Аз също предпочитам да ям студена храната-много,много рядко претоплям.
Също и мястото на пресичане на мислените линии.
Мишчице, докато сгрея, стопля, включа каква е тази мокра баня!
Може би защото съм недоспала, ама кой знай...
И си мисля-баня с вода.
Защото котката мноу мрази баня с вода, бяга като ожилена и врещи даже.
Не можах да реша ожилена ли се пише или ужилена, сори. 
Не,аз стените не чистя, ту лейзи съм.

. 


Мишчице, докато сгрея, стопля, включа каква е тази мокра баня!
Може би защото съм недоспала, ама кой знай...
И си мисля-баня с вода.
Защото котката мноу мрази баня с вода, бяга като ожилена и врещи даже.
Не можах да реша ожилена ли се пише или ужилена, сори. 

Под , стени , плотове , батерии , дори по себе си не понасям капки вода .
.
.
Сега си планувам едно ново гардеробче ....само за хавлии
....обичам да са ми сгънати така че да не се вижда ръб и като ги подредя една върху друга..ммммм...чудничко
...и си представям че ако ме засърби окото и се пипна...или пък по лицето...а преди това някой не къпан се е почесал в ухото и между краката и после бутал количката която аз бутам...аааааааааааааааа
МЪжа ми да си бута количката.
.
Сега си планувам едно ново гардеробче ....само за хавлии
....обичам да са ми сгънати така че да не се вижда ръб и като ги подредя една върху друга..ммммм...чудничко
...и си представям че ако ме засърби окото и се пипна...или пък по лицето...а преди това някой не къпан се е почесал в ухото и между краката и после бутал количката която аз бутам...аааааааааааааааа
МЪжа ми да си бута количката.
Препоръчани теми