Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са отзивите за еднократните гащи за след раждане и крема Sudocrem?
Какви са разликите между еднояйчните и разнояйчните близнаци?
Какви са препоръките за използване на кремове за подсичане като Судокрем?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са отзивите за еднократните гащи за след раждане и крема Sudocrem?
Еднократните гащи за след раждане се оценяват като удобни за нормално раждане, но могат да раздразнят шевовете след цезарово сечение. Кремът Sudocrem е широко препоръчван, като някои го използват ежедневно при смяна на памперса като превантивна мярка срещу зачервяване. Освен това работещите в отделите по неонататология го препоръчват много на майките.
-
Какви са разликите между еднояйчните и разнояйчните близнаци?
Еднояйчните близнаци произлизат от едно яйцеклетка, която се разделя на две, докато разнояйчните близнаци произлизат от две различни яйцеклетки. Разнояйчните близнаци могат да бъдат момчета и момичета, като си приличат като братя и сестри, докато еднояйчните са от един и същи пол и си приличат много като две капчици вода.
-
Какви са препоръките за използване на кремове за подсичане като Судокрем?
-
Какво може да причини изместване на яйчниковата киста?
-
Какви са препоръките за бременна жена с киста на яйчника?


Просто иска да сбъдне мечтата ми за бялата рокля ,милият ми
Благодарим за предложението и на драго сърце го приемаме,нали момичета?
- искам само да кажа - Пази се и се грижи се за себе си и за бебоците и ти сама си знаеш, че всичко ще е наред, нали
Тези дни нямах време да пиша,само ви прочитах набързо....Мале гледам ви че вече сте си на пазарили основните неща,а аз още нищо не съм купила.Само ходихме с мъжо да разгледаме количките и кошарките,уж така да придобия представа,а се прибрах още по-объркана
Защо тогава така съм пощурявала по розовото. А сега чакаме момченце.Така,че доста неща ще останат неизползваеми, иначе ще сбъркаме човечето
