С гирлянди и балони почват Януарските купони

  • 34 036
  • 745
# 480
Наздраве, дами за рождениците поне!

Пу, за мен останаха смърфовете, бе! Не ща ги!  Crossing Arms Ма кат' видяхте жива плът, наскачахте!
Виж целия пост
# 481
Да е жива и здрава Самуела!!!
Виж целия пост
# 482


ЧРД на Самуела ! Жива, здрава и само да радва мама, тати и бати.  Hug
Виж целия пост
# 483
Честит рожден ден на Самуела и Рафи! Да са живи и здрави, послушни и щастливи!  Heart Eyes

Дони, засрами се, бе жена, шъ рекат хората, че ти у дома мъж нямаш!  Mr. Green Аз моят си го аресвам, та ви ги отстъпвам тези, да си изберете според желанията и потребностите!  Mr. Green
Тобито, наздраве! Свекърите пристигнаха и то не бе ром, бира, водка, пак  бира, узо, а сега гледай кое време е са на уиски... Crazy

Виж целия пост
# 484
Дони! Rolling Eyes Laughing Peace

Честит Рожден Ден на Самуела и Рафи!!! Да са здрави и щастливи и да носят много радост и гордост на родителите си Hug

Пък днес бях на масаж и беше много хубаво. Сега искам пак!

Ягодке, ми и аз моя си го харесвам, ама нали е Коледа, нищо лошо няма малко коледни картички да погледаме Whistling Пък и няма само мъжете да гледат, я! Тоя в дясно, не е ли оонзи с дългата шапка от онзи ден newsm78 Ха ха, почнах да заеквам писмено Laughing
Виж целия пост
# 485
Ха добрютру  Mr. Green

Дони, засрами се, бе жена, шъ рекат хората, че ти у дома мъж нямаш!  Mr. Green Аз моят си го аресвам, та ви ги отстъпвам тези, да си изберете според желанията и потребностите!  Mr. Green
Е боб, боб, малко леща Joy И аз моя си го харесвам бе, снощи и на ресторант ме води дори Heart Eyes
Днес ми е едно...свито. Изненадаха ме в яслата приятно, че за тържеството ще си имам малко мече, ако даде да го облекат де Laughing От два дни обяснявам що е туй Дядо Коледа и имали почва у нас, но реакция тц...
Айде много ви здраве за сега и ако трябва ще пусна още някоя и друга картинка, я виж как се активизирахте  Mr. Green
Виж целия пост
# 486
Е боб, боб, малко леща Joy

 hahaha Joy Joy
Виж целия пост
# 487
Искам с малко закъснение да честитя рожденния ден на Самуелка на Моник- нека е зравичка, да расте усмихната, лъчезарна и щастлива, да има весели игри и едно  незабравимо детство  bouquet  bouquet

На Зари й честитих във фейса!
Момичета, искам да почерпя, най накрая и при мен една много хубава новина, по прекрасен коледен подарък от този здраве му кажи Grinning- най накрая се сключи следката, за която преди ви бях разказвала за продажбата на онзи имот, дето го върнаха на родителите на мъжа ми от едно дело, което водеха близо 20 години, а после все нещо ставаше и не се сключваше тази продажба, но днес това стана факт! Което означава, че ние имаме финансовото обезпечение да мислим за жилище, макар и с някакъв кредит Grinning За това нещо с мъжа ми не смеехме и да мечтаем, на моменти толкова далечно и непостижимо зиглеждаше, но стана! на Коледа наистина се случват чудеса! Сега мога спокойно да гледам сайтове за продажби на имоти и обзвеждане Heart Eyes

Искам и на вас да благодаря за подкрепата ви! Hug Дано да имате прекрасни и вълшебни празници всички!
ПП- и свекър ми е по добре Grinning
Виж целия пост
# 488
Ейй, Ралче, браво Hug Много се радвам за вас! Прекрасни Коледни празници ви пожелавам!

Дони, много ще е яко ако се навие Гого да е мече Grinning

Не знам какво щях да пиша точно, ама и на мен ми е едно Коледно, празнично, а ако следобед забягна до олимпийския мол за едно тигелче с Бела, ще ми стане още по Коледно Grinning

После пак ще намина да видя ако има някакви интересни снимки, да ми се освежи мирогледа Joy hahaha
Виж целия пост
# 489
Радостчо и 0 Гости преглежда(т) тази тема.




 newsm78Къде сте? Много ми е скучно!
Виж целия пост
# 490
Ралчее, много се радвам за хубавите новини!  Hug
Е това ако не е повод за наздраве - здраве му кажи!
Честит празник на Самуела и Рафи! Живи и здрави да са!
Не знам какво щях още да пиша, а и Столичани-те почват..
Виж целия пост
# 491
Радостчо и 0 Гости преглежда(т) тази тема.




 newsm78Къде сте? Много ми е скучно!


Кога ти остава време и да ти е скучно с 2 вкъщи, браво бе. Hug
Ела ми на гости да си правим компания и аз по цял ден с памперси и каши се занимавам. hahaha

Ралче браво, мила. Много се радвам за теб. Hug Heart Eyes

И забравих да ви се похваля поръчах тези на Крис тъй като са на 50 % и хем на мен ми харесват, че са Адидаски, хем на него ще харесат, че са с Макуйна. Simple Smile:
http://www.laredoute.it/vendita-scarpe-baby.aspx?productid=32421 … amp;source=search
Сега гледам туй яке и тази шапка да направим пълен комплект, но тях май януари ще поръчам, че още ще свалят цените с намаленията:
http://www.allegribriganti.it/bambino/giubbotto-disney-cars-bambino/
http://www.allegribriganti.it/bambino/berretto-bambino-con-copri … chie-disney-cars/
Виж целия пост
# 492
Няма да се уморя да ви го "казвам" - Невероятни сте!!!! Благодаря ви от все сърце, за страхотните пожелания и поздравления Hug HugВсичко да си ве връща многократно Hug Hug
Аз тия дни големи премеждия.
Точно на РД на Самуелка одрсках (ама наистина беше просто съвсем дребна чертичка) една X 5-ица ooooh! ooooh!За беля, водачът точно я отключваше и стана тя каквато стана NaughtyИмаше полицаи наблизо, извиках ги, те като видяха за ква тъпотия се разправяме, си тръгнаха и казаха, да се разберм нещо. Той ми предложи да му дам 100 лв Rolling Eyes Rolling Eyesи да не се разправяме, ама да не съм луда ShockedКазах му, да пишем двустранене протокол, и това е. Нито КАТ има смисъл да викаме, нито застрахователи, за какво SunglassesКазах му, че Самуелка има РД, навън беше ужасно време, но той не се трогна и час и половина се занимавахме с бумащини #Cussing out
Както и да е, мина това.
Вчера пък решихме да си направим хляб в новата хлебопекарна и понеже още не съм много в час с пробрамите и вече трети хляб хвърлям. добре обаче кой да се сети, че в последния остана бъркалката #Crazy #CrazyИ познайте кой днес като просяците прерови целия контейнер Embarassed EmbarassedЕйййййййййй, не им завиждам на бедните хорица ooooh! ooooh!Да не говорим, че беше тъмно (то по добре от друга страна), ама мен не ме виждат, но и аз не виждах JoyС едно фенерче светя в тая ми ти кофа - сраммм, ама на всичкото отгоре, намерих и двете торби, които бях хвърлила, но бяха празни CryТака и не открих хляба. Ама нали знаете, покрай постите все е така -поне при нас винаги се случват някакви неща. То като замисля нищо не е станало кой знае какво, ама не е гот.
Иначе РД изкарахме чудесно (поне нещо хубаво да напиша, че както я подкарах Blush).
Ами това е от мен-егати сдухания пост-извинявайте, ама нали сте ми като църква Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 493
Честит рожден ден на патерици на прекрасната Самуелка и чаровния Рафаел.
Да растат много здрави, щастливи и усмихнати!!!

Мони, леле какви неща си преживяла, ама не ми се сърди - за бъркалката се посмях за твоя сметка  Mr. Green, представих си те с фенера в кофата, ще ме прощаваш, ама нали сме си ние, та не ми се сърди  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ние цяла седмица сме с някакви ангажименти. Вчера благотворителния коледен концерт на градината  - такава емоция ,момичета, не съм вярвала, че ще изпитам. Вълнувах се като малко дете, бяхме в театралната зала на Академията, много празнично и тържествено беше. Нашата група откри концерта с много сладък танц на еленчета и джудженца на дядо Коледа. Ох, толкова хубави бяха, с костюм чета специално ушити ( качила съм 2-3 снимки във ФБ), а как сладко танцуваха  Heart Eyes Родителите бяхме по-превъзбудени от децата, чудесна и много зареждаща емоция.
Утре пък е тържеството в градината, ще идва дядо Коледа и ще подари на децата подаръчета.
Днес набързо прибягахме до Търново с малкия, че пък трябваше да си направя ел.подпис. Цял ден подавам заявления като луда, бебо не ме оставя на мира, сега е в такъв период, че постоянно е мама,мама, буквално ми виси на крака като Алф ако се сещате, стоя права и така работя, лаптопа на секцията, че иначе пък постоянно натиска и удря каквато и техника му се изпречи пред погледа. За капак вечерта имахме 2 гостита - кръщелницата и след това една приятелка с двете си деца. Абе лудница, преди 10-на минути заспаха, а аз тепърва ще се къпя, суша.
С подаръците съм наполовина готова, дано утре успея да изляза, че да донапазарувам за нас, големите.
Виж целия пост
# 494
Наде, ми едното като си играе, другото спи, и аз си скучая. Не че се оплаквам Grinning

Мони, много кофти, ама това да е, бели кахъри HugВажното е, че сте изкарали един хубав рожден ден на куклата! И аз се посмях за бъркалката Laughing Не че аз също нямаше да си я търся в кофата, де.

Ние пък одеве тръгнахме да си взимаме едни пратки от куриерите, че от БГ са пратили подаръци за Анджи. Трябваше в седем да сме там. Да, ама не, пасата каза друго, тъкмо се качихме на магистралата и спря. И повече не запали. Чакахме пътна помощ повече от час, после мен ме закара до вкъщи един приятел, че бяхме с малката, а Мишо остана да ги мъдрят нещата. Очертава се до края на годината да сме без кола Laughing А ако е това, което се предполага- инжекторите, ще излезе меко казано соленичко.

Айде лека от мен
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия