Пу, за мен останаха смърфовете, бе! Не ща ги!
Ма кат' видяхте жива плът, наскачахте!
Ма кат' видяхте жива плът, наскачахте! 



Пък и няма само мъжете да гледат, я! Тоя в дясно, не е ли оонзи с дългата шапка от онзи ден
Ха ха, почнах да заеквам писмено
И аз моя си го харесвам бе, снощи и на ресторант ме води дори 


- най накрая се сключи следката, за която преди ви бях разказвала за продажбата на онзи имот, дето го върнаха на родителите на мъжа ми от едно дело, което водеха близо 20 години, а после все нещо ставаше и не се сключваше тази продажба, но днес това стана факт! Което означава, че ние имаме финансовото обезпечение да мислим за жилище, макар и с някакъв кредит
За това нещо с мъжа ми не смеехме и да мечтаем, на моменти толкова далечно и непостижимо зиглеждаше, но стана! на Коледа наистина се случват чудеса! Сега мога спокойно да гледам сайтове за продажби на имоти и обзвеждане 

Дано да имате прекрасни и вълшебни празници всички!
Много се радвам за вас! Прекрасни Коледни празници ви пожелавам!

Къде сте? Много ми е скучно!
Къде сте? Много ми е скучно!


:
Всичко да си ве връща многократно

За беля, водачът точно я отключваше и стана тя каквато стана
Имаше полицаи наблизо, извиках ги, те като видяха за ква тъпотия се разправяме, си тръгнаха и казаха, да се разберм нещо. Той ми предложи да му дам 100 лв
Казах му, че Самуелка има РД, навън беше ужасно време, но той не се трогна и час и половина се занимавахме с бумащини 
И познайте кой днес като просяците прерови целия контейнер
Да не говорим, че беше тъмно (то по добре от друга страна), ама мен не ме виждат, но и аз не виждах
С едно фенерче светя в тая ми ти кофа - сраммм, ама на всичкото отгоре, намерих и двете торби, които бях хвърлила, но бяха празни
Така и не открих хляба. Ама нали знаете, покрай постите все е така -поне при нас винаги се случват някакви неща. То като замисля нищо не е станало кой знае какво, ама не е гот.
).

Родителите бяхме по-превъзбудени от децата, чудесна и много зареждаща емоция.
Важното е, че сте изкарали един хубав рожден ден на куклата! И аз се посмях за бъркалката Препоръчани теми