Крем бяла дъвка

  • 54 644
  • 235
# 210
  И аз да споделя мнение за "Бяла дъвка"-ползвам го вече почти месец,със смесена кожа съм,добре ми се отразява Peace- не ми опъва,нито мазнее,засега ми е идеален Peace
   Umma, аз отдавна съм хвърлила око и на перления прах,но при мен мимическите бръчици около очите са ясно изразени/на 35год.съм/ -на теб как ти се отразява,какъв ефект виждаш? Досега все съм ползвала по-силни околоочни кремчета-с хиалуронова киселина,ретинол и т.н. Thinking
Виж целия пост
# 211
И аз като цяло все се хвърлях на по- тежка артилерия, да ти кажа. И аз не мога да си обясня как изведнъж се реших на перления прах.  Rolling Eyes Обаче, имам чувството, че именно от него има доста видимо осезаем ефект, а срокът е супер кратък- седмица... Като че ли бръчките не стоят толкова дълбоки... Не мисля, че си внушавам, забелязвам го...  Peace

Лия, есента наистина е най- добре.
Виж целия пост
# 212
Umma  bouquet , убеди ме Wink Peace
Виж целия пост
# 213
Ще те следя за отзиви. Дано останеш доволна.  Hug
Виж целия пост
# 214
Момичета, няма ли вече впечатления от по-продължително използвалите крема  newsm78 Да знам дали да го издирвам още  Peace
Виж целия пост
# 215
За мен кремът е уникален, но явно няма ефект при всеки.
Виж целия пост
# 216
Моят е прибран в хладилника за наесен.Кожата ми е много мазна и склонна към натрупване на себум.Лятото минавам само с тоник.Сега си взех един за проблемна кожа,но не е от Криста Джи.
Виж целия пост
# 217
Хайде да изкоментирам и околоочния крем с перлен прах. Ползвам го само вечер, защото не мисля, че е добра основа за фдт или коректор. Малко ми е сухичък и сякаш подчертава линиите под очите. Усещам го като засъхнал филм върху кожата. Дори върху него мацвам малко масло от шипка или вит.Е, за повече комфорт. И определено белее на фона на землистия ми тен. Ефект някакъв не виждам, но ще си го доизразходвам  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 218
Blackwing , благодаря ти за коментара, защото чаках някой вече изпробвал го да даде мнение  bouquet Сега отново продължавам с търсенето на околоочен крем, който да влияе добре на бръчици и хлътнали сенки под очите. Ако някой е видял ефект от нещо - нека сподели Simple Smile
Виж целия пост
# 219
А другият им крем, обикновения околоочен крем, дали е хубав?

След една кратка консултация с дама, продаваща продуктите на Криста Джи, установих, че кремът с перлен прах не е подходящ за тъмни кръгове и лека подпухналост. Възможно било да ги "изяви" повече.

A Бялата дъвка е предназначена за дами на около и над 40год.
Виж целия пост
# 220
Хайде да изкоментирам и околоочния крем с перлен прах. Ползвам го само вечер, защото не мисля, че е добра основа за фдт или коректор. Малко ми е сухичък и сякаш подчертава линиите под очите. Усещам го като засъхнал филм върху кожата. Дори върху него мацвам малко масло от шипка или вит.Е, за повече комфорт. И определено белее на фона на землистия ми тен. Ефект някакъв не виждам, но ще си го доизразходвам  Rolling Eyes
Абсолючно подкрепям горенаписаното. Този крем на мен лично не ми се отразява добре.  Peace
Виж целия пост
# 221
След една кратка консултация с дама, продаваща продуктите на Криста Джи, установих, че кремът с перлен прах не е подходящ за тъмни кръгове и лека подпухналост. Възможно било да ги "изяви" повече.
Мимита, къде в Бургас продават крем Бяла дъвка? Ама и аз съм една късметлийка, сутринта си го поръчах чрез сайта им Blush
Виж целия пост
# 222
Хайде да изкоментирам и околоочния крем с перлен прах. Ползвам го само вечер, защото не мисля, че е добра основа за фдт или коректор. Малко ми е сухичък и сякаш подчертава линиите под очите. Усещам го като засъхнал филм върху кожата. Дори върху него мацвам малко масло от шипка или вит.Е, за повече комфорт. И определено белее на фона на землистия ми тен. Ефект някакъв не виждам, но ще си го доизразходвам  Rolling Eyes
Абсолючно подкрепям горенаписаното. Този крем на мен лично не ми се отразява добре.  Peace
Ползвам го повече от месец и половина, даже два, никакъв резултат. Ще си доизразходвам и аз, ама има още доста в бурканчето.

Ползвам си и дъвката. Като че ли от нея има повече ефект..
Виж целия пост
# 223
След една кратка консултация с дама, продаваща продуктите на Криста Джи, установих, че кремът с перлен прах не е подходящ за тъмни кръгове и лека подпухналост. Възможно било да ги "изяви" повече.
Мимита, къде в Бургас продават крем Бяла дъвка? Ама и аз съм една късметлийка, сутринта си го поръчах чрез сайта им Blush

Не знам, и аз издирвам такова място.

Консултацията направих с една дама, представител на Криста Джи. Продава и в Продавалник-а.
Виж целия пост
# 224
Ок ще ползвам сайта на фирмата, ако остана доволна от Бялата дъвка
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия