
Но не успях да я спася от баничка полуфабрикат, която докато погледна вече беше натъпкала в бузите и още две големи парчета в ръцете.

Обривът може и да е от студа. Би било добре да я мажеш преди всяко излизане. 










до къде стигнахте с говора, правите ли вече изречения от думички, заиграват ли се вече самички, или още искат внимание за игра с вас 
знае всичко кое къде седи, за мой ужас
самичка много рядко се заиграва и то е за много кратко, предпочита все с някой да си играе, по-възможност винаги като готвя
всяка вечер ми носи един голям лиген за да я къпя и настава ужас като го скрия и и измия само дупето
та така при нас

, такова чудо няма при нас. Знае само мама, тата и баба. За игрите да се заиграе сам максимум за 5 мин. и после пак с мама.
. Дано свикне бързо
Препоръчани теми