Съпруги на военнослужещи 4

  • 69 873
  • 755
ДОБРЕ ДОШЛИ


Полезна информация

Министерство на отбраната на РБългария

в. Българска Армия

ИА „Военни клубове и военно-почивно дело”

Телефони централа София
029221705, 029221787, 029221759


Телефони на ВПДта

хотел Хармония в Пампорово 030958226

сайта на х-л Олимп
http://www.hotel-olimp.com/aboutus.html

ВПД Сарафово - тел.056 /873015
http://www.facebook.com/group.php?gid=387560963435&v=wall

ВПД Несебър
http://www.facebook.com/vpd.nesebyr

ВПД Созопол
0550/ 22389-рецепция

Военен санаториум КАЛЕРОЯ-Хисаря
http://hisarbg.com/kaleroya.aspx


Предишни теми


ТЕМА 1 ТЕМА 2 ТЕМА 3
Виж целия пост
# 1
Хайде в тази тема само хубави новини и повишение на заплатите  Peace
Виж целия пост
# 2
Ето ме и мен в новата тема Wink Дано наистина я напълним само с хубави новини и празнични емоции Hug
Виж целия пост
# 3
И аз тук!

Шехина, не знаех, че си от Плевен!  Hug
Виж целия пост
# 4
Хайде и аз тук. )
Дано няма повече кофти новини по отношение на военните. )

А за празниците, още нищо не сме мислили. Отложиха операцията (счупил им се апарата) и сега нищо не можем да планираме, защото нямаме представа кога ще се обадят.
Така че най-вероятно си оставаме в къщи. )

Шехина, да се обадиш като си дойдеш в Плевен. )
Виж целия пост
# 5
Да ни е честита новата тема и само хубави новини да има в нея.
Надявам се да ви харесва, това ми е сефте  Blush не съм пускала досега.
Виж целия пост
# 6
Благодаря за новата тема   bouquet
Виж целия пост
# 7
Здравейте и от мен! Дано в новата тема обсъждаме само хубави неща! newsm51 Close-mas:
Виж целия пост
# 8
Айде и аз да се разпиша Mr. Green
Само хубави новини и емоции да споделяме тук Hug
Виж целия пост
# 9
Дано в тази тема да има само хубави новини, и по-малко спорове!
Ние за празниците ще сме си в къщи със семейството, искам да купя нещо за подарък на бебето, ама тя е още малка и се чудя какво да й взема.
Виж целия пост
# 10
И аз да се разпиша - нова тема, нов късмет  Peace
Виж целия пост
# 11
И аз да се разпиша. Благодаря за темата.
Виж целия пост
# 12
 Благодаря за новата тема   bouquet

 Аз в момента търся материали за домашното на моя мъж по тема : Основни инструкции и норми, формулиращи и реализиращи военната политика на България .

 Казвам го за да се посмеем малко какви неща трябва да пишат  Grinning
Виж целия пост
# 13
  Аз в момента търся материали за домашното на моя мъж по тема : Основни инструкции и норми, формулиращи и реализиращи военната политика на България .
 Казвам го за да се посмеем малко какви неща трябва да пишат  Grinning

Да напише с две думи - НЯМА ТАКАВА и е готов , поне да не се мъчи Joy
Виж целия пост
# 14
Запис и от мен !
deni_den   bouquet за темата
 В очакване на  santa2 нека темата е пълна само с хубави новини .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия