Елхата украсяваме и здрави Февруарски бебчета си пожелаваме! - Тема 15

  • 29 905
  • 742
# 165
Здравейте,момичета. Laughing
Аз пък днес спах 10 часа и пращя от енергия,толкова неща свърших вкъщи и никак не съм уморена.Май си е въпрос на наспиване,та тази нощ съм спала два пъти повече часове от обичайното.
Честито на днешните рожденици!Нека бъдат здрави и много щастливи!  bouquet  bouquet
Тези с болежките бързо да се похвалят,че са отшумели и се чувстват добре. Hug
Хубав ден от мен. Peace
Виж целия пост
# 166
Това с меда, орехи и лимон го сърбам от 2 месеца / по настояване на свекито/, а шоколада си го хапвам отделно. Но няма особен резултат поне при мен. Но пък не вреди и е вкусно, така,че ще си го ям още два месеца.
Виж целия пост
# 167
Селания успокой се.Всичко ще е наред.Гледай позитивно на нещата  Hug Сега само остава да вдигнеш кръвно без причина....Всичко ще е наред  Peace
Виж целия пост
# 168
Люб4еееееееее така предаваш Февруарския форум май4е@Хе хе
Защо толкова рано,кога ти е термина,първата седмица на Февруари ли?Ми ти си готова Януарка!Ще пишеш и тук и там,нали?
А секцио ли ще е или не?
Виж целия пост
# 169
Здравейте мамита и от мен! От доста време все се каня да пиша и все не смогвам да доизчета темите  Embarassed . Аелита Честит рожден ден,  много драве, щастие и късмет  newsm59
Любче, всичко ще мине наред, стискаме палци!
Selania не се притеснявай всичко ще мине и бебчо ще е наред , и аз като ходих на ФМ бях много притеснена (чак като се заговаряхме с лекарката и се задавях от собствената си слюнка  Laughing). Относно ниския ти хемоглобин, защо не опиташ с бабина рецепта, поне няма да ти навреди!
Рецепта: 1 лимон с кората (измит ) само махаш семките
                1 чаена чаша орехи
                1 чаена чаша мед
Всичките тези неща ги пасираш хубаво и хапваш сутрин на гладно поне по 3 лъжички!
Така моето дете като беше малко, беше с нисък хемоглобин и аз направих тази рецепта, пу пу години наред вече нямаме проблем!
Виж целия пост
# 170
she_moto Януарка ,да...ама нали не можаха да ми оправят термина до последно и бяха казали 1.02. и аз си се записах при вас,за което хич не съжалявам  bouquet Обичам си и си подкрепям всяка една от вас-вижте само през колко тревоги и радости преминахме заедно Hug
Сега ми е супер криво ,че мама selaniа плаче и изчетох какво ли не за този хемоглобин,ама от всичко,което видях ,според мен няма проблем с тези стойности Hug
Криво ми е за кистата на Алекса, въпреки,че аз самата съм с миома и не знам какво ще става занапред...Алекса,често си мисля и за теб и все се моля всичко да мине и да замине и да забравим....

Старлет и ти си ми в списъка с любимките,дето все ви мисля... Hug И Трой,Ангелчето и още,и още момичета.абе....не знам какъв човек съм,но видя ли,че някой друг има проблем и се тормози от нещо,моментално се вкисвам и аз.Моята майка все ми казва,че не мога да помогна и да оправя целия свят,ама това съм си аз-съчувствам,преживявам...
Мамите с близнаците и тях мисля,какво как ще е ,пък дали няма да излязат рано бебетата...абе...пълна кукувица! Mr. Green
 nevvy,сега  те видях  Grinning Бе не ви предавам бе,слънце,тук съм си!Аз не пиша в януарските  теми.Ми окончателния ми термин е 26.1. Да,ама тов аго разбрахме в незнам ти кой месец  и то по данни от видеозона,щото съм с нередовен цикъл. Та,сега съм почти в 34 г.с.,а бубата ще я вадим в 37,краен случай 38 г.с. Та,като погледнах вчера календара и косата ми настръхна-то не останало..Малиии,какъв страх почва да ме тресе не е истина ooooh! Mr. Green И ще е ресекцио,да.  Crazy
Виж целия пост
# 171
Абе какъв страх,ти си първата мама!   bouquet А защо пък секцио?питам аз защото събирам мнения кога и защо предпо4итат док-овете секцио,като изклю4им тривиалните при4ини де...
Виж целия пост
# 172
Първият път беше спешно секцио.Отидох на рутинна консултация и там се видя  на видеозона,че водите ми изтекли без да разбера #Crazy ,щото мехурът се спукал някъде отгоре и си капало,капало и Дарето без грам вода #Crazy А сега,защото 1. миомата.2. страх го е доки от руптура на матката, ако напъвам.3.Вече съм почти на 36 (на 4.4. ги навършвам)4.плацентата е ниска и 5.може би най-важното-моята шушулка е седалищно.7 месеца стоя напречно,сега се е чучнала и това е Grinning
Виж целия пост
# 173
Здравейте мами  Hug
редовно чета , много рядко пиша, ама съм съпричасна с историите и болежките на всички!  Simple Smile
Любомира не се притеснявай, всичко ще е наред, скоро ще гушкаш сладко бебче, какво да кажа аз дето съм на края на февруари и бера страховете на всички и на всички ще стискам палци!  Peace Няма страшно! Simple Smile
Мами да ви питам, някой отвори темата за педиатрите и аз я мъдря тази тема и нищо не измислям! Как избирате педиатри за бебоците, на мен ми е пълна мъгла! Някой от варненските мами може ли да сподели добри педиатри в града, направо съм в шах! Благодаря  Hug
Виж целия пост
# 174
Любче, нали знаеш, че всички сме с теб!
Виж целия пост
# 175
Любче, нали знаеш, че всички сме с теб!

Да......и чакаме принцесата.......
Виж целия пост
# 176
Аз пък да ви се оплача Simple Smile в кръга на шегата де - хем не съм качила много последните 2-3 седмици максимум 1 кг, а продавачката в магазинчето до нас ме пита днес дали ми е наближил терминът, че "много съм била наедряла"
Виж целия пост
# 177
Любче ще стискаме всички палци,които имаме мила.Всичко ще мине по мед и масло Peace
Аелита2000 Честит Рожден Ден ! baloni Tada
Хмм АлексА се загуби нещо..дано всичко да е наред. newsm78
Някой мислил ли е име за бебето/бебетата си ? Rolling Eyes Винаги като повдигна тази тема мъжо ми сменя темата или казва.. има време Crossing Arms Направо лудите ме гонят на този отговор Close
Виж целия пост
# 178
Някой мислил ли е име за бебето/бебетата си ? Rolling Eyes Винаги като повдигна тази тема мъжо ми сменя темата или казва.. има време Crossing Arms Направо лудите ме гонят на този отговор Close



Ха! Ние имаме име от 4-5 месеца насам Simple Smile
Виж целия пост
# 179
А пък ние преди да забременея Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия