ВЪВ ФЕВРУАРСКИТЕ КОРЕМЧЕТА, ШАВАТ РИБКИ ИЛИ ВОДОЛЕЙЧЕТА! - Тема 13

  • 26 259
  • 736
# 165
Направих група "Гимнастика за бременни" във ФБ, ако някой иска да се присъедини.  Peace
Виж целия пост
# 166
Bravy , Kembo благодаря за съветите, ще ги пробвам.
Виж целия пост
# 167
Добро утро,
Само да кажа, че на мен помпата за нос ми свърши работа, когато Ния тръгна на ясла и започнаха болестите. Ползвах тази помпа, която е с накрайник за прахосмукачка. Много ефективно дърпаше всичко, но беше голям стрес за малката, но от запушен нос вдигаше много висока температура и нямаше как. Докато беше бебе, педиатърката предписа само физиологичен разтвор в носа 1-2 пъти на ден. Аз ползвах диснемар и си беше ектра, защото пръскаш по веднъж в ноздра и приключваш, а с помпата си е малко зор и не очаквайте бебето да стои мирно!!! Запушеният нос, може да ги откаже от ядене, малките бебоци. Хубав ден на всички. Аз днес чакам мебелите за детската стая на каката и вече горя от нетърпение.
Виж целия пост
# 168
Добро утро!
 Аз ползвах аспиратор за нос от малките (без трабичка) и му бях хванала цаката та съм си доволна. За носа ползвах Тетрисал, че и до ден днешен го ползвам като са ни сухи сополчетата Simple Smile
Виж целия пост
# 169
Граци, а това с накрайника как работи - изсмукваш ги от другата страна ли?
Виж целия пост
# 170
Граци, а това с накрайника как работи - изсмукваш ги от другата страна ли?
  http://www.baby-vac.co.uk/?lang=bul Това е, което имам аз. Единия край се слага на нослето, но не се пъха навътре, а другия край се мушка в прахосмукачката, пускаш прахосмукачката и воала... всички гадни сополи се събират в попмата, след това изчистваш и пак е готово за ползване. Обаче много реват децата от тази помпа-моето се съдираше просто, но тя вече си беше и голяма и я беше страх Simple Smile
Виж целия пост
# 171
Добро утро  Hug
Как сте днес?  Heart Eyes Пепи честито за пердето и дрешките за бебо  bouquet Няма никой да те критикува, важното е на теб да ти харесват нещата Laughing
Днес оставих малката с мен да ми прави компания и обещах,че ще ходим заедно да купим лампички за украса /за коледа/и нови дрешки за "Денят на християнското семейство". В понеделник ще празнуват в детската градина Grinning
Виж целия пост
# 172
Добро утро.
И аз с каката имах от обик.помпи на камера.Ами не съм я ползвала много,тя в яслата боледуваше ,но предимно гърло.Сополите духаше без проблем.
Като беше малка за запушен нос док каза физиологичен р-р,но аз ползвах Стеримар.

deyzi ,bibilyana ,на мен ми се видя рано,но тъй като бързо свършват,а ми хареса цвета,ако реша след 1 месец да отида,няма да има сигурно този цвят,и щеше да ми е гадно.....
А тя майка ми купува/нищо че е сама/,защото знае ,че свекърите няма да купят нищо и няма да ни помогнат.Ето снощи идва свекървата и аз тъкмо си изпрах новото перде и ще си го закачам...
-Ау много е хубаво,и на мен да купиш......Вървя,сука и пак вика ами ние пари нямаме...
Никога не каза,ние ще купим ,не се притеснявай,ще помогнем.....
Та затова с нея не споделям.Снощи ме пита,да ли сме отворили сгъваемата кошара,която нейна колежка даде да ползваме.Казах й да,запазено е ,но няма матрак,трябва да купим.А,не става ли дюшека от леглото на каката/тя спи на едно канапе,което се разпъва/.И аз така Shocked Shocked Shocked
Обик. дюшек,на 30г.с размери 120/180....... Close
Абе ,вика ще го нагънеми ще го сложим в кошарата..... Crazy
Набързо я разкарах ,като й казах,че ние ще си купим дюшече.......
Виж целия пост
# 173
Добро утро   bouquet
Момичета първо искам да Ви се извиня че си излях всичкото вчера   bouquet .Днес вече съм по добре, с мъжа не си говорим но в момента за мен това е по добре.Че към като багер, наема ли отърване няма  Mr. Green За контракции и аз имам но пия по 2 магнерота дневно.Стяга ми се  корема ама вчера такива пози заемаше бебето че направо се изумих, с гърба явно натиска навън и такъв ръб се получаваше на няколко пъти че се притесних.Но като бутнах от страни всъщност корема ми не беше твърд, само там където е гръбчето на бебето.Та всъщност незнам точно дали имам контракции  Rolling Eyes Лекарката ми вика не помниш ли от предния път, кво да помня като отидох да раждам ме закъчиха на един апарат та ми казваха кога имам контракция, иначе аз чак като почнаха същинските в кръста накрая усещах  Rolling Eyes
Пепи честито за новите придобивки, моята свеки и тя на моменти е като твоята , ама добре че сина и не мисли като нея че направо той я слага на място.Както един колега казва"Нека силата бъде с теб"  Peace и сега се сетих и за друг негов бисър"С блага дума и пистолет се постига повече от колкото само с блага дума"  Mr. Green
Виж целия пост
# 174
Добро утро , гледам за раждане говорите ама сякаш рано още... да си чакаме февруари, най рано януари. Иначе аз имам един проблем с подуването на корема , много ми е странно и незнам дали е нормално да се подувам много и като се опитам да си глътна корема има значителна разлика в размерите  Embarassed на някой случвало ли се е и нормално ли е иначе проблем ходенето по нужда нямам, та това подуване ми е странно от какво е ? Пък рязко да ми е пораснал корема за 1 седмица, не би трябвало да мога да го гълтам нали ? Та ми е странно подута ли съм и от какво или е от размерите на бебо ? Другото което ме притеснява е, че когато вървя малко по бързо ми се появява силна болка доло в корема, такава като при физическо претоварване - това контракции ли са ? Hug Айде хубав ден, по леко с контракциите и пак ще се включвам, че много пишете бе, не мога да смогна да ви изчета.
Виж целия пост
# 175
Здравейте момичета,
     за варненки една информация- вчера като се разхождах из Гранд Мол и се сдобих с ваучер за безплатен тест на HPV вируса, това изследване струва иначе 70-80 лв. Не знам до кога е кампанията, но си струва ако можете да се сдобиете с подобен ваучер. Мястото е на ниво 0 до ескалаторите срещу вивател. Хубав ден от мен! Simple Smile
Виж целия пост
# 176
Здравейте,момичета.
Моят мъж днес успя да ми запали камината,да ми купи закуска,да ми направи кафе,да приготви и закара детето на училище  преди да тръгне за работа и аз......така и не станах а задремах отново.Сега не мога да се събудя както трябва.Направо съм се разложила. CrazyНо след малко се стягам и отивам на разходка с приятелка и бебката й,че според половинката и времето било подходящо.
Леле,Пепче радвай се,че половинката ти не прилича на майка си,щото ти си живееш с него,с нея вече не,слава богу.Някак си приемам,че има такива дребнави и стиснати жени,ама тези черти в мъж направо са ми отвратителни. Sick
мая06,хич не се притеснявай,всички имаме такива моменти,само че не всеки отпушва тапата на събралото се напрежение.И аз имах такъв ден скоро.Разбирам те. Hug
Хайде до скоро.  bouquet
п.п А забравих да ви кажа,че вече си имам билет и на 26-ти заминавам при сестричката и племенничетата в Мюнхен.Ще се върна на 7-ми.Аз по принцип пътувам много добре дори и като бременна(първия път) и се надявам и сега да няма проблем.
Виж целия пост
# 177
дейзи,със самолет ли??Разрешавт ли на бременни да летят?Че моя ми казва че не може,щото аз искам да си ида за Коледа.Обаче леко го подозирам,че го е шубе да не би да не се върна Laughingи като нищо може да ме метка newsm78ПЕПИ,браво на нашите майки-имат нямат жениците-купуват.Аз нямам свекита,ама да ви кажа не бих се сърдила де ако не ми купят,просто бих се дразнила,че дуднат,че нямат възможност.Аз свекърви не смея да плюя-че ще съм такава някога си,и като знам каква съм орлица,и кой знае какви фусти ще ми дойдат да ми тровят момчетата-ей,настръхнала съм само при мисълта  Twisted EvilМен корема ми е все твърд,ще се пръсне-не ми казвайте че все съм с контракции??
Виж целия пост
# 178
Ема много поздрави на мъжа ти за летенето.Според Спок най безопасно за бременните е летенето, най опасно шофирането и возенето в кола.Странно ми беше като го прочетох че кацането и излитането са си голЕм кЕф, ама са правени изследвания и това са показали.А отделен е въпроса че точно по Коледа и нова година си е направо лудост да пътуваш с самолет заради многото хора.Аз имам едно пътуване до Лондон което беше на косъм да не се осъществи заради метериологични причини.След нас затвориха и двете летища  Mr. Green
А това че ти е твърд корема постоянно не мога да кажа дали са контракции, нека Елси да каже че тя милата за нещастие щом е стигнала до венозен магнерод явно е наясно.....
Виж целия пост
# 179
Оу Пепи, с тая твойта свекърва , всеки път настръхвам , сещайки се за изцепките на моята! #Crazy   #Cussing out Хубаво че мъжа ми си я знае каква е ... и не й дава много воля на глупостите.

Мая06 , хахахха , това с пистолета ми хареса  Twisted Evil  #2gunfire
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия