Ябълка и коланче за зачеване - тема за вярата - 2

  • 120 375
  • 574
# 165
Galeto..
Честито мила,бъди уверена,че щом Богородица е допринесла за това чудо,ще ти го пази и помага до края.Дори и за миг не мисли плахо и несигурно.Успешна и лека бременност.
Виж целия пост
# 166
Гале Hug Hug
спокойна и прекрасна бременност със здраво бебе на финала Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 167
Момичета, Благодаря Ви за пожеланията страхотни сте и сте много мили! Дано съвсем скоро това щастие сполети и Вас, и аз ще се моля за това!
"Смърфиела" -  за Богородица - ако искаш да дадеш доколкото съм запозната се казва "безкръвен курбан" се носи бутилка олио, бутилка червено вино и брашно - като олиото символизира светеното масло "миро", виното символизира кръвта, а брашното - светения хляб "нафора", който раздават в църквата. Не съм голям спец, но съм носила и съм оставяла в църквата където е указано че има специално отредено място за курбани. Дано да съм ти била полезна.
Може да се запишеш и за празничната литургия да ви четат имената, мисля че може да се запишеш до ден преди това.
Виж целия пост
# 168
Благодаря за отоговора Гале, идеята за литургията е много добра. Аз не се бях сетила  Hug
Виж целия пост
# 169
Здравейте, момичета! Намирам много сродни души тук и реших и аз да споделя своята история. След 4 операции и без тръби и с един единствен яйчник и аз потърсих помощта на златната ябълка. И т.к. Не съм в България, това направи майка ми през април, която отиде в църквата, а отец Живко е бил много мил и даже й е дал визитната си картичка да му се обадим ако имаме въпроси! Ябълката, коланчето и иконата с книжката ни бяха изпратени чрез позната чак в Арабските емирства! И повярвайте ми, ябълката престоя в хладилника у нас повече от месец докато дойде ред на стимулацията ни. Даже не беше променила цвета си.. Изядохме я след като прочетох молитвата и сложих и коланчето. Съпругът ми не е българин и се чудя дали молитвата ми е била чута, след като съм я чела и разбрала само аз...А и нося коланчето едва от 2 седмици...
И така, след 1 неуспешен ин витро, сега очакваме резултати от втория... За съжаление имах само 2 фоликула, единия с не много добро качество, та надеждите са ни в този единствения... В момента тече 45 тия час от така наречената "сватба" между яйцеклетката и сперматозоидите...чакам да се обадят от клиниката и се моля.. Колкото повече време минава, толкова повече се обезкуражавам.. Може би не се обаждат, защото няма какво да ни кажат.
При миналия ни ин витро опит, не се стигна до трансфер, т.к. Оплпждането не се осъществи!
Четейки вашите постове и успешни истории, ми се иска да вярвам, че и на мен ще ми се случи това чудо. А аз вярвам в силата на Богородица! вярвайте и вие, мили момичета, и нека Тя ви донесе така очакваните рожби! Амин!
Стискайте палци за положителен отговор от клиниката, това очакване е убийствено!!
Виж целия пост
# 170
Elenova хиляди Peace Praynig Praynig Praynig Hug Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Нека Господ и Богородичка бъдат в нас и ни помогнат да изпитаме така мечтаното и свято чувство да бъдем родители Praynig
Виж целия пост
# 171
Elenova,имаш много силно стиснати палци и от мен,мила!Дано утрешният ден ти донесе хубави новини и оттам нататък всичко по реда си-успешен трансфер,после спокойни дни до теста и да не забравиш да се похвалиш с  EFP Отлично те разбирам,тъй като и аз съм минала по същия път,с тази разлика,че на мен това ми е четвърти опит.Сигурна съм,че Света Богородица бди над нас и ще ни помогне да се сдобием с така желаните рожби!
Виж целия пост
# 172
Здравейте, момичета! Намирам много сродни души тук.......................................................
Четейки вашите постове и успешни истории, ми се иска да вярвам, че и на мен ще ми се случи това чудо. А аз вярвам в силата на Богородица! вярвайте и вие, мили момичета, и нека Тя ви донесе така очакваните рожби! Амин!
Стискайте палци за положителен отговор от клиниката, това очакване е убийствено!!


         Elenova............ Hug  вярвай силно и не се съмнявай . Майка Богородица ще помогне и на теб .   И от мен имаш  Praynig  Praynig  Praynig
Виж целия пост
# 173

     Мили момичета днес е Голяма Богородица  Hug

     Да се помолим за всички ,които чакат помощ от майчица Богородица и да благодарим ,че ни закриля и пази .
           


Виж целия пост
# 174
Честит празник, мили момичета! Нека Богородица ни дари с рожби, кои за 1-ви, кои за 2-ри и 3-ти път! Здраве, любов и деца да има!
Амин! Praynig
 Hug Hug Hug
На 12-ти ходихме в Асеновград в Горни воден, вияхме се с отец Живко за да го запознаем с чудото, което ни измоли от Божията майчица. Беше много трогателна среща  Heart Eyes запознахме се с дъщеричката му и съпругата му - прекрасно семейство, прекрасни хора. Heart Eyes Hug
Занесохме ябълки, питка, чете ни благодарствена молитва, заведе ни до новата костница в двора, която когато ходихме за бяло коланче преди 2 год. беше в ремонт. Разбрахме се коланчето да стои под дюшечето на детето докато порасне. Simple Smile
За второ коланче си стиснахме ръцете, ако не успеем до 1 година, да идем пак Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 175
Честит празник на всички!  Hug Нека Богородица е с нас, да ни дарява със здраве, да ни пази, да чуе молитвите ни и да ни дари с дечица!  Praynig Praynig Praynig

Еленова, дано чудото те споходи и опита да е успешен!  Praynig
Аника, и за теб късмет  Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 176
Момичета , нека Богородица бди над нас и ни закриля , да ни дари с живи и здрави деца  :p

Честит празник !
Виж целия пост
# 177
Честит празник момичета! Нека Богородица бди над наст, да ни закриля и да чуе молитвата за всяка една от нас и да ни дари с най- ценното рожба. Hug Praynig
Еленова стискам палци новините да са добри от клиниката и от тук нататък само хубави неща да се случват покрай вас.
Аника стискам палци скоро да се похвалиш с положителен тест. Hug
Успех момичета!
Виж целия пост
# 178
Честит празник,мили момичета!Нека бъдем благословени,пазени и дарени с рожби мами Hug  bouquet Praynig

Аника видях снимките от кръщенето на Коцето,страхотни сте и дай Боже скоро го направиш батко на принцеса Praynig Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 179
Честит празник, мили момичета! Нека Богородица ви дари и пази дарените дечица!
Ние се обадихме днес в клиниката. 3ти ден от пик ап-а ни е. За сужаление резултата а негативен, фоликула не се е оплодил Cry
И така завърши втория ни ин витро опит, с неуспех, на същото ниво както и предишния!
Имам нов час записан, моля се, нося си коланчето и се опитвам да бъда позитивна...
Късмет на всички вас момичета и дай Боже на никому мъката и болката от провал! Praynig Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия