Крем бяла дъвка

  • 54 641
  • 235
# 75
November Rain,

какво е работното време на магазина на  Иван Асен в София и как работят събота и неделя.


Там магазин или офис е, т.е. с витрина ли да гледам или да го търся някъде по етажите?
Виж целия пост
# 76
За работното време изобщо не погледнах. Видях, че работи, влетях, напазарувах и си тръгнах. На сайта на фирмата сигурно пише.
Иначе е магазино-офисо-склад. Има си малка витрина, но на нея са изложени 5-6 неща само. Като влезеш и кажеш какво търсиш ти го вадят от склада. Аз исках и някакъв нощен крем за майка ми. Жената ми показа в каталога какви са вариантите и ми донесе да си избера
Виж целия пост
# 77
Може ли да изпишете състава на крема по INCI от опаковката, надявам се да го има ..не това от сайта:
Състав: Бяла дъвка, цетацеум, восък, екстракти от лайка, липа, магданоз, еластин, лецитин, невен, градински чай.

Виж целия пост
# 78
borspa ,
Ингредиентите са :
water,cetaceum,beeswax,mastic,elastine,Salviae, Мarticaria chamomomilia,Tilla tomontosa moench,Petroselinum,Pantaginis majoris lanceolatae,lecethin,Calendula officialis
Виж целия пост
# 79
И аз се сдобих с бялата дъвка и с перления прах. Кремът с дъвката мирише силно и не особено натурално... Дразни ме тази натрапчива евтина миризма. Кремът с перления прах е по-поносим в това отношение. Съмнявам се, че има парфюмна композиция, която не е включена в състава. Като консистенция ми допадат. Надявам се да имат някакъв положителен ефект.
Разбрах, че в някои аптеки приготвят крем с бяла дъвка по поръчка. Ще се поинтересувам при какви точно кожни проблеми се прилага и какво друго слагат в крема.

П.С. Попаднах на интересна рецепта с бяла дъвка: http://bglog.net/BGLog/40967
Виж целия пост
# 80
Blackwing ,тази рецепта е много ценна .Майка ми ще е много доволна,а остава и да й помогне за петите.  
Ароматът на крема с дъвка не го коментирах до сега.Аз правя асоциация с нещо старинно и вехто,а като се намажа с него се чувствам като мумия. Но ако има ефект ще се прежалвам всеки път Thinking.Меко казано не е подходящ и не кореспондира  с  цената и класа на кремчето.
Виж целия пост
# 81
На мен аромата ми е приятен, но и аз се изненадах, че е толкова силен в крем с естествени съставки  Thinking
Виж целия пост
# 82
И аз се сдобих с бялата дъвка и с перления прах. Кремът с дъвката мирише силно и не особено натурално... Дразни ме тази натрапчива евтина миризма. Кремът с перления прах е по-поносим в това отношение. Съмнявам се, че има парфюмна композиция, която не е включена в състава. Като консистенция ми допадат. Надявам се да имат някакъв положителен ефект.
Разбрах, че в някои аптеки приготвят крем с бяла дъвка по поръчка. Ще се поинтересувам при какви точно кожни проблеми се прилага и какво друго слагат в крема.

П.С. Попаднах на интересна рецепта с бяла дъвка: http://bglog.net/BGLog/40967
Кремчето с перления прах добро ли е?Има ли някакъв ефект?
Виж целия пост
# 83
borspa ,
Ингредиентите са :
water,cetaceum,beeswax,mastic,elastine,Salviae, Мarticaria chamomomilia,Tilla tomontosa moench,Petroselinum,Pantaginis majoris lanceolatae,lecethin,Calendula officialis
Мерси. За какво точно помага? Нещо като Родопското чудо ли?
Виж целия пост
# 84
И аз се заинтригувах от някои техни продукти и им се обадих. Имат и представителство във Варна, за който се интересува. Инфо на ЛС, за да не е реклама.
  Здравейте,Може ли да ви помоля за координати на магазина във Варна,от който да си закупя този крем,Моля,
Виж целия пост
# 85
Поръчах крема и перления за околоочен контур.Първо ми изписа 4 лв доставка,после-10 лв.Ама карай,писнаха ми фалшивите маркови скъпи кремове!Тук всички сте доволни,със сигурност няма да съжалявам  Hug!
Виж целия пост
# 86
Поръчах крема и перления за околоочен контур.Първо ми изписа 4 лв доставка,после-10 лв.Ама карай,писнаха ми фалшивите маркови скъпи кремове!Тук всички сте доволни,със сигурност няма да съжалявам  Hug!
Ееее,как така 10 лв. за доставка?Да не би да си ги направила в две отделни поръ4ки?Но пак не излиза толкова....Да се обадиш утре и  да питаш,това са си много пари!А ина4е крем4ето е страхотнооооо!Миризмата единствено и мен малко ме притеснява( в смисъл,4е е много силна),но е търпимо!В крайна сметка ефекта при мен е ве4е видим,което ме прави адски щастлива!А като полу4иш крем4ето с перления прах ще 4акаме отзиви,помолих няколко моми4ета да си дадат мнението за него,но все още няма отговор!
Виж целия пост
# 87
Много странно,първо си пишеше 4 лв,после като влязох,бяха 10 лева.От Велико Търново съм,не от Австралия все пак!Утре ще видя!

Получих имейл-4 лева си е доставката!
Виж целия пост
# 88
Много странно,първо си пишеше 4 лв,после като влязох,бяха 10 лева.От Велико Търново съм,не от Австралия все пак!Утре ще видя!

Получих имейл-4 лева си е доставката!
Peace
Виж целия пост
# 89


 
 Не съм забравила за отзивите, но ми се щеще да съм сигурна в думите си. Забелязвам, че кожата около очите е по-стегната и бръчиците са поизпълнени. Дано не си въобразявам Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия