ВЪВ ФЕВРУАРСКИТЕ КОРЕМЧЕТА, ШАВАТ РИБКИ ИЛИ ВОДОЛЕЙЧЕТА! - Тема 13

  • 26 259
  • 736
# 180
Ама е актуално за всяка свекърва нали  Mr. Green Рано или късно си показват рогата  Mr. Green
Виж целия пост
# 181
Не знам за вашите свекърви, но моят свекър е за 20 свекърви проклет и го избягвам и си говорим само формално и просто не го понасям.... Иде ми да му забраня достъпа до семейството ми...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
А моята мила дъщеричка днес си е вкъщи, защото е останала без глас. Само шепти и се опитва да изкара някакъв глас, но звучи като ранено орле. Къса ми сърцето. Няма температура... какво и е не знам... но е много жална... Sad
Виж целия пост
# 182
Здравейте и от мен  Hug Simple Smile Да се похваля аз си пуснах болничен по-раничко и сега ще си почивам,т.е. ще ходя само в университета,но работата я спрях,че вече ми идваше повече и работа и училище  Crossing Arms И сегааааааа ми е много хубавооо Rolling Eyes Моето мъниче в корема понякога не ме оставя много да спя  Party ноооо това му е работата нека си шава:)Успешен ден на всички  Hug
Виж целия пост
# 183
Здравейте и от мен!
Добре че моята свекърва мие надалече,че хич не се понасяме Sad  Жената не я интереува че ще има внуче,тази година е записала висше да учи на 60 год, къде този акъл незнам общо взето луда работа    :lo
Да ви се оплача снощи правих посещение на спешното в Майчин дом,добре че се разминах само с инжекции без да ме оставят на наблюдение.ПОлучих бъбречна криза ама страхотни болки и контракции ме хванаха едвам стигнахме до там.Сега забрана да излизам поне 3-4 дена да пазя леглото. smile3518
Виж целия пост
# 184
МАМИНКА85, пробвай с ИНФЛУЦИД - хомеопатия е, казами го лекар (ЛЛ) и вече се лекувах с него веднъж предната и веднъж тази бременност. За сравнение - лекувахме се заедно с половинката и той се оправи 1 ден преди мен, но с ампули гентамицин. Този път успях с него да пресека същото, което описваш - болки в гърлото и хрема, без темп.

АНГЕЛЧЕ..., нормално е да можеш малко да си глътнеш корема. Може и да имаш повече газове...бременните са си така Simple Smile За болката при ходене - не мисля, че е опасна, но ходи бааавно и спокойно!
Виж целия пост
# 185
Другото което ме притеснява е, че когато вървя малко по бързо ми се появява силна болка доло в корема, такава като при физическо претоварване - това контракции ли са ?

Ангелче, и аз съм така, вече за 2-3ти път ми се случва като изляза на разходка с кучето и после едвам се тътря обратно, първия път болките бяха само ниско вдясно, а тази сутрин веднъж вдясно, веднъж вляво, веднъж просто долу и накрая направо на целия ми корем. - не знам това ли е то контракции, идея си нямам... шашнах се, но установих,че като забавя крачка намаляват, като дишам дълбоко както казват,че се диша при контракции (абе като при йогата) и също почти не усещам.... не знам какво е това ама взех да се тревожа...

Емче и аз съм чувала,че в третия триместър без разрешението на доктора не е добре да се лети, но въпреки всичко ако доктора каже ОК - може . Що се отнася до големия кеф при излитане и кацане - ми при мен не беше кой знае къв кеф то туй малкото само дето не ми спука мехура от подскачане в тоз момент.

Мая - много високо вдигната глава и кураж ти пожелавам - случват се такива работи, а ти сега не трябва да се ядосваш, тъй че - добре си решила - говори, не говори - негов проблем...

lyvicaaa - как ти се случа точно сега таз бъбречна криза - уф горката... Confused

Аз да се оплача - това не знам настинка ли е, вирус ли е - ама ужасно разстройство от вчера ме е подгонило и се чувствам отпаднала, инъче нищо друго ми няма, днес мисля да карам на чай и сухари поне докато изкарам и да видим какво ще стане, дано да не продължи, че имах планове за утре да излизаме
Виж целия пост
# 186
...
п.п А забравих да ви кажа,че вече си имам билет и на 26-ти заминавам при сестричката и племенничетата в Мюнхен.Ще се върна на 7-ми.Аз по принцип пътувам много добре дори и като бременна(първия път) и се надявам и сега да няма проблем.

И брат ми от няколко години е в Бавария, но още не съм ходила...  Blush И той беше в Мюнхен, а откъм г. е в Кронах.  Peace

За летенето със самолет - знам, че някои авиокомпании не качват на борда жени в осми месец и повече, но категорична забрана няма.  Peace
Виж целия пост
# 187
Здравейте и в новата тема...да не я изпусна като предните две Simple Smile

Аз пък да си се похваля от свекървата Simple Smile Гледа ме колко съм се притеснила около това раждане и ще ми платят за раждането. Преди това пък ни дадоха 500 лв. за ремонт...въобще много ми помагат, но има си едно НО Wink -  много говори Laughing понякога я прекъсвам, че не издържам да ми повтаря едно и също  Embarassed

За контракциите... и аз не съм сигурна твърдият корем дали означава контракция, моят си е все твърд напоследък, според мен си е от размерите вече. Бебо не иска да се врътне с главата надолу и това вече започва да ме притеснява. Болки долу в чатала имам и то какви...те всъщност не са спирали от месеци...не се ли разширих вече  newsm78

За тези прерязващите болки ниско в корема - получавам ги когато стана рязко или когато кихам...ужасно болезнени са, но според мен не е контракция, получавала съм ги и при леко възпалени яйчници. Най-добре консултация с доктора  Peace
Виж целия пост
# 188
Дани като каза за кихане - и аз се сетих да добавя - снощи като се смях за нещо, не знам какъв маймунджулък направиха тез двата броя тука с кучето обаче много смешно ми стана и след 1 минута така ме присви корема, че името си не можех да кажа, а пък бях легнала, постепенно се оправи, ама пак се шашнах хич да не е...
Виж целия пост
# 189
Аз се радвам,най-вече,че ще си видя сестричката и племенничетата(големи са ми сладури),ще видя Мюнхен и то коледно украсен,а и сигурно бъдещата леля ще ми угоди с хапване и нещичко за бебчето. Crazy(за протокола тя има две момчета и аз скоро ще имам вече две,та само мъжки ги раждаме с нея Laughing)Иначе ще летя с "Луфтханза" и ми казаха,че не било проблем преди 9-ти месец да се лети с тях(лично не съм проверявала).
Много приятна разходка си направих,времето беше страхотно,слънчево и без вятър но последния излезе и аз се прибрах.Сашката май е вече главично защото такива ритници ми раздаваше днес в областта над пъпа,че не можех да вървя на моменти(а аз се надявах пак на кротко бебе Wink)
Бързо до оздравяват болничките мами и дечица. Hug
lyvicaa,ох бъбречна криза и бременност. ShockedАз когато лежах в Патологията и двете съквартирантки бяха с бъбречни кризи,направо ги съжалих момичетата.Дано нямаш повече проблеми и следващото ти посещение в болницата да е в девети месец за раждането. Peace
п.п Върнах се да си редактирам предишното включване в темата,че съм разместила словореда безобразно,ама и вие тактично си мълчите. Hug
Виж целия пост
# 190
Здравейте и в новата тема...да не я изпусна като предните две Simple Smile

Аз пък да си се похваля от свекървата Simple Smile Гледа ме колко съм се притеснила около това раждане и ще ми платят за раждането. Преди това пък ни дадоха 500 лв. за ремонт...въобще много ми помагат, но има си едно НО Wink -  много говори Laughing понякога я прекъсвам, че не издържам да ми повтаря едно и също  Embarassed

Все едно слушам за моята свеки - много дава и помага, но понякога е толкооова досадна....., а свекъра и аз съм го игнорирала, детето почти не го познава (той живее сам на село, че май никой не го понася). И баща ми и свекър ми се казват ИВАН, но като кажем дядо Иван Роско се сеща само за баща ми  Embarassed Добре че и мъжо не го тачи много та да не ми се сърди  #2gunfire
Виж целия пост
# 191
Здравейте коремчета  Hug ... Мале така като чета за вашите свекър и свекърва определено мога да кажа ,че аз съм случила на такива и са страхотни хора,  и много ги уважавам .  Днес бях на доплер - всичко ни е наред  newsm68 .
Отностно помпичките за нос аз съм много в чуденка . Всички мои приятелки хич не са доволни .. не им вършела работа ,  ама пък знам ли и се чудя да взимам ли  Thinking Thinking
А бе мами аз в последно време се измумявам какви неща сънувам - безмислени и не свързани  Simple Smile Примерно онзи ден сънувах : 1 - бях в такси , после оп и в някаква градина бера череши ( не от дървото ами както ягоди се берат ) , криех се  и аз незнам що , после  в някаква бална зала с  много хубава пола ( само дето не можех да я закопчая) и е такива неща  #Shocked Бременния ми мозък е опасно нещо  Simple Smile
Виж целия пост
# 192
Deyzi ние като мислехме с моя съпруг да си караме медения месец в Кипър, питах моя доктор  дали мога да летя, каза че не е проблем, но на летището ще ми искат някаква бележка от лекаря който ме наблюдава, че ми разрешава да летя, е ние така и не отидохме така че с това мога да ти помогна...може все пак да се информираш за да нямаш ядове по празниците точно!  Peace
Виж целия пост
# 193
Пететоу, те помпичките хич не са скъпи (поне тази дето аз имам и дъпаш от единия край), а на малко бебе може да се ползва. Сега на малкия (1.8г.) нямам шанс да го заклещя...направо е по-як от мен като се пробвам.

ЕМА_ЕС, някои не разрешават, други те карат да подпишеш декларация, че сама си поемаш последствията, ако си над 6-ти месец. Декларацията беше (отдааавна я гледах) за всички с по-особени болести - сърце и т.н.
Виж целия пост
# 194

Аз се присъединих и даже качих снимки.



Май вече и на мен ми е ред за първото оплакване  Embarassed- от работа последните седмици не мога да се обърна  Whistling и за капак, точно сега и точно в студа, когато ми се струва нелогично, разширената ми вена на коляното боли здраво  Sad  Въпреки профилактичния чорапогащник, който не свалям. Боли ме и ухото днес  #2gunfire През седмицата детето бе болно и се самоотглежда 2 дни, пък в офиса имаше теч на  Sick тръба ииии...

С удоволствие чакам неделя, когато щерка ми става на 12  Sunglasses, надявам се тогава да съм в кондиция за танци-манци.

За протокола - вече съм 58.5 кг при височина 168см, гледам да се ограничавам от junk food, заради киселините и заради разширената вена, та затова засега съм наддала 6 кг, горда съм, като ги сравня с предишните 26 кг преди 12 години.

 Във вторник ще ходя на преглед newsm32 -навършена 28-ма седмица, последен оглед с ехографа при д-р Атанасова в центъра на д-р Марков.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия