Крем бяла дъвка

  • 54 644
  • 235
# 180
вече и аз имам крема - не съм доволна от него, ползвах го няколко пъти вече и като дневен, и като нощен
изсушава ми кожата макар че остава филм върху нея, а тя не е суха и ароматът е твърде силен и траен
Виж целия пост
# 181
Bubanka,явно не сме от тези,на които кремчето действа добре!жалко,така се бях вдъхновила от резултатите на NOvember rain,ама явно ще си ходя сбръчкана... Cry
Виж целия пост
# 182
аз се радвам, че не си взех и други продукти от марката; бях изкушена, защото много искам да намеря и други подходящи за мен български продукти освен тези на Биофреш с йогурт
може би лятото в големите жеги бих ги пробвала като нощен  Thinking
Виж целия пост
# 183
Аз не си взех Бяла дъвка ,а Меден крем. Иначе майка ми изразходи една кутийка от дъвката и също не беше очарована, явно си е до кожа..  Peace
Виж целия пост
# 184
Аз не си взех Бяла дъвка ,а Меден крем. Иначе майка ми изразходи една кутийка от дъвката и също не беше очарована, явно си е до кожа..  Peace

А медения как е?
Виж целия пост
# 185
Аз не си взех Бяла дъвка ,а Меден крем. Иначе майка ми изразходи една кутийка от дъвката и също не беше очарована, явно си е до кожа..  Peace

А медения как е?
Днес си го купих, още дори не съм го пробвала, след няколко дни задължително ще пиша  Simple Smile
Виж целия пост
# 186
Известно време след покупката му (споделих по-рано в темата) съм все по-доволна от билковия мехлем за избистряне на тена.  Откакто съм с него ми се налага да ползвам още по-малко количество от и без това лекия си фдт. За туширане на признаците на умора и недоспиване при много светли кожи, съдейки по моята, е много удачен.  Peace
Виж целия пост
# 187
Известно време след покупката му (споделих по-рано в темата) съм все по-доволна от билковия мехлем за избистряне на тена.  Откакто съм с него ми се налага да ползвам още по-малко количество от и без това лекия си фдт. За туширане на признаците на умора и недоспиване при много светли кожи, съдейки по моята, е много удачен.  Peace

Каква е консистенцията му и за какъв тип кожа е подходящ?
Виж целия пост
# 188
Гъст е, но попива бързо и не образува филм. Кожата ми е нормална към суха,  ексфолирам редовно и нямам оплаквания от пресушени участъци. Не мога да се изкажа до каква степен е подходящ за други типове кожи, просто при мен, в комбинация с останалите грижи, действа положително.  Peace
Виж целия пост
# 189
Здравейте, момичета. След като прочетох страхотните отзиви, реших и аз че трябва да имам Бяла дъвка  Mr. Green Днес случайно бях на Иван Асен и изведнъж ми проблесна, че магазинът беше там. Намерих го и супер щастлива тръгвам да влизам, защото виждам жена вътре и на вратата пише 10 - 18:30 ч., а за мой късмет съм се оказала там в 18:20. Вратата обаче е заключена. Жената ме вижда и с адски кисела физиономия ми отключва и почва да ми вика, че работят с клиенти до 18:10, щото иначе щяла да си ходи чак в 7, че си е приключила касата и т.н. Аз с много възпитан тон казвам, че никъде не пише, че работят с клиенти до 18:10. Последва тросване и въпрос "Кво искате?", на които любезно отговорих, че вече нищо не искам и че няма втори път да посетя магазина им  Naughty

Та така, ще си остана без Бяла дъвка и ще се надявам някога българските фирми да се научат да работят с клиенти  ooooh!

Виж целия пост
# 190
Rangua, това е ужасно направо  ooooh! Какви са тия хора, които ги слагат да продават!?!
Виж целия пост
# 191
 Аз затова и напоследък предпочитам и-нет пазаруването Confused
Виж целия пост
# 192
и и-нет пазаруването не оправя нещата, защото моята поръчка за крема дойде за 4 дни от софия до софия  Shocked
Виж целия пост
# 193
 Confused Аз явно съм от късметлиите,защото при мен пристигна за 1 ден/от В.Търново съм/,и досега не съм имала проблем с нито един сайт/български или чуждестранен/ относно доставката и качеството на продуктите Peace
Виж целия пост
# 194
При мен също няма добри резултати от бялата дъвка.Има обратен и неприятен ефект,силно ми изсушава кожата и ми я дърпа.Жалко,надявах се и аз да се опна малко. Simple SmileНе ми хареса и факта,че съдържа аромат ,който дори липсва като описание в ингредиентите????
Според мен не е подходящ за суха кожа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия