Дългото чакане след трансфер - 9

  • 51 744
  • 753
# 240
Момичета мисля, че този калкулатор е верен http://www.moetodete.bg/calculator/baby-gender.html с малки съмнения разбира се.
Пресметнах зачеването на племенниците и се оказа точен Wink
Най - важно е да държим в ръце здрави бебета, пола си е без значение. Hug
Виж целия пост
# 241
Здравейте на всички момичета  bouquet
Нареждам се и аз при чакащите за  EFP на 17.11 беше пункцията на единственото ми фоликулче,което за моя радост се оплоди и раздели и на 19.11 последва трансфера.Сега си пия хапченцата и ще си чакам... newsm03
Успех на всички  newsm17
Виж целия пост
# 242
tony.la, ще се върне надеждата - много по-скоро, отколкото очакваш.   Hug  Hug  Praynig
Darlena, Бамбукита благодаря, и на вас пожелавам такава радост, че и двойна  Wink
Бамбукита, да пишеш след прегледа  Hug Hug
Marzelivka69, благодаря  Hug
mon_shery, и аз съм с трансфер на един ембрион, с първи опит и сега чакаме момиченце! Пожелавам късмет и на теб!  Hug Hug
Виж целия пост
# 243
krisi72 ,от твоите уста в Божиите уши newsm17Лека бременност ти желая и най-прекрасно бебче на финала  smile3522
Деня преди трансфера вдигнах температура -38.5 и докторa ми изписа Аугментин и витамини от A do Z ...днес ми е последното хапченце от тях,но се чудя дали да не спра и витамините newsm12понеже на тях пише да се вземат след консултация с лекар поради наличието на витамин А ... newsm12
Виж целия пост
# 244
mon_shery едва ли ще е фатално да си пиеш витамините, то и в пренаталните има - Вит А 1000 IU.

Момичета да ви се оплача, док ми каза да отида на 5-ти ден за ЯХГ, което е днес но аз умирам от ужас какво ще покаже  Embarassed
Пък и се позамислих, някъде бях чела че деня на трансфера се брои за нулев, моя беше на 19.11 което в този случай прави 24.11, а док ми е написал 23.11 и после 28.11 newsm78
Дайте съвет как да постъпя Thinking
Виж целия пост
# 245
scruffles,какво ще покаже,за теб няма значение. Дори не е необходимо да си проверяваш резултата,защото не е гаранция за нищо. Бях писала и нагоре-има значение за лекаря ти-дали изобщо стигаш до имплантация ,която вече трябва да е започнала/при евентуален неуспех,да знае къде да търси причините/. Практиката в Щерев е такава и при първите опити се действа по този начин.Ако изобщо няма имплантация,причини се търсят и у теб,ако има и спре да се развива-най-вероятно-ембрионите. В крайна сметка,последното решение,все пак е твое  Peace
Виж целия пост
# 246
Благодаря ви ,момичета, пожелавам на всички да видите такъв резултат.Тони, съжалявам за резултата,но не се отчайвай,когато много силно желаеш нещо, то се сбъдва-зная го от опит.А моите мъки продължават-сега е най-проблемния ми период, няколко пъти в 6-7 седмица нещата спират.Моля се сега да е наред всичко :pray:Hristina21 теста го направих на 15 ден, не дочаках 17,а на 29.11 съм на преглед и ще видим колко са.
Виж целия пост
# 247
Ани,тихичко честито.Не мисли сега за лоши неща,каквото било било,сега ,този път всичко ще е наред,не спирай да го вярваш.
Криси,честита розова новинка.И на мен док преди два дни ме зарадва с девойка ,ама знам ли ,може да се окаже мъж след седмици  Grinning.Няма значение ,всичкко да е наред пък пола какъвто е .
mon_shery ,стискам палци  Praynig.Витамините е хубаво дори да се пият след трансфера ,и незнам до кой месец дори,аз пия супрадин и продължавам ..Попитай лекаря си.
: scruffles,и аз съм чела тук че в Щерев така практикуват тест на 5 ден ,после пак ,хайде споко и дано има хубави новини,то е ясно че ще има. Peace
Бамбукита,успех утре .Ще чуеш най прекрасния звук на света сърчицето на бебоците.Прекрасно е ,ще видиш.
Виж целия пост
# 248
mon_shery, благодаря за пожеланията, и на теб  Wink  Hug Ако те притесняват витамините - говори с док дали да ги пиеш. От трансфера до момента освен фолиева док не ми е изписвала витамини  Peace
Пантерка  Hug честити розови гащи и на теб  Hug Hug
scruffles, при мен броиха деня на трансфера за първи ден /в Щерев/. Стискам палци  Praynig
 
Виж целия пост
# 249
scruffles,какво ще покаже,за теб няма значение. Дори не е необходимо да си проверяваш резултата,защото не е гаранция за нищо. Бях писала и нагоре-има значение за лекаря ти-дали изобщо стигаш до имплантация ,която вече трябва да е започнала/при евентуален неуспех,да знае къде да търси причините/. Практиката в Щерев е такава и при първите опити се действа по този начин.Ако изобщо няма имплантация,причини се търсят и у теб,ако има и спре да се развива-най-вероятно-ембрионите. В крайна сметка,последното решение,все пак е твое  Peace


Разбирам че е така, но ако резултата е под 5 това би означавало липса на имплантация, нали? От този резултат се страховам най-много  Cry
Имахме 17 прекрасни оплодени яйцеклетки и според ембриолозите всичките перфектни, от които ибраха 3 най най за трасфера. Най-големият шок беше когато ми се обадиха на 5-тия ден и ми казаха че нито едно ембрионче не става за замразяване тъй като се развивали по бавно  Cry
Но разбира се това не означавало че и трасферираните ще са така, били в друга среда в матката и дрън дрън.......
Очаквам най-лошото, но дали да го разбера сега или да изчакам до окончателния резултат на 10-тия ден  Thinking
Виж целия пост
# 250
Ако резулатът е 0,липсва имплантация,с всичко друго има надежда
Виж целия пост
# 251
Благодаря на всички за бързите отговори newsm51Те тия витамини ми бяха изписани с антибиотика и понеже пия един куп още лекарства след трансфера му изсипах торбичката на доктора-и той само казваше това да ,това не...така е като нещата се водят от двама лекари smile3506....май ще му звънна на доки днес smile3521за всеки случай...Инъче за теста ми казаха след 15дни....мисля да си ги изчакам..пък каквото такова newsm03
Ани,тихичко честито и от мен  smile3520
Виж целия пост
# 252
scruffles, съветвам те наистина да пуснеш тест на 5ти ден. Има за какво да те е накарал доктора, тръгнали сте да правите толкова сериозно нещо - изпълни, каквото ти е казал  Peace И мен ме беше накарал да пусна на 5ти ден и както Хриси ти е казала само кръглата 0 означава провал, тъй че  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
В коя клиника си? Щерев ли?
Виж целия пост
# 253
 Да Бамбукита, в Щерев сме. оххххх знам че сте прави, просто много ме е страх.... Blush
Ти прави ли тест на 5-ти ден и какво отчете?
Виж целия пост
# 254
Да, правих, обаче на 6ти, че точно на 5тия не бях в София (беше неделя) и отчете 5,68, а на 10тия - 170,61 . Казваш "доктора" - в мъжки род е само един там - Александров, при него си разбирам? И аз съм при него - много е готин и аз много съм му се доверила, професионалист е. Направи и ти същото. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия