Ямболска дружина-22 тема

  • 73 370
  • 739
# 495
Никид, много си права, не се сетих за Сливен. Благодаря ти многоооо  Hug
Има една вт. употреба в посока кауфланд, която в събота има неща за по 3 лв. кг. Може там да намерите нещо. Peace
Виж целия пост
# 496
Никид, много си права, не се сетих за Сливен. Благодаря ти многоооо  Hug
Има една вт. употреба в посока кауфланд, която в събота има неща за по 3 лв. кг. Може там да намерите нещо. Peace
посока Кауфланд? не мога да се ориентирам.. да не е под "Кварта"?
Виж целия пост
# 497
Градският парк официално открит - "Малко преди това официалните лица разгледаха изцяло обновената детска площадка в градския парк - последния елемент, който до днес не беше достъпен за граждани."

Е, вече имаме площадка  Simple Smile
Виж целия пост
# 498
Градският парк официално открит - "Малко преди това официалните лица разгледаха изцяло обновената детска площадка в градския парк - последния елемент, който до днес не беше достъпен за граждани."

Е, вече имаме площадка  Simple Smile
newsm44 newsm44 newsm44  то стана цяло събитие,другата седмица ще го посетим
Виж целия пост
# 499
Никид, много си права, не се сетих за Сливен. Благодаря ти многоооо  Hug
Има една вт. употреба в посока кауфланд, която в събота има неща за по 3 лв. кг. Може там да намерите нещо. Peace
посока Кауфланд? не мога да се ориентирам.. да не е под "Кварта"?
Да, мисля че така се казва. Peace
А някой знае ли къде провеждат курсове за бармани (ТОХ) и на каква цена?
Виж целия пост
# 500
Да ви е честита детската площадка! Другият месец мисля да я прбваме.
Виж целия пост
# 501
Вчера посетихме детската площадка в парка. Заслужаваше си чакането.
Виж целия пост
# 502
Ако всеки път ще е такава лудница, аз ще се замисля, дали да заведа детето си втори път...
Виж целия пост
# 503
Привет!
Влизам с върпос- знаете ли август коя детска кухня ще е работеща? Моето момче ще е един месец в града и се ориентирам- и частната е вариант, ама не съм сигурна има ли newsm78
Виж целия пост
# 504
Не съм убедена, че в града има частна детска кухня...
Виж целия пост
# 505
Защо точно частна?Аз ползвам кухнята в Дианата целогодишно,и съм супер доволна.
Виж целия пост
# 506
Защото свеки ми каза, че някои кухни почивали август, а на нас тогава ни трябва.
Виж целия пост
# 507
До колкото съм запозната, детската кухня в Ямбол е само една. Това в кварталите са само пунктове за раздаване на храната  Peace.
Виж целия пост
# 508
днес разбрах,че около стара автогара са открили козметичен магазин,някой ходил ли е и би ли споделил впечатления.
Виж целия пост
# 509
днес разбрах,че около стара автогара са открили козметичен магазин,някой ходил ли е и би ли споделил впечатления.
И мен ме интересува мнения дали парфюмите си заслужават? Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия