бъдете здрави и щастливи !
много е крива ,мрънка, реве сълзи сополи по цял ден,да излизат всичките вече ,че нямам нерви... 

Не е характерно...
и при нас се губи апетита в такива моменти.
и при нас се губи апетита в такива моменти.
)
Честит празник на всички именници
.И при нас положението с вадене на зъби беше съпроводено от мрънкане ,кривене ,загуба на апетит и многооо дълги и безсънни нощи
но това за сега свърши.Ние в петък бяхме на консултация и ни сложиха вече последните ваксини,и така се сдобихме с температура и яко кривене
Иначе нашите размери са 81 см и 9700 кг.



Пък не ща да ѝ ограничавам контакта с нея. Иначе е голяма сладурана, нарича е бебе Няня. Търси я много, милва я, целува я и дорде ѝ се радва, току я удари по главата с биберона, а оно ревне, ум да ти зайде. 




И моят син се канех да го родя на нова година,но лекарите се постараха да си осигурят спокоен празник и ..... родих го по-рано.
Може да е било за добро. 
Препоръчани теми