Крем бяла дъвка

  • 54 644
  • 235
# 105
ТРябва да пишем дружно до Криста Джи,ако е възможно да се промени миризмата,наистина е като на препарат за съдове.... Sick

Тъкмо се зарибих с това кремче...и като прочетох за миризмата  Sad
Да взема да изчакам да  я сменят  Laughing
Виж целия пост
# 106
Не че е лоша,но е толкова натрапчива и силна...Някак си не върви за такъв крем! newsm78
И аз да се похваля,лицето ми изглежда все по-освежено-грижите ми в последно време са комплексни,пия и добавки и не мога да определя точно дали се дължи на Бялата дъвка,но е факт,че два пъти вече си позволявам да изляза без ФДТ,което при мен не се е случвало! Crazy
Виж целия пост
# 107
Да побутна темичката! HugТия дни ще си поръ4вам перленото крем4е за о4и,4е моето свършва!И да отбележа ,4е съм обиколила вси4ки парфюмерии в района на Красно село и Борово-е,няма и няма....
Виж целия пост
# 108
Днес ми попадна брошура на Криста Джи.Четох,четох,ми аз искам от всичко да си поръчам!Накрая я побутнах в един ъгъл,да чака по-добри времена.
Виж целия пост
# 109
здравейте,още нямам 26 ,но преди малко поръ4ах ,,бяла дъвка,,.разгледах и другите неща който предлагат,допадна ми една маска с малини и куп други неща,но засега ще мина само с крем4ето.аз досега не съм слагала по4ти никакъв крем,а всеки ден съм с фдт,та ми се искаше нещо на билкова основа,дано да ми повлияе добре.ще пиша после:)))
про4етох и за мехлема с бяла дъвка и си го преписах,само да намеря време и ще си го направя ,за да го ползвам за косата,нещо ве4е маската с прословутия травитаминол не ми се отразява както преди,незнам на какво се дължи:(
Виж целия пост
# 110
Каква му е цената на това кремче точно?
Дали ще алергизира, че аз съм много чувствителна и не позлвам никакви кремове, освен бебешкия Бочко, защото се изривам като краставо магаре:(
Иска ми се да слагам кремче за по-зряла кожа, че съм на 31, нямам бръчки, май-вероятно, защото съм с по-мазна кожа, но имам нужда от хидратация.
Виж целия пост
# 111
Това кремче дали е подходящо за лятото, за смесена към мазна кожа?  newsm78
Виж целия пост
# 112
здравейте,днес ми го доставиха.
цената е 12.90+4лв за доставка
преди 10-тина минути се намазах,странно но моя крем няма мирис или поне аз не усещам нищо:)
също така не усетих никакво опъване на кожата,моята кожа е мазна.
е това е друго не мога да кажа,но на опаковката си пише 4е е за бръ4ки,така 4е мисля 4е ми е рано и ще се помажа няколко ве4ери и май ще го дам на мама,аз съм на 26год.
Виж целия пост
# 113
здравейте,днес ми го доставиха.
цената е 12.90+4лв за доставка
преди 10-тина минути се намазах,странно но моя крем няма мирис или поне аз не усещам нищо:)
също така не усетих никакво опъване на кожата,моята кожа е мазна.
е това е друго не мога да кажа,но на опаковката си пише 4е е за бръ4ки,така 4е мисля 4е ми е рано и ще се помажа няколко ве4ери и май ще го дам на мама,аз съм на 26год.
Как така няма мирис? #CrazyТолкова е силна миризмата...да не би да са го променили? newsm78
Виж целия пост
# 114
Вече седмица ползвам крема Бяла дъвка и съм много доволна,А колкото до миризмата  и моя крем мирише ,но не е натрапчив, newsm78
Виж целия пост
# 115
Смрадливата дъвка се оказа страхотен крем  Laughing Ползвам го и като околоочен и за деколтето. Изкушавам се и понякога го ползвам и за тяло. Усещам как следващият път ще купя пет кутийки  Mr. Green Не лъщи, но и не ми опъва. Дава комфорта на силиконите. Чудесна база за грим. Нямам още бръчки, но забелязвам наченки на такива. Ако ги разкарам задължително ще се похваля.
Перленият прах нещо не ме грабна. Не, че не е хубав. Просто не може да се сравнява с дъвката, но ще му дам шанс.

Мисля да пробвам и други продукти на фирмата. Любопитни са ми шампоаните и фон дьо тенът. Някой да има впечатления от тях?
Виж целия пост
# 116
Аз продължавам да ползвам дъвката в комбинация с кремчето против бръчки на Виши (от него слагам съвсем малко само върху бръчките). Определено мога да кажа, че с всеки изминал ден кожата ми изглежда по-добре. Страшно съм доволна. Вече го казах, но не съм имала такива видими резултати с абсолютно никой крем досега, а обикновено за бяла козметика залагам само на скъпи и реномирани марки  Shocked
Виж целия пост
# 117
Аз продължавам да ползвам дъвката в комбинация с кремчето против бръчки на Виши (от него слагам съвсем малко само върху бръчките). Определено мога да кажа, че с всеки изминал ден кожата ми изглежда по-добре. Страшно съм доволна. Вече го казах, но не съм имала такива видими резултати с абсолютно никой крем досега, а обикновено за бяла козметика залагам само на скъпи и реномирани марки  Shocked
Първо слагаш от Виши върху бръ4ките и после дъвката,така ли?Не ти ли идва в пове4е? newsm78
Виж целия пост
# 118
Ноемврийския дъжд, кой точно на Виши ползваш?
Виж целия пост
# 119
От тази серия https://encrypted-tbn0.google.com/images?q=tbn:ANd9GcQbj5N6u1NAV … M1OiOg0LZbw17PANS дневния и нощния. Използвам ги като серум, по една капка само около устата и отстрани на очите където имам бръчици, а отгоре и върху цялото лице дъвката. Не ми идва тежко защото всичко попива за секунди и няма никакво лъщене или мазно усещане. Ще снимам утре на дневна светлина и ще пусна снимка, сравнена с някоя от преди да започна да се мажа с тази комбинация. Разликата се вижда  #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия