Къде в Пловдив??? - 27

  • 75 526
  • 744
# 375
добро утро момичета.търсим да си купим жилище в пловдив и се интересувам дали имате препоръки с кой агенции да работим.искаме да е коректна и с добра репотация. моля за помощ.

http://address.bg/bg/ - Доволни сме. Бързи, коректни, отзивчиви. Когато купувахме, даваха и % отстъпка при следваща покупка.
Виж целия пост
# 376
Откъде да си купя качествени коледни играчки, по възможност кристални.
Не искам да купувам масовите китайски боклуци !
Виж целия пост
# 377
в мол галерия има много красиви ръчно рисувани стъклени играчки за елха- на щанда на една сватбена агенция са. а една приятелка ми каза, че стъклени обикновено имало на коледния базар в панаира, който трябва да е започнал вчера Simple Smile
Виж целия пост
# 378
много благодаря за бързия отговор.ще им се обадим да разгледаме какво предлагат
Виж целия пост
# 379
Аз подочух, че няма да има Коледен базар в Панаира тази година... newsm78
Виж целия пост
# 380
Че то изобщо ходи ли някой там вече? Нито цените бяха ниски, нито имаше кой знае какъв избор. Масово сергиите просто си пренасяха стоката в панаира за периода на базара, а сега, когато сергиите почти изчезнаха, магазинчетата нямат файда да плащат на две места наем, за несигурно леко увеличаване на оборота, заради базара и уж по-голямата посещаемост там.
Виж целия пост
# 381
хмммм, вярно, не го пише на сайта на панаира,...
Виж целия пост
# 382
то нямаше пролетен панаир, вие базар искате. Толкова е зле панаира и не само той.
Виж целия пост
# 383
Мацки, от къде да си купя евтини пердета, тоест плат за пердета?
Търся си едноцветни (бежово, бяло,  мляко с какао, сиво-бежово) памучни или ленени завеси, полупрозрачни, може и да не са 100% памук или лен, да има и други примеси, но да НЕ са 100% изкуствени.



Искам да ги сложа  на метален корниз с халки...

  bouquetБлагодаря!

Тази година няма да има Базар в Панаира, свекър ми работи там, и преди 10тина дни ни каза.
Виж целия пост
# 384
АМа ще има коледен базар на ДБМ,ще подкрепим момичетата,нали  Heart Eyes

Продължавам да се чудя,няма ли някой по-нискобюджетен Дядо КОледа,дето да минава за 5-10 минуто само да подава подаръци по домовете,колкото за идеята и за 1-2 снимки. Sunglasses
Виж целия пост
# 385
ioli ,аз си взех моя плат за пердета от един магазин до Сточна гара. Както е фурната за хляб на сточна завиваш надясно по А.Велишки, още в началото от дясно е. Цените са добри и има избор.
Предишните ми пердета бяха от магазина срещу аптека Тримонциум, там също има страшно богат избор, но цените им са значително по-високи.

За Дядо Коледа бях мернала в сайтове за колективно пазаруване за 25лв.
Виж целия пост
# 386
Откъде да си купя качествени коледни играчки, по възможност кристални.
Не искам да купувам масовите китайски боклуци !

димс всичките серии са им хубави /то и цените, тази година никой от магазините, които украсявах не взе декорация с димс/ - имат щанд с/у хиполенд в мола
също и овиесе преди две години имаха играчки - бяха просто уникални и на съвсем нормални цени /4 лв/бр/, бях преди 2 седмици да проверявам дали и тази година ще имат, казаха, че ще имат, но съм нямала време да отида да проверя, пък и украсих за всичките си клиенти вече

иначе истински хубавите играчки са в софия в няколко магазина, внос от гърция, и са на цена 12-15 лв броя
също и друго мога да покажа, но не искам да вдигам кръвното на мери, и без това успях да си ги продам вече  Simple Smile

агенцията за която говорите в галерия е може би  R&M - на втория етаж срещу ескалаторите, работя и за тях и знам, че имат вкус
Виж целия пост
# 387
АМа ще има коледен базар на ДБМ,ще подкрепим момичетата,нали  Heart Eyes

Продължавам да се чудя,няма ли някой по-нискобюджетен Дядо КОледа,дето да минава за 5-10 минуто само да подава подаръци по домовете,колкото за идеята и за 1-2 снимки. Sunglasses

има, да, една почистваща фирма си е впрегнала хората и ходят по адреси за 25 лв, свестни са момчетата, но искай да им видиш костюмите и тогава си вземи решението. със същия успех си купи костюм от баумакс за 8 лв и направи комшията. ще ти е по-евтино.
Виж целия пост
# 388
Това за комшията ми мина през ъкъла Wink Ще се маскираме на разменни начала-комшията за нас,а мъжа ми за тях
 Laughing
Виж целия пост
# 389
малко офф топик - но помня като бях малка през пет минути идваше дядо мраз на нова година, единия от ОФто, единия от партията, единия от работата на дядото и всеки носи шоколади и тн т, и обичах да ги наблюдавам и да им забелязвам костюмите и ми беше много смешно като баба ми и дядо ми /при които празнувах всяка година/ как се опитваха да скрият от мен и скришно си даваха наздравица с дядото. помня че веднъж последния, който дойде едвам си стоеше на краката. Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия