Нашите мании, навици и странности

  • 127 236
  • 1 945
# 1 410
Ако не ми е вързана косата,постоянно пръстите ми са в нея и навивам масурчета или се чеша.Поради тази причина в последно време съм почти винаги на опашка .
Аз също предпочитам да ям студена храната-много,много рядко претоплям.
Виж целия пост
# 1 411
Най-интересната странност ми се стори това с продължението на мисловните линии, и което също е интересно, мисля, че веднага я придобих. Shocked
Виж целия пост
# 1 412
Аз я имам тази странност от както се помня , не знаех , че била толкова разпространена.
Като съм си вкъщи - също важи. Мисленото продължение на линията от ръба на хладилника , гардероба и т.н. до стената , гледам да го прескачам  Crazy Също и мястото на пресичане на мислените линии.
Какво ли е психологическото обяснения  newsm78 Laughing
Виж целия пост
# 1 413
ooooh!Мишчице, докато сгрея, стопля, включа каква е тази мокра баня! JoyМоже би защото съм недоспала, ама кой знай... Wink И  си мисля-баня с вода.  newsm78 Защото котката мноу мрази баня с вода, бяга като ожилена и врещи даже. Laughing Има и суха баня за кучета-поръсваш ги с 1 прахче и го изтупваш. Явно пода на банята имаш предвид. И аз съм така, мога да живея в пълна кочина, но не мога да трая мокра баня. Особено ако е поръсена с косми и пяна-мяна. Shocked Grinning Не можах да реша ожилена ли се пише или ужилена, сори. Rolling Eyes
EmbarassedНе е само за пода правилото,след ползване на банята попивам капките и от стените newsm78
ужилена се пише  Simple Smile
Виж целия пост
# 1 414
Тенкс, маус! Simple Smile Не,аз стените не чистя, ту лейзи съм. Laughing Не мисля, че това с продължението на мислените линии е разпространено, за първи път го чувам и ми е интересно и на мен психологически. newsm78
Виж целия пост
# 1 415
Ако не ми е вързана косата,постоянно пръстите ми са в нея и навивам масурчета или се чеша.Поради тази причина в последно време съм почти винаги на опашка .
Аз също предпочитам да ям студена храната-много,много рядко претоплям.
Аз пък съм точно обратното - не понасям студена храна, имаше период, в който и кремове тип Доктор Йоткер си притоплях.  Blush
Виж целия пост
# 1 416
Най-интересната странност ми се стори това с продължението на мисловните линии, и което също е интересно, мисля, че веднага я придобих. Shocked

Само да не се превърне в епидемия...  Joy Joy Joy

А моята странност е, че когато съм болна, започвам веднага лечение със ... сън. В големи количества.
Спя непрекъснато по 10-12 часа нощем и още толкова през деня. И така, докато ме заболи гърба от търкаляне в леглото.
Много ефикасно е това лечение, стига да можете да го издържите hahaha.
Виж целия пост
# 1 417
Спрях да купувам чорапи.
Сега купувам хавлии.Всякакви,но винаги едноцветни.Имам хавлии които още не сме ползвали а вчера пак си купих,не че преди три дни не купих 3 хавлии.
Сама се питам защо? Mr. Green
Мразя не наместено перде. Crazy
Когато съм напрагената-изхвърлям дрехи.Просто минавам с един чувал по гардеробите и пълня чувала с дрехи които смятам че вече не са нужни.Оставям го до контейнера и ми става хубаво.Утре сутринта имам да оставя един чувал с дрехи...нямам търпение да съмне LaughingИмам си определен контейнер.Само там ги оставям.Карам 15 км с колата-но там трябва да са.Не до който и да е контейнер. Laughing
Добре че рядко съм напрегната..... LaughingСега ми е едно такова пренавито,защото ми предстои едно пътуване и среща с хора които не бих искала да виждам но е незибежно....Но...утре ще ми стане по леко като оставя чувала с дрехи Mr. Green
Тотално луда съм!Признавам си! Crazy Mr. Green
Виж целия пост
# 1 418
Това с продължението на мебелите ми изглежда много времеемко. То е ясно, че става подсъзнателно, ама пак ми е сложно.  hahaha

#JANE#, уби ме с хавлиите и контейнера.  Joy

После ще пиша, че  детето е гладно.
Виж целия пост
# 1 419
ooooh!Мишчице, докато сгрея, стопля, включа каква е тази мокра баня! JoyМоже би защото съм недоспала, ама кой знай... Wink И  си мисля-баня с вода.  newsm78 Защото котката мноу мрази баня с вода, бяга като ожилена и врещи даже. Laughing Има и суха баня за кучета-поръсваш ги с 1 прахче и го изтупваш. Явно пода на банята имаш предвид. И аз съм така, мога да живея в пълна кочина, но не мога да трая мокра баня. Особено ако е поръсена с косми и пяна-мяна. Shocked Grinning Не можах да реша ожилена ли се пише или ужилена, сори. Rolling Eyes
EmbarassedНе е само за пода правилото,след ползване на банята попивам капките и от стените newsm78
ужилена се пише  Simple Smile

И аз не понасям мокри повърхности ! Crazy Под , стени , плотове , батерии , дори по себе си не понасям капки вода .
Попивам веднага ! Peace
Виж целия пост
# 1 420
Аз мразя да ям с прибори, които са мокри. Когато бях студентка и в стола ни оставяха мокри и топли прибори, при мисълта, че трябва да ги докосна и оставях цялата храна. Мразя чиниите и приборите да са забърсват с разни кърпи. Мога да се откажа от любима храна, ако видя че някой неприятен за мен човек я яде. Винаги се чудя как някой дава на друг да му отхапе от сандвича или пица  и после си продължава да яде.
Изпадам в ужас, ако трябва да пипна нещо / лицето си, дрехи, за храна и дума да не става/  с неизмити ръце.
Виж целия пост
# 1 421
#JANE#, да не си се вселила в мен  Shocked . И аз в последните 2-3 месеца зациклих на купуването на кърпи и хавлии.
Реших, че в студентската си квартира нямам достатъчно. И си представих как един ден с благоверния се местим в наше си жилище и имаме само две хавлии, О УЖАС!
И като се впуснах в пазаруване ... малеле! В момента имам 3 халата, поне 10 големи хавлии, още 10на за лице и не знам колко още джъвчки  Crazy .
Виж целия пост
# 1 422
Започвам да се изчервявам от нерви,когато някой си бърка в зъбите.Независимо дали е с клечка за зъби или си ги почиства с език.
Звукът,който се издава може да ме подлуди.Люпенето на семки също.
Страх ме е от умрели животни.И гълъб да е на шосето,минавам от другата страна с ръка на очите.Само и само да не го видя.
Обичам да се разхождам по магазините.Не че ще купя нещо,просто така да блея.Това ме разтоварва.
Виж целия пост
# 1 423
#JANE#, да не си се вселила в мен  Shocked . И аз в последните 2-3 месеца зациклих на купуването на кърпи и хавлии.
Реших, че в студентската си квартира нямам достатъчно. И си представих как един ден с благоверния се местим в наше си жилище и имаме само две хавлии, О УЖАС!
И като се впуснах в пазаруване ... малеле! В момента имам 3 халата, поне 10 големи хавлии, още 10на за лице и не знам колко още джъвчки  Crazy .

Хахаха Laughing
Или ти се всели в мен Mr. GreenХ
Хубаво си купувах чорапи вече 35 години....що ми трябваше да минавам на хавлии Laughing
Ти поне си предствяш че с твоя като се преместите в ваше жилище....ами аз...нали съм си с моя в наше жилище Laughingза чеп са ми тез хавлии ooooh!Сега си планувам едно ново гардеробче ....само за хавлии Laughingи си ги предствям как изглеждат като отворя гардероба...белите в ляво,после сините,после розовите,и после зелените.....може би ги купувам заради удоволствието да ги сгъвам Thinking....обичам да са ми сгънати така че да не се вижда ръб и като ги подредя една върху друга..ммммм...чудничко Laughing

Като ходим в супермаркет да пазаруваме-никога не бутам количката.Само мисълта колко хора преди мен са я бутали Crazy...и си представям че ако ме засърби окото и се пипна...или пък по лицето...а преди това някой не къпан се е почесал в ухото и между краката и после бутал количката която аз бутам...аааааааааааааааа CrazyМЪжа ми да си бута количката.
Ако се наложи аз да отида в супера-влизам без количка и само с една кауфландска торба и пълня в нея.....нося..но не бутам количка....но рядко се случва да съм сама в супера,мама винаги е с мен на всякъде Mr. Green
Возих се в метрото без маска Mr. GreenПрогрес!Постижение!Но пъъъък....се опитвах да дишам по малко Laughing
Виж целия пост
# 1 424
#JANE#, да не си се вселила в мен  Shocked . И аз в последните 2-3 месеца зациклих на купуването на кърпи и хавлии.
Реших, че в студентската си квартира нямам достатъчно. И си представих как един ден с благоверния се местим в наше си жилище и имаме само две хавлии, О УЖАС!
И като се впуснах в пазаруване ... малеле! В момента имам 3 халата, поне 10 големи хавлии, още 10на за лице и не знам колко още джъвчки  Crazy .

Хахаха Laughing
Или ти се всели в мен Mr. GreenХ
Хубаво си купувах чорапи вече 35 години....що ми трябваше да минавам на хавлии Laughing
Ти поне си предствяш че с твоя като се преместите в ваше жилище....ами аз...нали съм си с моя в наше жилище Laughingза чеп са ми тез хавлии ooooh!Сега си планувам едно ново гардеробче ....само за хавлии Laughingи си ги предствям как изглеждат като отворя гардероба...белите в ляво,после сините,после розовите,и после зелените.....може би ги купувам заради удоволствието да ги сгъвам Thinking....обичам да са ми сгънати така че да не се вижда ръб и като ги подредя една върху друга..ммммм...чудничко Laughing

Като ходим в супермаркет да пазаруваме-никога не бутам количката.Само мисълта колко хора преди мен са я бутали Crazy...и си представям че ако ме засърби окото и се пипна...или пък по лицето...а преди това някой не къпан се е почесал в ухото и между краката и после бутал количката която аз бутам...аааааааааааааааа CrazyМЪжа ми да си бута количката.
Ако се наложи аз да отида в супера-влизам без количка и само с една кауфландска торба и пълня в нея.....нося..но не бутам количка....но рядко се случва да съм сама в супера,мама винаги е с мен на всякъде Mr. Green
Возих се в метрото без маска Mr. GreenПрогрес!Постижение!Но пъъъък....се опитвах да дишам по малко Laughing

И аз мразя количките по магазините,ето защо ползвам наученото от Монк,с кърпички придържам дръжките.Все си мисля,че преди мен някой е ходил до тоалетна,не си е измил ръцете иииии  Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия