
Ама айде да не се връщам да коригирам. Аз определено ще избягвам приема на това лекарство, защото досега го давах доста смело (напр. когато е по-нервен заради никнещи зъбки
) Между другото и за Ибупрофена открих бая такива неща, че и по-страшни


Хомеопатът трябва да е вързан за телефона на семейството за да реагира бързо и адекватно,когато има нужда.При нас нещо не се получава.


Това ме подсеща, че последния път като имаше разстройство Алекси му давахме от Шуслеровите соли да пие водичка с тях и за един ден спря разстройството
И на температурата повлияхме по този начин. Но за зъбките нещата, които пиеше не забелязах да му действат и спрях да ги давам
Не смеех да се радвам до сега. Процедурата по сондирането на слъзното каналче мина за десетина минути, упойката я е държала 2-3 минути. После малко плете краци 2-3 часа и я посърбяваше носа ден-два. Та тъй... Само дето 3 дена след това започна да кашля, беше й минало за около седмица, и сега си хрипти и кашля с лека Т. Утре май пак сме на док. Леко подозирам упойката или неприятните усещяния за това, че я повтори. Взе да ми дотяга да пазим къщата или да киснем при доктора.
Дано Ема да няма повече проблеми.
Той ми каза, че обикновенното аналгинче ще ми свърши мнго по-добра работа без да има такава опасност за детето ми. Вярно, че е ветеринарен лекар, а не хуманен, но е доста осведомен (освен това ветеринарите учат и фармакология доста обстойно). Поне за моето дете мисля повече да не давам парацетамол







Изобщо - види ли детенце да бута количка за кукли отива и активно се намесва, след кратък бебешки спор обикновено превзема количката.

И без такива вече..
Постоянно вади летната си количка и я бута, слагам и кукли вътре и е такава радост... Но понеже е малко голяма количката и трудно я бута, си мислех за кукленска такава. Препоръчани теми