Дългото чакане след трансфер - 9

  • 51 744
  • 753
# 255
Да при Александров сме, аз също му вярвам много и следвах стриктно всички предписания. Дано ни доведе до щастлив край  Praynig

А на теб прекрасна и безпроблемна бременност Бамбукита Hug
Виж целия пост
# 256
Мерси, желая ти и на теб успех от все сърце  Hug
Виж целия пост
# 257
Момичета, днес ми е 13 ден след трансфера. От вчера леко ме наболява корема, не знам какво да си мисля... Thinking Имали ли сте такива болки в този период, защото повечето от вас писаха за първите няколко дни newsm12
Виж целия пост
# 258
Magic Woman аз вчера имах доста силни болки, но ми беше 7-ми ден след трансфера. Днес не издържах и отидох да си пусна кръвен. Днес 8-ми ден пак ме боли корема от време на време и кръста почти постоянно.
Виж целия пост
# 259
Magic Woman аз вчера имах доста силни болки, но ми беше 7-ми ден след трансфера. Днес не издържах и отидох да си пусна кръвен. Днес 8-ми ден пак ме боли корема от време на време и кръста почти постоянно.
То мойто е болчица само, мина дори Simple Smile Стискам ти палци за кръвния!!! Heart Eyes
Виж целия пост
# 260
Алекс голяма бързана си  Praynig Praynig Praynig пожелавам ти късмет ,ще стискам палци моля те дано е  положителен. Мен нищо не ме боли ,даже се чувствам доста добре.  Praynig Praynig Hug
Виж целия пост
# 261

a_leks стискаме палци за добри резултати от тестчето newsm17 newsm17 newsm17
Виж целия пост
# 262
a_leks  Praynigстискам палци.Magic Woman ти кога ще пускаш тестче? mon_shery пожелавам ти успех и на финала едно тлъсто ЧХГ.Ани честито мила! kremche83 и аз като теб се чуствам доста добре.На 4 и 5 ден имах серизни болки даже си викам и този път провал.Сега нищо не ме боли даже и гърдите и се питам защо пък нищо не усещам? Whistling луда работа.
Виж целия пост
# 263

songi, благодаря ти за хубавото  пожелание-да ти се връща многократно  newsm51
Момичета аз пак за съвет.... пия Еутирокс75 за щитовидната ...дали трябва сега да продължа или поне да намаля дозата newsm12 Звънях вече на доки да го питам за витамините и не ми се иска пак да му звъня...ще ме помисли за истеричка  newsm47с моите вечни въпроси....
И още нещо-доки ми каза след 15 дни теста...ама кой тест не доуточни newsm12 уринарен или кръвен.....чета,че повечето момичета пускат кръвен на 10ден та съм в размисъл--Да изчакам или да не изчакам 15 ден....
Виж целия пост
# 264
Момичета сърцето ми ще изкочи, излезе резултата, на 8-ми ден след трансфера 63,46 как ви се струва?
Виж целия пост
# 265
олллеееееееееееееееееее бравооо newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 много се радвам ,значи и на мен ще ми покаже  Praynig
Виж целия пост
# 266
Като тихо честито ми се струва...сега мога да кажа, че за теб сънувах, че си с положителен тест...обикновено ме е страх да се правя на "оракул", сега със задната дата, се радвам, че не казах по-рано...сега съм в дежа-ву облак...
Виж целия пост
# 267
a_leks ,струва ми се супер!!!!!!! Като за две,ако продължи да расте така  Wink А за сега,тииихичко честито Hug
Виж целия пост
# 268
Какво тихо.
аз ще крещя -АЛЕКСССС ЧЕСТИТО, СЛЪНЦЕ.  newsm44
Виж целия пост
# 269
Алекс  newsm51 newsm51 newsm51 много се радвам миличка, честито  Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия