Ябълка и коланче за зачеване - тема за вярата - 2

  • 120 394
  • 574
# 360
Здравейте, момичета!
Пиша ви с добри новини - днес преминах "непреминаваната" досега граница от 3 месеца. След 3 месеца страх, треперене, стискане на зъби и вземане на какви ли не лекарства отдъхвам за малко във вашата форумска компания.
Разбира се, положението не е идеално. Гинеколога ме подготвя за кръвопреливане и предстоящо лежане в болница. Има още път за преминаване, ех.
С пожелания да чета от вас само хубави новини!
Виж целия пост
# 361
marjan357, радвам се за теб и твоята хубава новина! newsm44 Успокой се, слушай лекарите и вярвай, че всичко ще е наред. Каквото и да се наложи, ще е по-леко с помощта на Св. Богородица. Praynig
Аз пък ти желая всички препятствия по пътя ти да са вече минало, спокойна бременност оттук-насетне и здраво и сладко бебче около термин! newsm30
Виж целия пост
# 362
marjan,голямо Честито и от мен newsm51 Пожелавам ти една лека и спокойна бременност от тук насетне и каквото казват докторите слушай и изпълнявай,а ние ще чакаме пухкавия финал newsm44 Това кръвопреливане заради отрицателна кръвна група ли е или? newsm78
Виж целия пост
# 363
marjan Hug-без лоши мисли,аз също през цялата бременност бях на терапия ,слушай док ....вярвам,че с Божията помощ ше гушнеш здраво бебче около термин Praynig Praynig Praynig Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 364
Проблемите при мен са няколко - таласемия, Синдром на Хашимото, имам проблем в усвояването на фолиева киселина (хетерозиготен носител Ц/Т по МТХФР-Ц677Т). Т.е. ако "едната бомба" не гръмне, ще го направи втората или третата. За момента гинеколога се справя задоволително, макар че се случва и да ме ядоса Simple Smile
Като цяло съм странно спокойна. Постоянно сънувам как имам син, как изглежда като възрастен и майка ми, която почина преди 10 години. Много странни сънища. Но не съм изненадана, при предишните 2 бременности отново сънувах постоянно. Вероятно подсъзнанието ми е търсило обяснение за и на всяка загуба и утеха от случващото се.
 
Виж целия пост
# 365
Момичета, има ли някоя от вас, която да иска да преспи в храма на 14 срещу 15 август?
Виж целия пост
# 366
Здравейте,момичета Hug Hug Hug

Отдавна не сме писали в тази темичка,та реших да я подбутна с една мноооого добра новина.
Тази година с мъж ми преспахме в църквата на празника Златна ябълка,изядохме си ябълката от отец Живко,вързахме коланчето и не спряхме да молим Майка Света Богородичка и Бог да ни дарят с рожба.Юли месец направихме 4 опит ин витро(този опит го спечелихме от кампанията "Повече българчета за България" на Тройка на разсъмване) и най-накрая чудото се случи и на нас-бременни сме newsm44
Аз все още не мога да повярвам и постоянно се питам "Истина ли е?",но сърчицето под моето си тупа-лупка и човечето расте.Пожелавам на всички Ви такава радост Hug Hug Hug Бременността ми никак не е лека,на легло съм,лежах в болница,с кървене,но важното е мъничето да е добре и да си седи на топличко още 6 месеца.
Вярвам и се моля всяка една от Вас да сбъдне мечтата си,вярвайте и не спирайте да се борите-така се сбъдват мечти newsm32 newsm32 newsm32
Виж целия пост
# 367
Jul_j Hug-страхотна новина,браво-без тревога,лежи прави каквото е необходимо и на финала да гушнете така чакано,здраво бебче Peace Peace Praynig Praynig
Виж целия пост
# 368
Успех и от мен и най-сладкото и здраво бебче на финала!
Много сме борещите се и минали през Ада на спонтанните аборти и безкрайните прегледи, изследвания, лечения и неуспехи, но ще вярваме, че мечтите се сбъдват.
Дано скоро щастието да дойде  при нас и при всички вас.
Целувки, Hug и  Praynig .
Виж целия пост
# 369
О, каква прекрасна новина!
Кураж, момиче, и моята бременност не е от най-безпроблемните и всеки месец или лежа в болница, или ми предписват нови лекарства. Но важното е, че въпреки всички трудности аз съм спокойна и уверена, че това бебе ще се роди живо и здраво.
Да не говорим как ни радва още отсега с това колко е жизнен, как постоянно рита и се движи.
Ще си лежиш ако трябва през целите 6 месеца, ще пазиш бебо и ще ни споделяш новини! Като знаем какво ни очаква след края на 9-тия месец - да прегърнем дългоочакваните ни бебчета и да ги нацелуваме Simple Smile ще понесем всяка трудност доброволно и с усмивка!
Пожелавам ни още много такива добри новини!
Виж целия пост
# 370
Момичета,пожелавам ви от цялото си сърце да гушнете така чаканите си рожби,кураж,не се предавайте,знам колко боли,знам как боли и да се стискаш и да събираш сърцето си ,разкъсано на безброй парченце...смело,вярвайте ,изпълнявайте терапията си и не губете кураж....

За всички Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 371
jul_j  много се радвам мила, желая ти здраво и пухкаво бебче. Ако трябва и цялата бременост ще изкараш лежейки, не е приятно, но си заслужава. Потърпи мила.
Успех на всички ни. Hug
Виж целия пост
# 372
 jul_j, миличка едно голямо Честито! Ето поредното доказателство, че чудеса стават! Трябва само да вярваме и Господ ще ни помага! Лежи, стискай още 6 месеца, за да се гушнете с твоя малък принц. Не е лесно знам, аз самата лежах откакто видях положителния тест докато родя. Бях с прокървявания, контракции, серклаж, но успях и моята победа дойде на бял свят 4 дни преди термин жива и здрава! Кураж  Hug
Пожелавам късмет и на всички чакащи!  Praynig
Виж целия пост
# 373
Някой може ли да даде повече инфо за ябъката и коланчето
Виж целия пост
# 374
Ive7o цялата тема е пълна с инфо,може да прочетеш,ако имаш интерес.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия