Крем бяла дъвка

  • 54 641
  • 235
# 45
Въпросче към тези,които са ползвали крема:подходящ ли е за лято,или е по-тежък и мазен,като за зима?
И аз се заинтересувах,но в момента съм се набълбукала с доста кремове,и е добре да посвършат малко,преди да купувам следващ.Сега се замислям,че повечето последни покупки са български:Биорозата и Пробиотичния на Биофреш,перления  на Колагена,остатъци от крема с амарант на Шелер,с която марка бях дотук.
Дано Бялата дъвка е още един хубав БГ продукт  Peace
Здравей!Нито е тежък,нито е мазен-напълно подходящ е за лятото.Попива изцяло в кожата и не оставя никаква следа след себе си.Единствено усещането,на по-стегната кожа.Някой по-нагоре беше питал дали има и избелващ ефект,а вчера си дадох сметка,че съдържа и магданоз,който има силно избелващо действие.Така,4е при по-редовна употреба според ме н би повлиял и петната.Направо съм влюбена в този крем!А като си представя досега що пари съм набивала за кремове,не е истина. SadКакто писах по-нагоре,Нукса ми остава по кожата,макар 4е слагам по мноого малко.
Виж целия пост
# 46
Благодаря,dilandii .Следващото ми бурканче ще е тази Дъвка.
Наистина магданозът избелва,следователно би могло да се очаква и подобен ефект.
И аз минах през периода "кремът е хубав само ако е вносен и скъп".Сега съм на вълна"няма да плащам скъпи реклами на посредствени продукти"  Wink
Виж целия пост
# 47
хмм, много искам да си го взема,ама ще поизчакам още с мненията.Моята кожа честно казано незнам точно каква е,но когато си измия лицето с вода определено започва кожата да ми опъва,от което следва,че е суха. Но пък понякога челото ми мазнее ( друг път е много сухо)...та малко се обърквам . И ефекта от този крем "Бяла дъфка" щом е опъване на кожата,това не е ли минус за сухата кожа  newsm78
Виж целия пост
# 48
Относно това за коя възрасте е подходящ крема, направо си пуснах запитване на сайта на фирмата, остава само да ми отговорят и веднага ще копирам и тук Peace.
айде, чакаме инфо  Flutter
Така, както обещах - давам инфото. Днес направо ми се обадиха по телефона от пловдивския магазин, момичето беше изключително любезно, както и да е, каза ми, че понеже продуктите на марката са изключително само с натурални съставки, всеки един е подходящ за всяка възраст, дори и въпросният крем. Купували са го момичета и на по 20 години, аз й казах, че съм на 30, и тя отново ми потвърди, че няма проблем - става за всяка възраст Peace. Единственото е, че за много суха кожа няма да е добре да се използва за нощен крем - ще трябва нещо по-мазничко, но за дневен ще е супер, понеже изобщо не лъщи лицето, попива си много добре, а също е и много добра основа за грим. Това е, което си говорихме, остави си и телефона, ако някой нещо друго го интересува 0899135906, но не й знам името Blush. Дано съм била полезна, а аз още тази седмице ще отида да си го купя Mr. Green
Виж целия пост
# 49
Аз пуснах поръчка за крема в събота, но още никой не ми се е обадил за потвърждение на поръчката, нито са ми дали информация кога да я очаквам  Rolling Eyes
Някой поръчвал ли е от този сайт - http://www.chista-higiena.com/product/47/krem-za-litse-byala-davka.html  за да сподели каква е процедурата?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 50
November Rain, ако и утре не звъннат пробвай MyHome-Bg Много са точни. Peace
Виж целия пост
# 51
Благодаря, Pure Adoration  Hug
Утре ако не звъннат ще ги търся аз, за да не се окажа в един момент с две дъвки, че и без друго имам наличности от кремове достатъчни да опъна сергия  Laughing
Дано да ми хареса. Като го пробвам непременно ще пиша отзиви Simple Smile
Виж целия пост
# 52
Пак заповядай  Hug
Nik's Mom - мерси за информацията, ще си го взема. Предположих, че няма проблем възрастта.  Hug
Виж целия пост
# 53
Nik`s mom, разбрахте ли къде се намира магазина им в Пловдив.Дали дадения в сайта адрес:ул"Драган Цанков" е актуалният им такъв?Благодаря на всички момичета за отзивите и информацията   bouquet
Виж целия пост
# 54
Nik`s mom, разбрахте ли къде се намира магазина им в Пловдив.Дали дадения в сайта адрес:ул"Драган Цанков" е актуалният им такъв?Благодаря на всички момичета за отзивите и информацията   bouquet
Имат представителен магазин в ТЦ Гранд, на 2 етаж, но работи само следобед до 18 часа, без събота и неделя Peace
Виж целия пост
# 55

Krista - G
София , ул. 'ар Иван Aсен II'  No 39, 02/9440028 , 0899101388


Някой ходил ли е оттам да си купи кремчето?
Виж целия пост
# 56
Привет, момичета! В петък си поръчах крема за лице и перления за околоочния контур. Днес ми ги доставиха. На първо "четене" ми харесват. Кожата става мека и стегната като усещане. Около очите забелязвам лек седефен блясък, но името го предполага. По-нататък ще се включа с доклад и за видим резултат, ако има такъв.
Виж целия пост
# 57
Привет, момичета! В петък си поръчах крема за лице и перления за околоочния контур. Днес ми ги доставиха. На първо "четене" ми харесват. Кожата става мека и стегната като усещане. Около очите забелязвам лек седефен блясък, но името го предполага. По-нататък ще се включа с доклад и за видим резултат, ако има такъв.
Ох,аз ще чакам задължително за отзиви за околоочния крем!Най-вече ме интересува дали се наблюдава поне частично избелване на тъмните кръгове!
Виж целия пост
# 58
red poppy, от кой сайт ги поръча?

Дами, дали тези продукти се продават някъде в Бургас?
Виж целия пост
# 59
Аз се сещам къде е магазина на Иван Асен. Ще мина най-късно уикенда и ще докладвам Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия