С гирлянди и балони почват Януарските купони

  • 34 036
  • 745
# 465
Честит рожден ден на Ели и Анджи!!!
Виж целия пост
# 466
Наде, аз й мия косата на Анджи с бебешкия еко душ гел който ползвам и за тяло. А балсам слагам откакто й порасна косичката и почна да се заплита. Според мен преди това няма смисъл- само излишни химии.

Патилина, много, ама много мерси за линка HugПрегледах началото, видях актъорския състав и реших да го оставя да си го изгледаме с кеф с Мишо. Като легнат децата, с пуканки и тн.
Целувки на Дани по случай именния ден! Все забравям Blush

Не знам само мойто дете ли е така...уж се радва на подаръците и след пет минути са й омръзнали. Къщата за кукли, подаръците от рождения ден, ей така си стоят и нашта си реди пъзелите newsm78

Айде, че отивам да сменям памперс Heart Eyes
Виж целия пост
# 467
Първо да честитя на голееемите момичета Елия и Анджи!!!
Да са живи и здрави, радост за родителите си!!!!


Второ няма да пиша, че много работа ме чака  Mr. Green
Виж целия пост
# 468
Честит рожден ден на синеочкото Рафи!Все така лъчезарен и обаятелен и прекрасно детство!
Честито със закъснение и на двете бонбонки Ели и Анджи!Да растат все така прекрасни госпожици за радост на мама и тате!

Аз ходих до Сапарева баня,ама беше тъпня,хич и не избухнах даже Tired,донесох си и грип,ноооо в петък се събираме малко стари муцуни от класа на местна почва и има даже запазен бар,така че тук вече ще стане купона Flutter.
Не ми се изброяват поводите за подаръци,че....и аз вече не мога да им хвана края:
1.Започва се с Никулден: брат ми,на мъжа ми сестра му и мъжа й
2.Коледа у нас,у двете баби и в градината.
3.РД Йоана -01.01.
4.Йорданов ден-06.01.-Аз и мъжа ми
5.Иванов ден-07.01 - Йоана,дядо й и кака й. Crazy
Пълен фалит!
ral4e! ,и аз я чакам да свърши вече тази година,че и за нас не беше от най-добрите.Желая догодина да е късметлийска за всички. Hug
Хайде лек ден,че отивам на кола маска. Flutter
P.S. Личи си,че съм в отпуск Mr. Green
Виж целия пост
# 469

пу за мен елхичката  Laughing
Виж целия пост
# 470
Дони, ще ни отрежат квитанциите  заради твоите Коледни фотографии Mr. Green
Е ,много мразя края на годината,всичко е от днес за вчера #Cussing out
Къде сте ?,това с коледните сладки е изтъркан лаф и да споделя -преди като кажех Наздраве имаше повече активност.
И нали е отчетна - мойто вече тотално изтрещя с баба си у дома,замислям сериозно да стегна редиците през отпуската  Naughty
Виж целия пост
# 471
Честита трета годинка на Рафаел на Зари! Жив и здрав и все така отворен Wink

Честита първа годинка на Самуела на Моник! Здравичка и весело детство! Честит празник и на майка и. Да има повече нерви за двамата разбойници Wink

Дони, за какви работи си се размечтала  hahaha
Виж целия пост
# 472
Честит рожден ден на Самуела и на Рафи! Да са живи и здрави, усмихнати и безгрижни дечица! Чакаме снимки на рождениците:))
При нас днес беше тържеството в градината. Само на мен ми разреши да и дам фотоапарат да снима детето (явно ми е одобрила почерпката:))
Виж целия пост
# 473
яяяя, как се появихте като видяхте свежа плът Mr. Green А къв подарък купих на мъжО.... Embarassed
Честит първи рожден ден на Самуелка и от мен  Hug
Виж целия пост
# 474
Честит празник на Самуела много здрава и щастлива и поне толкова щура колкото брат си...

Дони, за мен тоя със звездичките да ми отива на моите....
Виж целия пост
# 475
Ахххх, Донииии, де са тез мъже беееее ....

Честит Рожден ден на Самуела! Да е здрава и щастлива!

Честит рожден ден на Рафаел! И той да е много здрав!

Марти от 2 дни е в къщи с температура  ooooh!. Влезе в някаква серия ... их значиии ...

Получи отговор от Дядо Коледа и сега много се кефи на писмото.
Последното, което иска е пиано, всичко друго си имал, искал да свири на белите и черните /клавиши/.  hahaha
Виж целия пост
# 476
Дони!!!!!

Виж целия пост
# 477
Честито на рождениците, ама и аз да не остана по-назад да почерпя за РД на Самуелка Hug Hug

Бъдете здравички  bouquet
Виж целия пост
# 478
Сега видях, че вече знаете, е страхотни сте!!!!!
Аз набързо, че чакаме гости Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 479
 

ЧРД на Самуела !Здрава и красива ! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия