ВЪВ ФЕВРУАРСКИТЕ КОРЕМЧЕТА, ШАВАТ РИБКИ ИЛИ ВОДОЛЕЙЧЕТА! - Тема 13

  • 26 259
  • 736
# 540
Добър вечер, момичета!   bouquet
Очаквам да кажете дали проекта ви харесва и желаете да го реализираме и тук.  Hug


Аз съм за, и благодаря за предложението   bouquet
Виж целия пост
# 541
Вале,ЧЕСТИТО!Дъъълъг съвместен живот,много любов и разбирателство ви пожелавам от цялото си сърце!!! За понеделнишката сватба хич не се коси-ние с Марто се оженихме в сряда Mr. Green Е,не бях булка  с бяла рокля,щото той е див ,дългокос рокер и бе по-изчанчено подписване Mr. Green ,ама сега взе да поостарява и да поуляга Mr. Green и преди няколко месеца ми предложи да се венчаем в църква,тъй че като се роди и втората ни шаферка вече ще сме напълно готови! newsm47 family Просто иска да сбъдне мечтата ми за бялата рокля ,милият ми kiss kiss

Добре дошли на новите мами!
Виж целия пост
# 542
Добър вечер, момичета!   bouquet
Очаквам да кажете дали проекта ви харесва и желаете да го реализираме и тук.  Hug


Аз също съм за. Била съм на няколко лекции за кърменето, но мисля, че въпросите ще възникнат с опитите за практикуване.
Виж целия пост
# 543
Бръмбазелка,то е ясно,че сме ЗА.Аз дори тайно се косих,че си нямаме в темичката мама от ЛЛЛ. GrinningБлагодарим за предложението и на драго сърце го приемаме,нали момичета? Grinning
Вале,честито,миличка!Бъдете дълги години заедно в любов,здраве и разбирателство!  bouquet
Добре дошли на новичките! Money Peace
Виж целия пост
# 544
Оххх, аз бързам да приготвям всичко предварително, защото са близнаци и нямам представа дали ще издържат до датата, която сме им избрали за рожден ден - 13 февруари.

Мая06, всички сме от Ямбол - аз, мъжа ми, родителите ни, всички сме тук. Въпросът е, че не искам друг да избира нещата. Искам ние с мъжа ми да избираме. Толкова години ги чакахме тези бебета, искам да изпитам удоволствието от пазаруването и подготовката. Heart Eyes

bibilyana, споко бе, не съм се стопила чак толкова. Hug Не ми гледайте физиономията, аз в лице не напълнявам. Важното е, че коремчето е голяяямо, бебчетата също. Пък моите кльощави крака не ги гледайте, ще издържат още два месеца и половина. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Иначе хапвам доста добре - месо, салатки, плодове...

На 9 декември след прегледа в Стара Загора продължаваме към Пловдив, където ще сме на гости на приятели. А там е друга моя приятелка, която също има близнаци момче и момиче, родени февруари. Запазила ми е кошниците за кола, дрешки и разни други неща, които ще вземем. Други наши приятели пак там казаха, че техния подарък е готов - ваничка. Абе, направо отиваме да си вземем подаръците. Mr. Green Освен това ще използвам, че сме в Пловдив и ще посетим Джъмбо и Карфур, може би и Вис Виталис и ще купим и други неща. До Коледа може и да сме се обзавели добре. Praynig
Виж целия пост
# 545
Браво Танитка - ето че си планирала и намислила и всичките неща ще ги имаш навреме и ще бъде всичко наред.
Успокои ме малко, като каза, че ядеш, аз реших,че от притеснения и стрес си спряла и за това изглеждаш като гладно сомалийче с голям корем  ooooh! - искам само да кажа - Пази се и се грижи се за себе си и за бебоците и ти сама си знаеш, че всичко ще е наред, нали  Wink   bouquet  Hug
Виж целия пост
# 546
Здравейте ,момичета Simple Smile Тези дни нямах време да пиша,само ви прочитах набързо....Мале гледам ви че вече сте си на пазарили основните неща,а аз още нищо не съм купила.Само ходихме с мъжо да разгледаме количките и кошарките,уж така да придобия представа,а се прибрах още по-объркана  Shocked ...
На всичкото отгоре се изнасяме и покрай мен е такава лудница....много работа ми се събра и ще е така още няколко дни...а гърбът и кръстът от сега ме болят и контракцийки си имам почти цял ден...уж се пазя
Честито на младоженците Simple Smile много,много любов и семейно щастие ви желая Simple Smile
Може ли паролата за албума на ЛС?
И определено подкрепям на инициативата на ЛЛЛ
И имам едно въпросче:Какво и кога трябва да започна да правя ,за да подготвя гърдите си за кърменето?
Виж целия пост
# 547
ВАЛЯ, ЧЕСТИТО, МИЛА, БЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ И СЕ ОБИЧАЙТЕ МНОГО И ВИНАГИ, ДОРИ КОГАТО СЕ КАРАТЕ! /ние така правим Mr. Green/

Стар, от снощи съм с доста силни контракции и или ще съм вкъщи утре, или най-много да ида до офиса. Изоставям те за Тина Киркова, ако ходиш, разкажи после, че докторката ми е сключила договор с тях и ако ме изражда тя, най-вероятно ще е там, а аз само там не съм била. Струва ми се на майната си, тази болница.

Стискайте палци, да се доизносим с девойката, че нещо, хич не ми харесват нещата. Добре дошли на новодошлите!
Виж целия пост
# 548
elsi, стискаме!  Peace

Изи, на мене също няма да ми пречите, като ни обяснявате за кърменето!  Wink

Старлет, за канастата съм навита... Тъкмо ще ми мине по-бързо вр.-то преди операцията, а на тебе в предродилна!  Laughing

За избора на екип - аз първия път си избрах, защото бебка я чакахме 2 гг. да се получи (споменавали съм, че бях с лечение на стерилитет)... Сега най-вероятно пак  ще съм, че не ми се ражда отново по двата начина - хем пълно разкритие, т. е. всички билки на норм.-то ражд., хем накрая секцио... (При първото ражд. съм сигурна, че нямаше да ме върнат, ако ме екипът на смяна ме познаваха, като отидох посреднощ, че ми текат води, както се случи; след 5-6 дена престой и ражд. като моето ме разбраха, вкл. и докторът, к. ме прегледа тогава, че не съм някоя кукувица и знам какво говоря, а не си въобразявам, ама като ме вижда за първи път и нямам следи от околоплодни води - бях се изкъпала, как да ми повярва човекът?). А иначе в ТК никого не оставиха на произвола на съдбата, обгрижваха си всички родилки, както си му е редът - и в предродилна, и в реанимация, и после в общата стая (нямаше свободни випове). Половината жени бяха без избор на екип и никоя нямаше проблем с отношение, че са я зарязали и т. н. (дано все още да е така). Виж за вип стаята съм в чуденка, като клоня да пропусна, парите не са ми излишни, ама с тоя ремонт в Тинчето май ще ми решат проблема, като ме оставят без избор по въпроса!  Mr. Green
Виж целия пост
# 549
Добро утро.
Валенце,честито.
Вчера до обяд лежам,беше ми зле,влязох да се изкъпя,но положението от топлата баня стана по-лошо,,,,,но се взех в ръце и с мъжът ми излязохме по магазините.
По-добре се почувствах като ме лъхна студения въздух.
Напазарихме хр. продукти,и отново минах през втората употреба за да си купя панталон,дънките които взех през септември,не ми стават в ханша.
намерих си страхотно панталонче за бременни...
Лек ден ви желая,няма да пиша какво имам за бебето,защото си имам всичко............просто не е изпрано и изгладено.....
Виж целия пост
# 550
Благодаря ви за радушното посрещане  Simple Smile
Що се отнася до бебешките дрешки и аксесуари- имам почти всичко от каката. Ама сега си се чудя на акъла-  Thinking Защо тогава така съм пощурявала по розовото. А сега чакаме момченце.Така,че доста неща ще останат неизползваеми, иначе ще сбъркаме човечето Laughing
Преди два дни за пръв път му купих нещо новичко- малка шапчица за след баня. Толкова е мъничка,че чак се чудя дали не е за кукли- с едни ушички- много е сладка. Сестра ми много обича да купува такива мини-варианти на дрешки и снощи ми даде още 2 бодита, които му е купила. Така,че поставихме началото на бебешкото пазаруване- макар и скромно.
Виж целия пост
# 551
Харесала съм си доста неща за пазаруване, но от Интернет. Някои от тях, особено по-едрите искам обаче да поогледам още веднъж на живо.

Кажете какво пропускам от по-големите магазини:
ходила съм във Вис Виталис на Стамболийски, предполагам на Симеоновско е същото зареждане
ходила въм в Бейбиторята в Дъ Мол
ходила съм в магазина на Макси кози-Бебе конфорт на Околовръстното. Дайте акъл, къде още да разгледам, където има повече от 2 колички и 1 кошара накръст.

Някой виждал ли е някъде в наличност разтегателни кошарки/легла на Фишър Прайс??? - харесала съм 3 варианта в e-bay, но и тях искам да видя наживо. Същото е с кошарите на Graco, май ги има само в он-лайн магазините, които чакат поръчка, за да ги поръчат и те?!
Виж целия пост
# 552
Добро утро   bouquet
Елси стискам палци    Peace
Момичета тази сутрин докато карах Мая на градина чух реклама че в Хиполенд днес правят 25% намаление  Peace
Виж целия пост
# 553
Добро утро HugЕлси,стискай кълките Praynig.за консулти с ллл,за съм с две ръце,само не разбрах къде да си отправяме въпросите,въпреки,че Тони я следя при родилите мами,и кажи речи вече съм готова да кърмя-само да пуснат мандричките и бебо да засуче,но мъжета както всички знаем-добре го умеят това Heart Eyes.Само,че наистина незнам дакво се прави предварително като подготовка-знам,че се масажират зърната,ако нямаш такива или са хлътнали,за да ги оформиш(мъжа върши идеална работа Peace)обаче при мен зърна-дал Господ.За друго нз.,евентуално мазилца някакви ако трябва,че гледам едни корички имам и се чудя дали да изчовъркам или да си седят newsm78
Виж целия пост
# 554
Добро утро и от мен Simple Smile

Добър вечер, момичета!  
Очаквам да кажете дали проекта ви харесва и желаете да го реализираме и тук.  


Аз също съм за инициативата на ЛЛЛ
Би било мн полезно  newsm51

А за покупките и ние до сега не сме взели нищо освен 1 кошарка и роднини  ни дадоха кошче за кола и коритце.

Да се похваля най-накрая вече имам яснота при кого ще раждам и съм доста доволна, тъй като  до момента  си следя бременността в МД и не съм  очарована, внимание нулево, гледат да те претупат за 10-15мин и за това си плащаш като поп (имам карта към частен здравно -осигурителен фонд, който поема пакет за проследяване на бременност там и доста пари им дава) , на вс отгоре  4 месеца всеки път ме посрещат с въпроса "...на теб нещо май ти имаше, миома ли е ?" Е всеки път отговарях, че "нямам", но уви ...

Затова с мъжо решихме да вземем нещата в свой ръце и да не излагаме на риск бебка и вече си имаме лекърка за раждането, както и екип, формиран от нея..Е да частно е...но като се има в предвид, че имам и разни алергични проблеми, май така ще е най-добре ..

Хубав ден на всички!  newsm51
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия