Отпразнувахме го, и подарък получи 
Честит рожден ден на Елия и Анджелика,





Снимките са дадени благотворително
))




Ние дойдхме на Видин да се видим с моите родители и да отпразнуваме предварително Коледа и днес на мъжа ми, майка му се обади, че баща му е зле с крака, посинял е и не може да го движи, веднага се обадихме на един приятел с кола да отиде и да ги вземе да ги кара в спешен кабинет, че ние докато се наканим да си тръгнем обратно към София, биа минали поне 4 часа, а решихме, че е по добре да се действа веднага- в крайна сметка се оказва, че май има тромб и ще го оставят в болница, ама това след разказване по три болници- и това става чрез нащия приятел, а ние стоим тук под напрежение... оффффф, наистина това вече ни идва като капак на последните дни на напрежение, имам чувството, че не издържам вече
. Хайде да се свършва с тази гадна година и от другата дано да имаме само поводи за усмивки 



Партито беше страхотно! Много се забавляваше рожденничката, и гостенчетата също. Ние хапнахме, пийнахме и се набърборихме с приятелите. Абе кеф
Утре снимки, че сега ме чака мъж в леглото
....Старооост, загубила съм тренинг 

Между другото много голяма изглежда на снимките. Ще кажеш, че е на 5,6. Косата и е страхотна и аз имам планове за Софи да не режем, искам възможно по дълга коса. Племенничката на Микеле е на 10 и никога ни е рязана коса, много и е дълга, но същевременно здрава и красива. Та по този повод - откога почнахте да миете косата с шампоани, балсами, детски де?
Сестрата на Микеле вчера ми казваше, че на малката от годинка са почнали грижи за косичката с детски шампоан и балсам.
Не омазнява ли балсама? 
После взех от магазина за играчки комплект на Формула 1 - 30 колички. Сега само писта и кола с дистанционно остана и е готов. Видях един МаКуйн за 30 евро, но е малък, пък мини Купара е по голям и е 19 евро.
Утре пак ще обикалям и ще видим. Сега опаковам, докато е на ДГ. За Нинтендото нещо малък ми се вижда, пише от 3 год., но знам ли? Това най много за РД да го оставим. Препоръчани теми