Дългото чакане след трансфер - 9

  • 51 744
  • 753
# 270
Сега чакаме и Кандитат мамата. Айде, Стеле вади резултата. 
Виж целия пост
# 271
Стели айде, че умрях от нетърпение. Момичета ще ме уморите мене Вие  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 272
здравейте, на 12.11. ми беше трансфера. От 3дни усещам през целия ден гадене и ми е лошо като хапна нещо. Имам и запек, пия Дуфастон, фол.кис., Достинекс. Нямам никакви други симптоми, тест ми казаха да направя на 14-15ден. Дали това гадене се дължи на хормоните или...???  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 273
Благодаря ви момичета, без вас не знам какво щях да правя.
Този опит беше на естествен цикъл+замразени. Сега ми остава само да се помоля всичко да е наред за напред.
Хайде бързо други положителни резултати от тестчета да завалят.
Виж целия пост
# 274
Щарки , в тозии сън не се ли появих и аз някъде. newsm47 , много се надявам всички да сме с положителни резултати Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 275
a_leks  smile3501 smile3501 smile3501 много се радвам и много щастливи емоции за напред. Дано всички ни достигне  Praynig
Виж целия пост
# 276
Айде и аз да се разкрия, в неделя ще правя Шуър-а, да видим Simple Smile
Стискам палци на всички ! Hug Praynig Heart Eyes
Виж целия пост
# 277
Щарки , в тозии сън не се ли появих и аз някъде. newsm47 , много се надявам всички да сме с положителни резултати Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Охх, Кремче, аз не сънувам всички, да не говоря, че не става пожелание/по заповед newsm78...резултатът на a_leks го сънувах през уикенда, даже рових да проверя дали не съм го прочела някъде във форума (а не сънувала)...абе, луда ми работа...
Виж целия пост
# 278
Честитооооо a_leks   bouquet Hug
Дано всички усетим този дълго бленуван момент  Praynig Hug
Виж целия пост
# 279
Ехеее здравейте момичета и от мен на мен ми е 8 ден след трансвера направиха ми го на 13.11 Sandra123 май се движим двете хихиххи аз реших в петък да ходя да си правя тест на 10-я ден не е рано нали как мислите че вече не издържам искам да видя покачва ли се нещо какво става  Grinning
Виж целия пост
# 280
Ехеее здравейте момичета и от мен на мен ми е 8 ден след трансвера направиха ми го на 13.11 Sandra123 май се движим двете хихиххи аз реших в петък да ходя да си правя тест на 10-я ден не е рано нали как мислите че вече не издържам искам да видя покачва ли се нещо какво става  Grinning


И аз съм с вас , момичета ! Успех на всички !  Heart Eyes Hug Praynig
Виж целия пост
# 281
Момичета днес си прибрахме 2 бебчета Peace Дано всичко завърши  добре Praynig
Честитооооо на всички ++++++++ Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 282
Щарки , в тозии сън не се ли появих и аз някъде. newsm47 , много се надявам всички да сме с положителни резултати Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Охх, Кремче, аз не сънувам всички, да не говоря, че не става пожелание/по заповед newsm78...резултатът на a_leks го сънувах през уикенда, даже рових да проверя дали не съм го прочела някъде във форума (а не сънувала)...абе, луда ми работа...
Една опаковка приспивателни да ти пращаме и докато не изсънуваш всички никакво събуждане  Crazy
Виж целия пост
# 283
 Heart Eyes Аххх, какви хубави новини! Супер, a leks! Heart Eyes
 Sonqi, още се чудя кога да си направя шуърчето- сигурно в петък на рд-то, знам ли може тогава да получа най-красивия подарък! Simple Smile Иначе кръвния си е на 1 декември, както са ми определили датата.
Хайде, момичета, разтягайте коремчетата и само  EFP Wink
Виж целия пост
# 284
  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия