и с какате де,то иначе няма кога аз да се изкъпя/Тях ги паркирам в лигените,аз под душа.


Само че аз постоянно си напомням, че на него концепциите като "мръсни дрехи", "наакан памперс", "боклук", "чисти дрехи", "опасно", "безопасно" и т.н. няма от къде да са му ясни и трябва да му съдействам, за да ги научи и разбере. С малко повече упоритост и търпение всичко може да се постигне и ако не успея от първия път, просто сменям подхода. Т.е. търся причината за неразбирането и объркването първо в себе си и така винаги успявам да намеря верният път към детето си. В крайна сметка той е на годинка и четири месеца и ми е ясно, че понякога минават месеци преди да усвои дадено умение.
Дано попаднеш на готини колеги.


ще ни го тъпчат значи,искаме не искаме.... 
и аз не знаех че има със витамин Д ...


Препоръчани теми