Крем бяла дъвка

  • 54 644
  • 235
# 165
 Въодушевена от вашите положителни отзиви Hug и аз преди малко поръчах кремчето Simple Smile За колко дни пристига доставката Thinking...

От къде си? Вчера сутринта майка ми го е поръчала, днес сутринта е бил доставен. Това за София  Peace

От В.Търново съм Wink Предполагам тогава,че утре ще имам доставка Peace
О,съгражданка!За два дни дойде!Никакви проблеми и ще останеш доволна  Hug!
Виж целия пост
# 166
Може ли адрес на сайт, от който да поръчам, но идеята ми е да не го чакам цяла седмица?  bouquet
Виж целия пост
# 167

  Въодушевена от вашите положителни отзиви Hug и аз преди малко поръчах кремчето Simple Smile За колко дни пристига доставката Thinking...

От къде си? Вчера сутринта майка ми го е поръчала, днес сутринта е бил доставен. Това за София  Peace

От В.Търново съм Wink Предполагам тогава,че утре ще имам доставка Peace
О,съгражданка!За два дни дойде!Никакви проблеми и ще останеш доволна  Hug!

Hug Докато ти прочета поста,и кремчето дойде Peace Нямам търпение да го пробвам,ще споделя отзиви Peace Ти други продукти на марката ползваш ли?
Виж целия пост
# 168
Може ли някой да ми помогне - от къде мога да закупя тези продукти в Бургас !
Виж целия пост
# 169
 Разписвам се с първи впечатления от кремчето "Бяла дъвка" Peace На мирис не ми е неприятно Wink, в началото имах опасения,че ще мазнее на смесената ми кожа,но все още нямам такова усещане Peace Опъване,за каквото говорят някои момичета тук,също не усещам Thinking За видим ефект и по-сигурни отзиви е рано да говоря Wink

nat68, аз си поръчах крема от офиц.сайт на Криста Джи Peace За два дни ми дойде поръчката,цена- 4 лв.
Виж целия пост
# 170
Поръчах на 22.03.2012 доставена беше на 27.03.2012.
за гр. София Ще споделя отзиви  Wink

Така, за тези 4 дни, в които го ползвах сутрин и вечер ще кажа само, че /кожата ми е нормална към мазна/ въобще не омознява, аз усещам опъване но леко. Миризмата е приятна. За сега съм доста доволна. Ползвам го най-вече заради една леко изразена гъпка от ляво в назолабиалната област.
Виж целия пост
# 171
От няколко дни се чудя дали да го поръчам този крем, много ми харесва това което пишете, но аз съм на 22 и дали е подходящ за мен?! newsm78
Нямам бръчки, но на челото имам малки фини линии, та там ще го ползвам основно Simple Smile
Виж целия пост
# 172
Момичета, имате ли информация дали фирмата ще участва в изложението, което предстои скоро, май беше "Изберете българското" (видях някъде реклама). В началото на темата пишеше, че са участвали в "Прозиведено  в България" в края на годината, та се зачудих  Grinning
Виж целия пост
# 173
Взех го и аз, определено ми мирише много на магданоз.
Виж целия пост
# 174
Момичета,наминавам да споделя,че кремчето много ми изсуши кожата.Спирам го!Ефекта е добър при нанасяне,обаче не е дълготраен и при мен дори действа наобратно,от което се опасявах!Кожата ми е лишеи и страшно суха в момента,линиите са се задълбочили!Ще търся други варианти за себе си,исках само да предупредя,особено тези с по-сухите кожи! Confused
Виж целия пост
# 175
На моята мазна кожа й действа добре!Не лъщи лицето.
Бисквитка,ползвам перления околоочен,от който съм дори още по-доволна!Не е малко като количество,сравнен с другите околоочни,а е много добър!
Виж целия пост
# 176
здравейте,днес ми го доставиха.
цената е 12.90+4лв за доставка
преди 10-тина минути се намазах,странно но моя крем няма мирис или поне аз не усещам нищо:)
също така не усетих никакво опъване на кожата,моята кожа е мазна.
е това е друго не мога да кажа,но на опаковката си пише 4е е за бръ4ки,така 4е мисля 4е ми е рано и ще се помажа няколко ве4ери и май ще го дам на мама,аз съм на 26год.
Как така няма мирис? #CrazyТолкова е силна миризмата...да не би да са го променили? newsm78

незнам няма мирис,даже няма никакъв ефект ,кой знае какво са ми пратили;(
Виж целия пост
# 177
На моята мазна кожа й действа добре!Не лъщи лицето.
Бисквитка,ползвам перления околоочен,от който съм дори още по-доволна!Не е малко като количество,сравнен с другите околоочни,а е много добър!

Благодаря ти за споделеното Hug Със сигурност ще си взема и аз околоочен,че при мен там е болно място ooooh!И аз,като за втори ден ползване на крема,за смесената ми кожа, е добре Peace Не ми лъщи също-нито сутринта/и вечер нанасям от него/,нито през деня Peace
Виж целия пост
# 178
Направо ви завиждам за  смесената и мазна кожа,честно! Sad
Виж целия пост
# 179
Момичета, днес ходих до магазинчето на Криста-Г в София, работят от 10ч всеки ден, но не погледнах за уикенда дали също важи. Разбрах, че от 7 април в зала Универсиада започва произведено в България, ще имат и промоции Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия