Ямболска дружина-22 тема

  • 73 357
  • 739
# 510
Аз ходих вчера когато беше откриването,но то такава лудница че...Много хора,всеки гледа и така.Купих душ гел за мъжо и паста за зъби да не излизам без нищо. Grinning
Виж целия пост
# 511
Къде е този магазин?
Виж целия пост
# 512
Магазина е между хотел Кабиле и магазина на Адидас в търговския център на Старата Автогара.Казва се IVIS
Виж целия пост
# 513
споделете за цените как са,какво се предлага въобще?
Виж целия пост
# 514
Видях, че имат сайт: магазини Ivis
Виж целия пост
# 515
Palia мерси,супер си!
Виж целия пост
# 516
Аз пак да попитам менния за парфюмите им?
Някой може ли да ми помогне със съвет за личен лекар? Peace
Виж целия пост
# 517
Аз пак да попитам менния за парфюмите им?
Някой може ли да ми помогне със съвет за личен лекар? Peace

Парфюмите не ги гледах.Беше голяма лудница.Личен лекар за дете или за голям човек? Hug
Виж целия пост
# 518

Днес бях там и много ми харесаха парфюмите. В смисъл, видяха ми се маркови, не ментета искам да кажа. Ама знае ли човек... То в тези времена всичко си е възможно. Обаче не вярвам да се излагат сега точно - в тази криза... newsm78
Виж целия пост
# 519
Аз пак да попитам менния за парфюмите им?
Някой може ли да ми помогне със съвет за личен лекар? Peace

Парфюмите не ги гледах.Беше голяма лудница.Личен лекар за дете или за голям човек? Hug
Благодаря, а иначе за голям човек. Peace


Днес бях там и много ми харесаха парфюмите. В смисъл, видяха ми се маркови, не ментета искам да кажа. Ама знае ли човек... То в тези времена всичко си е възможно. Обаче не вярвам да се излагат сега точно - в тази криза... newsm78
На мен лично ми се видяха ниски цените за парфюмите имайки предвид, че на поне два места знам цени които са поне двойни.
Виж целия пост
# 520
Нашето семейство сме при д-р Марчев.На смени са и с д-р Влахова която е и в спешното.Понякога се е случвала и д-р Мантарева.Нямям оплаквания.Дават направления,любезни са.
Виж целия пост
# 521
Нашето семейство сме при д-р Марчев.На смени са и с д-р Влахова която е и в спешното.Понякога се е случвала и д-р Мантарева.Нямям оплаквания.Дават направления,любезни са.
Благодаря. Peace

Някой може ли да ми препоръча, къде продават хубав хляб?
Виж целия пост
# 522
Здравейте, момичета, влизам отново с покана за вас. Grinning

Световната седмица на кърменето ще бъде отбелязана тази година и в Ямбол, със среща, организирана от Ла Лече Лече на 3 август (петък) от 10ч. в Градския парк ("Малкия розариум" с дървената сцена, по главната алея в ляво). Настоящи и бъдещи майки, с кърмачета и по-големи дечица, ще се съберем да си поговорим, да споделим опит, да се забавляваме. Ще има нови списания, брошури, книжки, игри и изненади. Всеки, който се чувства съпричастен и мисли, че ще му бъде приятно с нас, е добре дошъл! Ако ви е нужна повече информация или имате въпроси, може да погледнете и тукHug
Виж целия пост
# 523
здравейте, за пръв път ви пиша в темата  Blush  тази година сме решили да пътуваме за морето с каравана. идваме от магистрала тракия - стара загора - бургас и ни иска някъде по път да спрем на някое готино място например с минерален басейн или хубав язовир, но и да е подходящо за къмпингуване с каравана. Ако някой може да ми препоръча нещо конкретно, ще съм благодарна, може и на лични да ми пишете, да не спамим темата, въпреки че аз и тук ще проверявам.
благодаря ви предварително   bouquet
Виж целия пост
# 524
Някой може ли да ми препоръча, къде продават хубав хляб? Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия