С гирлянди и балони почват Януарските купони

  • 34 036
  • 745
# 450
Дони и ние така, нали моят тийнейджър е Христо.  Браво на детето!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 451
Сладурки,  Дани Ви благодари за милите пожелания!  Hug Hug Hug Отпразнувахме го, и подарък получи  Wink
 bdbaloni Честит рожден ден на Елия и Анджелика,
да са здрави, щастливи и духовно богати! Да са радост наи-голяма на тати и мама

 
 newsm51 newsm51 Hug
Ние днес бяхме на поредното коледно парти за дечицата, този път в БГ църква. Нашия тати беше дядо Коледа  Mr. Green
От там на погача на едно 40дневно бебче Анжелина, пак пълна програма. И добре похапнахме само сладки неща да и е сладък живота  Wink

Радостче, като разчистиш след гостите, ти препоръчвам този филм: http://www.youtube.com/watch?v=7xFGjXritBM . 'Стъпки в пясъка' се казва, ако го теглиш от някъде.  Hug

Хубав ден
Виж целия пост
# 452
Най-отдолу на страницата на бг мамма, където са нови отговори на моите публикации, върви клипче за sos детски селища. Видяхте ли я? Аз ли се бъркам или това са дъщерите на Мини и се чудя тя дали знае за това. http://sosbg.org/family_donors_private.php, долу в ляво.
Виж целия пост
# 453
Честит рожден ден на  сладуранките Елия и Анджи!Да са живи,здрави,весели и все така чаровни!
Честит имен ден и на Дани/на патерица/!Патилинка ,да ти е жив и здрав юнака!
Мим,Радосчо,весел и хубав празник    bouquet
Ягодке,заглеждала съм се в рекламата и съм си мислела ,че това момиченце много прилича на Прееслава,но сега като цъкнах,наистина са те.
Виж целия пост
# 454
Това на рекламата са дъщерите на Мини, но предполагам, че тя е дала снимките - нали е силно обществено ангажирана, та вероятно е предложила да бъдат нейните деца на снимките. Иначе я бях питала дали знае, но не ми отговори.

Деси, Даниел на Патилина имаше имен ден оня ден  Laughing, но да е двойно здрав по случая.

Честит полуюбилей на София - много сладка бебка е тя.
Виж целия пост
# 455
Мда, снахичките са Simple Smile Снимките са дадени благотворително Simple Smile))
Прасета виждали ли сте? Трябваше да снимам наследниците преди малко в какво състояние ги прибрах от парка ooooh!
Виж целия пост
# 456
Елена,благодаря Mr. Green Mr. Green Mr. Greenтака е който бърза и чете по диагонал,редактирах се де Heart Eyes
Честито и на София Heart Eyes
Виж целия пост
# 457
За всички ,които си мислят че съм се пропила  и много ме мързи  Laughing
Виж целия пост
# 458
Здравейте и от мен!
Искам да пожелая честит рожден ден на Анджи и на Елия- да са здрави, да имат щастливо детство и весели игри  bouquet

Честит имен ден и на Дани на Патилинка и честита шеста месечинка на София на Надето- да са живи и здрави и много щастливи моменти  bouquet


А аз само искам вече тази гадна година да вземе и да свърщи, че много ни се събра вече Tired Ние дойдхме на Видин да се видим с моите родители и да отпразнуваме предварително Коледа и днес на мъжа ми, майка му се обади, че баща му е зле с крака, посинял е и не може да го движи, веднага се обадихме на един приятел с кола да отиде и да ги вземе да ги кара в спешен кабинет, че ние докато се наканим да си тръгнем обратно към София, биа минали поне 4 часа, а решихме, че е по добре да се действа веднага- в крайна сметка се оказва, че май има тромб и ще го оставят в болница, ама това след разказване по три болници- и това става чрез нащия приятел, а ние стоим тук под напрежение... оффффф, наистина това вече ни идва като капак на последните дни на напрежение, имам чувството, че не издържам вече Tired. Хайде да се свършва с тази гадна година и от другата дано да имаме само поводи за усмивки Praynig

Виж целия пост
# 459
Честит рожден ден на Анджи и Елия! Много здравички и весело детство!  Hug
Виж целия пост
# 460
Благодаря ви, момичета за пожеланията! Да е жива и здрава! Това е най-важно! От мен голямо наздраве/уиски, кола и фъстъци - класика/.

За всички без или анти ФБ:
Виж целия пост
# 461
Благодаря ви момичета за честитките Hug Hug Hug

Честит рожден ден на Елия!!! Да е жива и здрава, все така чаровна и усмихната!!! Мим, честит празник Hug

Наде, честита ви половин годинка Hug

Аз не можах да пиша днес, че беше много натоварен деня. Правих торта, покрих я с фондан, но ме домързя да правя фигурки и купих една готова тортичка с принцеса, метнах я върху мойта, малко цветчета, малко розова декорация и стана много сладко, че й вкусно. Виртуално ви почерпвам по едно парче Heart Eyes Партито беше страхотно! Много се забавляваше рожденничката, и гостенчетата също. Ние хапнахме, пийнахме и се набърборихме с приятелите. Абе кеф Grinning Утре снимки, че сега ме чака мъж в леглото Wink
Виж целия пост
# 462
Ха добро утро. Радостчо и Мим да не се кахърят - празнувах паралелно с вас...Излизахме ненадейно, прибрахме се в 1.30 и днес оркестър Кристали ми думкат в главата  Sick....Старооост, загубила съм тренинг Rolling Eyes
С Хриси вчера правихме меденки. Поради тази причина и нямат представителен вид, но надявам се ДК няма да се сърди. Оставил му е цяла паничка под елхата...Викам си на акъла - добре, че не се сети и мляко да му остави, че после няма чистене  Mr. Green
Виж целия пост
# 463
Дони, ми по-честичко и няма да те боли главата Grinning

Ето снимки за Ягодка http://radost4o.snimka.bg/other/birthday.641762

Бела се събуди, бай Laughing
Виж целия пост
# 464
Ради много сте хубави. Hug
Целувки и за Елия - невероятна е. Heart Eyes Между другото много голяма изглежда на снимките. Ще кажеш, че е на 5,6. Косата и е страхотна и аз имам планове за Софи да не режем, искам възможно по дълга коса. Племенничката на Микеле е на 10 и никога ни е рязана коса, много и е дълга, но същевременно здрава и красива. Та по този повод - откога почнахте да миете косата с шампоани, балсами, детски де? newsm78 Сестрата на Микеле вчера ми казваше, че на малката от годинка са почнали грижи за косичката с детски шампоан и балсам. newsm78 Не омазнява ли балсама? newsm78

Намерих и 5 героя от Колите от пазара за 12 евро. newsm44 После взех от магазина за играчки комплект на Формула 1 - 30 колички. Сега само писта и кола с дистанционно остана и е готов. Видях един МаКуйн за 30 евро, но е малък, пък мини Купара е по голям и е 19 евро. Crossing Arms Утре пак ще обикалям и ще видим. Сега опаковам, докато е на ДГ. За Нинтендото нещо малък ми се вижда, пише от 3 год., но знам ли? Това най много за РД да го оставим.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия