по-лесно айцеклетките,или жени на хормонална терапия.то по-хубаво да са разнояй4ни - хем са близнаци ,хем са си 2 разли4ни деца!всяко прили4а на себе си!поне едното може да е на единия,другото на другия хахаха!
Тан4е да кажеш кое на кого прили4а като се родят мишоците!!! 1crib 1crib

Старлет кашлицата ли какво? не се ли оправи?или хормоните,или рефлукса? newsm78 newsm78  
Виж целия пост
# 95
Танитка направо ме разчуства  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И нашия мъж е срамежливко, само на мен ми позволява да гледам акробатиката.На тати и кака не дава  Mr. Green
Момичета мен нещо пак ме захапаха нервите.Като видях и други май са като мен.Днес моичкия има РД.Та с радост ми съобщи че ще го прави в събота с около 20 гости.Еми няма как да стане, скарахме се.Не може да иска от мен в това положение да готвя и посрещам толкова гости  Confused Бясна съм цял ден, направо ми е черен пред очите.Как ама и не помисля че ми е непосилно  Cry
Виж целия пост
# 96
Майче и моят днес има РД Mr. Green Но и през ум не му е минало да спретва мероприятие вкъщи, защото знае, че и кърфица няма да преместя по случая Grinning
Честит ти ноемврийски скорпи, все пак! И отпусни душата Heart Eyes
Виж целия пост
# 97
мамчета, ами нещо го закъсях с едно зверско повръщане от събота вечер до неделя вечер. Освен рефлукса, явно се сдобих и с някакъв вирус, от който одрайфах всичко, дори вода не можех да пия. Обезводних се, имах и температура, кашлицата от рефлукса се задълбочи и накрая се изстерляхме към МД, та ме приеха. Вливаха ми Деган, Квамател, викнаха гастро-ентеролог дори за мен. Имах и контракцийки покрай всичко повръщане и кашляне, та и но-шпа ми биеха. Та малко по малко се нормализираха нещата, ама 2 дни не можех нищо да хапна. Не че сега много мога да ям де. Общо взето половината го повръщам, че стомахът ми не може да се справи. Гастроентерологът , който дойде, ме успокои, че след раждането ще се оправя, но до тогава.... Налягането в стомаха щяло да се увеличава и да става още по-тежко. Из отделението имаше мамчета с различни проблеми, някои на термин, а и след. Като им гледах тумбаците как минават първо те, след тях жените на 1 метър вървят, та се "комплексирах" с моето коремче, дето уж е голямо, но си се представям и себе си с такова шкембе и се мъча да си представя къде би се събрал там и стомах и то рефлуксен. Ще трябва да спя май не седнала даже, ами подпряна на стената...
Танита, брех, верно много бесни тези юнаци бе! Моят само подритва и това е. Може би, защото е и повечко подкожната мазнина да не се виждат така ясно движенията, ама по принцип не го усещам, като, че ли толкова активно чак. Големият беше сякаш по- бесен.
Да ви кажа, мамчета, като гледах там как си чакат термин, даже едно момиче го преведохо вчера в родилна зала, с контракции и разкритие, та ми се доражда, в смисъл, че някак ми се прииска и аз вече да съм на това дередже.
Не знам Алекса писла ли е, че нещо не можах да чета много назад, но си мислех за нейния случй. Това отделение, в което аз лежах се казва "Майчин риск" и общо взето в него са все жени с някакви проблеми, които са под наблюдение. Някои са диабетички, други с някакви други заболявания. Следтя ги, преценяват ги. Може би точното място за нея е там. И беше пълно с момичета от провинцията, дори от Бургас имаше едно момиче.
Виж целия пост
# 98
Стар - съчувствам ти наистина - как си се наредила с това повръщане.... сега си почивай и се опитай да си спокойна и да се лекуваш....

Танитка - големи диваци тея двата броя  Laughing
Виж целия пост
# 99
Старлет, хубаво е, че си в къщи вече. Мога отлично да си представя и оповръщането и но-шпа-то в дупето Grinning, че са ми познати от миналия път  Mr. Green. Стискай зъбки, не остана. Ей, сега и идва края на януари.
Да не остана по-назад. Минавам от хапчета на течен магнезий, утре сутринта отивам на системка, оттам в офиса, така ще си я карам 7-ия май Mr. Green
Виж целия пост
# 100
elsi  да ти е жив и здрав рожденника !!!
Стар   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 101
Здравейте момичета! Simple Smile

*starlet* На мен ми казаха, че сега нямало нужда да съм в болница. Simple Smile  Стискам палци да си добре и всичко да е наред!   bouquet  bouquet  bouquet

 Аз днес бях при д-р Виолета Димитрова на преглед и нещото което ми показа тя беше супер странно... Кистата ми нали уж е на левия яйчник, сега  се изместила в средата- даже в дясно.....незнам как се случва това, не ми обясни , но ми каза че така като се е изместила няма напрежение в нея  и да не се притеснявам, защото около 15ти декември била сигурна, че ще се видим. Каза ми че е забравила за моя случай, но пък като я питах сигурна ли е че кистата ще издържи до тогава и дали не е по-добре да съм под наблюдение каза, че кистата била пълна с течност, но не вярвала да е кръв, нито гной.. Тъпо ми стана че не ме помни, а това с какво е пълна кистата няма как никой да го каже със сигурност..
Значи декември месец дай боже всичко да е наред, апък тя ще прецени (надявам се) какво е най-добре да се направи. Между другото бебчето ми е много добре, висока е 35см, 920грама. А терминът ми по ехограф е 18ти февруари.
Много се радвам и се успокоих изключително много!

Мами, пазете се, че времето предразполага към настинки, мъжът ми снощи беше с 39 градуса температура и днес сутринта тръгна с температурата за жалост, майка ми и свекърва ми и те са изстинали.. Аз си пия витамините и си стоя на топло и се чувствам добре Simple Smile
Виж целия пост
# 102
Алекс, още като бях в МД преди 9 г. много силно ми препоръчваха д-р Виолета Димитрова, казаха, че е много компетентен лекар, ходи непрекъснато на семинари и специализации в САЩ и въобще зад граница. Според мен, оттогава е натрупала и много опит и може да си спокойна, че си при нея.
Виж целия пост
# 103
Ох,МАЯи мен ме чака мъжки рожден ден другия уикенд-няма не искам SadМоя се въртя,сука,ми всяка год.празнувал,сега няма ли да може,ама по обяд ще е(още по зле,че отиде пак до късно)ама трая за сега,викам от рано да не зейвам,има време Mr. GreenСтарсупер,че си се оправила-да се пазиш,то сега сме кекави не ами...Таниткаживи и здарви да са ти дребосъците-голямо шоу ти правят PeaceМоя и той срамлив,едва побутва-викам му докато гледах клипа-виж бе мамо какво правят другите деца,пък ти?? LaughingЛека и спокойна.
Виж целия пост
# 104
Taнче,мишоците са супер активни и им се радвах от сърце newsm10
Алекс, ето така трябва-да си спокойна и да слушаш лекарката!Няма страшно!  love001
Старлет,абе какво става?!Изплаши ме!Недей така-почти на финала сме!  remybussi
Дръжте се ,момичета,краят вече му се вижда! Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
На мен също не ми е много  розово положението,ама стискам зъби и все това си повтарям-краят му се вижда,всичко е наред,краят му се вижда,всичко е наред.....................
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия