Крем бяла дъвка

  • 54 641
  • 235
# 60
От този сайт, от който поръчах нито ми се обадиха, нито ми доставиха нещо... не намерих и телефон за контакт  ooooh! Писах им във формата за запитвания, но още не са ми отговорили. Ако и утре няма развитие ще отида следобяда до магазинчето на Иван Асен и ще си го купя от там. Ако знаех, че ми е толкова наблизо магазина изобщо нямаше да пръчвам, ама нали бързам като теле пред майка си...  Tired
Виж целия пост
# 61
red poppy, от кой сайт ги поръча?

От официалния -http://www.kristag-bg.com/
Виж целия пост
# 62
А каква е цената на доставката?
Виж целия пост
# 63
А каква е цената на доставката?
4 лева Peace
Виж целия пост
# 64
А каква е цената на доставката?
4 лева ми взеха. Работят с DND express.
Виж целия пост
# 65
Сдобих се с кремчето.Благодаря на Nik`s mom   bouquet,че сподели откъде да се купи в Пловдив.
Ползвах го вече веднъж,наистина изпъва кожата,дори ми опъваше.Поне аз го чуствам така.Това не ми допада,защото моята кожа в последните 2-3 години клони към суха.Според мен не е много подходящ за суха кожа.Чудя се дали да го ползвам  newsm78

Виж целия пост
# 66
На каква цена купувате крема?
Виж целия пост
# 67
Сдобих се с кремчето.Благодаря на Nik`s mom   bouquet,че сподели откъде да се купи в Пловдив.
Ползвах го вече веднъж,наистина изпъва кожата,дори ми опъваше.Поне аз го чуствам така.Това не ми допада,защото моята кожа в последните 2-3 години клони към суха.Според мен не е много подходящ за суха кожа.Чудя се дали да го ползвам  newsm78


Моля, няма за какво Peace!
Аз за съжаление не успях тази седмица да стигна до Гранд-а, но другата вече ще отида със сигурност Grinning.
Моята кожа също е доста суха, но момичето, с което разговарях по телефона, ми обясни че ставало и за мен, но само като дневен, за нощен нещо по-мазничко. Ако и на мен ми опъва много обаче, ще го използвам само когато излизам вечер - като основа, или пък при празнични дни да съм по-опънатка Laughing. Скоро ще дам и аз мнение Peace
Виж целия пост
# 68
И аз тук  Laughing
Почти свърших една опаковка от крема- чуден е. Усещането за стягане сега вече го нямам, може би кожата ми привикна с крема (нанасям го сутрин и вечер), но определено ми действа добре- кожата ми е с хубав тен, изглежда чиста и сияеща (а този сезон ми е проблемен за кожа/коса).
Имам смесена кожа, която много остро реагира на някои козметични продукти със зачервявания и сърбящи обриви- може би състава наистина е натурален, защото се прие много добре от кожата ми.
Единствено ме притеснява аромата- за 100% натурален продукт мирише доста силно парфюмно и определено не на бяла дъвка Thinking

*November Rain*, и аз първо опитах да поръчам от този сайт, но ни вест ни кост- чаках една седмица и поръчах от официалния им сайт- доставиха ми го за два дни с куриер  Peace Сега се чудя да правя ли опити да го търся в някой магазин, или да го поръчам пак по интернет  Thinking
Виж целия пост
# 69
Аз се свързах с хората от сайта на страницата им във ФБ. Обещаха да проверят онзи ден какво е станало с поръчката и пак нищо  ooooh! Много несериозно отношение...
Виж целия пост
# 70
Аз си го купих направо от офиса им на Иван Асен.
Кожата ми е смесена, но нямам неприятно опъване.
Виж целия пост
# 71
Ходих до магазина на Криста на Иван Асен и си купих крема. Взех и на майка ми от него, както и един нощен. Аз съм на 29, майка ми на 52, ще видим дали ще понесе добре и на двете.
Аз съм с доста суха кожа, но не усещам да ми опъва неприятно. Не виждам и някакъв особен ефект от първото нанасяне, но ще видим след 4-5 дни.
Иначе наистина е доста силно ароматизиран.
Виж целия пост
# 72
*November Rain* Ще чакам да кажеш, аз съм на 28 и зимата като че ли съм със суха кожа, а лятото не чак толкова, но определено не бих искала да ми опъва.....за това ще изчакам да споделиш мнение.
А това, че е 100% натурален но силно ароматизиран и на мен ми се струва странно  newsm78.
Виж целия пост
# 73
Всъщност и аз още две седмици съм на 28, но 29 ми звучи по-добре и от половин година твърдя, че съм на толкова  hahaha
Ще споделя след няколко дни как е, но сега от първо ползване на току що измито лице нямаше опъване  Peace Кожата ми в момента е много гладичка и мека, но не виждам някакъв особен лифтинг ефект.
Мирише силно лимоново, малко като препарат за съдове  Laughing
Виж целия пост
# 74
В съдържанието на крема пише,че съдържа екстракти от лайка, липа, магданоз, еластин, лецитин, невен, градински чай.
Ако тези екстракти са на спиртна основа,може и оттам да идва при мен това неприятно опъване.Следващият път ще попитам .
Бях останала с впечатлението,че ползват масла от тези билки.Сериозно съм се объркала. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия